Gazetki Żabka

( 3.58 )
liczba ocen: 1185

Gazetki promocyjne Żabka

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Żabka - Wgryź się w nowości w Żabce! - ważna do 24-11-2020
Gazetka Żabka - Wgryź się w nowości w Żabce!Gazetka wygasła 24-11-2020
Gazetka promocyjna Żabka - Wgryź się w nowości w Żabce! - ważna do 11-11-2020
Gazetka Żabka - Wgryź się w nowości w Żabce!Gazetka wygasła 11-11-2020
Gazetka promocyjna Żabka - Rozsmakuj się w kawie z Żabki! - ważna do 27-10-2020
Gazetka Żabka - Rozsmakuj się w kawie z Żabki!Gazetka wygasła 27-10-2020
Gazetka promocyjna Żabka - Pożywne śniadanie w Żabce - ważna do 13-10-2020
Gazetka Żabka - Pożywne śniadanie w ŻabceGazetka wygasła 13-10-2020
Gazetka promocyjna Żabka - Zjedź na szybko w Żabce! - ważna do 29-09-2020
Gazetka Żabka - Zjedź na szybko w Żabce!Gazetka wygasła 29-09-2020
Gazetka promocyjna Żabka - Okazje na koniec lata w Żabce - ważna do 22-09-2020Treści dla osób pełnoletnich
Gazetka Żabka - Okazje na koniec lata w ŻabceGazetka wygasła 22-09-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Żabka w różnych miastach

Zobacz Sklepy Żabka w całej Polsce »

Więcej o Żabka

Żabka - codzienne korzyści

Żabka jest największą siecią spożywczych sklepów typu convenience w Polsce i Czechach. Założona została w 1998 roku przez Mariusza Świtalskiego, który odpowiedzialny jest również za sieci sklepów Eurocash i Biedronka. W 2007 roku sprzedał on Żabkę czeskiemu inwestorowi Penta Investments, który doprowadził w roku 2008 do połączenia spółek Żabka Polska SA i Anura SA. Rok później firma otworzyła nową sieć sklepów convenience typu deli pod nazwą Freshmarket. Sklepy te oferują produkty spożywcze, dania gotowe, ciepłe przekąski i produkty ekologiczne, a także rozmaite usługi. Ostatecznie, w roku 2017 sieć Żabka przejęta została przez jedną z największych firm private equity i doradztwa inwestycyjnego - CVC Capital Partners.

Czynne od 6 do 23 sklepy sieci Żabka otwierane są w miejscowościach o populacji przekraczającej 5 tysięcy mieszkańców i działają na zasadzie franczyzy. Obecnie w Polsce znajduje się prawie 5 tysięcy sklepów pod szyldem Żabka i Freshmarket, co czyni sieć Żabka liderem na rynku małopowierzchniowych, detalicznych sklepów spożywczych.

W związku z obecnością sklepów Żabka na terenie całego kraju, sieć obsługiwana jest przez cztery centra logistyczne - w Plewiskach koło Poznania, Tychach, Nadarzynie i Pruszczu Gdańskim. Obiekty te zajmują się organizacją logistyki związaną z przyjmowaniem, magazynowaniem i wydawaniem towaru. Taka organizacja zaplecza logistycznego sprawia, że produkty dostarczane są do sklepów szybko i sprawnie, a to gwarantuje ich świeżość i wysoką jakość.

Sklepy sieci Żabka zapewniają klientom maksymalną wygodę dokonywania codziennych zakupów. Oferują najwyższej jakości, wyselekcjonowane produkty wiodących marek, a wszystko to w korzystnych cenach. Poza szerokim asortymentem produktów spożywczych, środków czystości i innych produktów codziennego użytku, sieć sklepów Żabka oferuje również usługi. Możemy tutaj zapłacić rachunki, wypłacić pieniądze z karty, doładować telefon na kartę, a nawet odebrać paczkę.

Rozbudowana sieć sklepów sprawia natomiast, że gdziekolwiek się znajdziemy, sklepy Żabka zawsze będą blisko, zapewniając nam dostęp do ulubionych produktów.

 

Najlepsze okazje i promocyjne ceny w gazetce promocyjnej Żabka.

Sklepy Żabka to nie tylko najwyższej jakości produkty i usługi na wyciągnięcie ręki. To również korzystne ceny i liczne promocje, dzięki którym zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze i atrakcyjniejsze. Bogaty asortyment produktów i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów sprawiają, że każdego tygodnia spotykamy w sklepach inne promocje i przeceny wybranych produktów. Wydawana co tydzień przez sieć Żabka gazetka promocyjna umożliwia zapoznanie się z bieżącymi promocjami i znalezienie najlepszych okazji. Dla jeszcze większej wygody klientów, wydawana przez sklepy Żabka gazetka dostępna jest zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej - na stronie internetowej. Z gazetką promocyjną Żabka zrobisz udane zakupy w najbardziej atrakcyjnych cenach.