Gazetki Yves Rocher

( 4.24 )
liczba ocen: 66

Brak aktualnych gazetek Yves Rocher.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Markety

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Yves Rocher - Zielona Księga Urody - ważna do 01-07-2015
Gazetka Yves Rocher - Zielona Księga UrodyGazetka wygasła 01-07-2015
Gazetka promocyjna Yves Rocher - Czas radości  - ważna do 24-12-2014
Gazetka Yves Rocher - Czas radości Gazetka wygasła 24-12-2014
Gazetka promocyjna Yves Rocher - Zielona księga urody - ważna do 31-12-2014
Gazetka Yves Rocher - Zielona księga urodyGazetka wygasła 31-12-2014
Gazetka promocyjna Yves Rocher - Zielona Księga Urody - ważna do 01-01-2015
Gazetka Yves Rocher - Zielona Księga UrodyGazetka wygasła 01-01-2015
Gazetka promocyjna Yves Rocher - Pachnące święta - ważna do 25-12-2013
Gazetka Yves Rocher - Pachnące świętaGazetka wygasła 25-12-2013
Gazetka promocyjna Yves Rocher - Yves Rocher - ważna do 10-11-2012
Gazetka Yves Rocher - Yves RocherGazetka wygasła 10-11-2012

Więcej o Yves Rocher

Yves Rocher - piękno to ich specjalność

 

Yves Rocher jest francuską grupą firm, która powstała na bazie założonego w 1959 roku przedsiębiorstwa produkującego kosmetyki. Firma wzięła swoja nazwę od nazwiska założyciela - Yves’a Rochera. Koncern zatrudnia około 15,3 tysiąca pracowników, z czego aż 7,3 tysiące we Francji, resztę w pozostałej części Europy.

Firma powstała z pasji młodego Yves’a do świata roślin. Chłopak już w wieku 14 lat opracował pierwszy roślinny kosmetyk w “laboratorium” na strychu swojego domu. Twórca doskonale wiedział, jak stworzyć markę kosmetyków przeznaczonych dla wszystkich kobiet. Stworzona przez niego firma zajmuje się jednocześnie botaniką, uprawami roślin oraz produkcją i dystrybucją kosmetyków bez korzystania z pośredników. Jest to jedyna firma działająca w oparciu o taki kompleksowy model biznesowy.

 

Obecnie firmą zarządza wnuk założyciela - Bris Rocher, który rozwija firmę zachowując oryginalną wizję. Założony w la Gacilly ogród botaniczny gwarantuje klientkom luksus korzystania z naturalnych kosmetyków.

 

Firma Yves Rocher zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała oraz doskonałych produktów kosmetyki zapachowej. Zamiłowanie do roślin przejawia się w działalności firmy na rzecz środowiska naturalnego. Od 1956 Yves Rocher wydaje co roku Zieloną Księgę Urody prezentującą naturalne produkty firmy. W 1986 roku laboratoria firmy wyodrębniły DNA roślinne, które daje możliwość reaktywowania naturalnej odporności skóry. W 1989 roku firma, jako pierwsza w Europie, zaprzestaje testowania swoich wyrobów na zwierzętach i zaczyna wykonywać testy In virto. Badania nad roślinami trwają nadal i w 2002 roku laboratoria Yves Rocher opracowują specjalny kompleks hormonów bio-roślinnych, który stymuluje mechanizmy komórkowe skóry.

 

Dbałość o środowisko przejawia się także działalnością Fundacji Yves Rocher, którą prowadzi syn założyciela - Jacques. Istniejąca od 1991 roku fundacja zajmuje się ochroną świata roślin, działa na rzecz zagrożonych gatunków oraz wspiera cały szereg badań naukowych. Ponadto fundacja prowadzi program Arboretum, który zajmuje się organizacją finansowego, technicznego i pedagogicznego wsparcia dla projektów przyrodniczych we francuskich szkołach.

 

Asortyment sklepów Yves Rocher obejmuje szeroki wachlarz kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy, produktów przeznaczonych do makijażu oraz doskonałe produkty zapachowe. Rozmaite kremy, mleczka i balsamy na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych gwarantują odżywienie i nawilżenie skóry przyczyniając się do osiągnięcia pięknego, zdrowego wyglądu. Natomiast szeroki wybór wód perfumowanych i toaletowych, perfumowanych mleczek do ciała i żelów pod prysznic zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów.

 

Gazetka promocyjna Yves Rocher - doskonały wygląd za tak niewiele

Sklepy sieci oferują atrakcyjne promocje na swoje produkty, dzięki którym zadbasz zarówno o swój wygląd, jak i portfel. Gazetka promocyjna Yves Rocher zawiera wszystkie atrakcyjne oferty, dzięki czemu bez trudu znajdziesz to, czego potrzebujesz.