Gazetki Wittchen

( 3.0 )
liczba ocen: 2

Gazetki promocyjne Wittchen

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Wittchen - Travel - ważna do 31-12-2018
Gazetka Wittchen - TravelGazetka wygasła 31-12-2018
Gazetka promocyjna Wittchen - Buty do - 70% - ważna do 29-10-2017
Gazetka Wittchen - Buty do - 70%Gazetka wygasła 29-10-2017
Gazetka promocyjna Wittchen - Kiermasz do -70% - ważna do 17-09-2017
Gazetka Wittchen - Kiermasz do -70%Gazetka wygasła 17-09-2017

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Wittchen

Wittchen - ekskluzywne produkty ze skóry

 

Polskie przedsiębiorstwo produkujące galanterię skórzaną Wittchen założył Jędrzej Wittchen w 1990 roku. Początkowo firma produkowała wszystko ręcznie, a właściciel osobiście sprawdzał każdy produkt pod względem jakości wykonania. Wraz z jej rozwojem produkcję przeniesiono do Włoch słynących z najlepszej jakości skór i manufaktur o wieloletnich tradycjach.

 

W 2000 roku firma przeniosła swoją siedzibę do Kiełpna, nowo wybudowany obiekt o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych mieści pomieszczenia biurowe oraz salę Da Vinci - ekskluzywny showroom z ekspozycją najlepszych produktów.

 

W 2001 roku Wittchen zaczyna budować własną sieć sprzedaży detalicznej, zaczynając od firmowego salonu w Warszawie. Intensywny rozwój sieci i asortymentu poszerzonego między innymi o bagaż, parasole, apaszki i torebki prowadzi do wejścia firmy na rynki zagraniczne. Główne kierunki eksportowe to Rosja, Białoruś i Ukraina. W 2006 roku firma zakłada własny sklep internetowy, z rozmachem wchodząc na cieszący się coraz większą popularnością rynek e-commerce.

 

Dalszy rozwój firmy doprowadza w roku 2010 do jej przekształcenia ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. W kolejnym roku powstaje centrum logistyczne w Palmirach koło Warszawy, a do oferty wchodzi kolekcja damskich i męskich perfum. W roku 2013 firma świętuje otwarcie setnego salonu Wittchen, a dwa lata później wejście na Giełdę Papierów Wartościowych. W tym czasie firma jest już jedną z najlepiej rozpoznawanych marek luksusowych w Polsce.

 

Przedsiębiorstwo angażuje się w działania społeczne, posiada status zakładu pracy chronionej i wspiera Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

 

Aktualnie produkty firmy dostępne są w ponad 100 salonach w Polsce, Rosji, na Ukrainie i Białorusi oraz w sklepie internetowym. Kolekcje, które są dostępne w poszczególnych krajach różnią się wzorami dedykowanymi na konkretne rynki, dlatego doskonale odpowiadają wymaganiom klientów.

 

Sztandarowym produktem firmy Wittchen jest galanteria skórzana. Na tego rodzaju produktach opierają się ekskluzywne kolekcje bazowe, takie jak Da Vinci, Italy oraz Arizona. Obecnie Wittchen posiada dużo szerszą ofertę produktów, do której należą między innymi torebki, szale i apaszki, czapki, rękawiczki, obuwie, paski, krawaty oraz kolekcje parasoli i bagażu. Firma wypuszcza na rynek zarówno kolekcje stałe, które dostępne są przez cały rok, jak i kolekcje sezonowe pojawiające się wiosną i jesienią.

 

Marka oferuje również szeroki asortyment produktów dla osób młodszych, które cenią połączenie nowoczesnej stylistyki z oryginalnym wyglądem. Przykładem jest kolekcja torebek Young przeznaczona dla młodych, niezależnych kobiet.

 

Najlepsza skóra za przystępną cenę w gazetkach promocyjnych Wittchen

 

W sklepach Wittchen spotkamy się z wieloma promocjami, które pozwolą nam nabyć najlepszej jakości produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wszystkie wyjątkowe okazje zawiera gazetka promocyjna Wittchen, którą znajdziesz w sklepach i na stronie internetowej.