Gazetki W.Kruk

( 4.13 )
liczba ocen: 38

Brak aktualnych gazetek W.Kruk.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Moda

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna W.Kruk - Katalog obrączkowy W.KRUK - ważna do 31-12-2021
Gazetka W.Kruk - Katalog obrączkowy W.KRUKGazetka wygasła 31-12-2021
Gazetka promocyjna W.Kruk - Blask świąt - W.Kruk - ważna do 31-12-2020
Gazetka W.Kruk - Blask świąt - W.KrukGazetka wygasła 31-12-2020
Gazetka promocyjna W.Kruk - Katalog W.Kruk Kolekcji Blask - ważna do 31-12-2020
Gazetka W.Kruk - Katalog W.Kruk Kolekcji BlaskGazetka wygasła 31-12-2020
Gazetka promocyjna W.Kruk - Katalog Święta 2019 - ważna do 24-12-2019
Gazetka W.Kruk - Katalog Święta 2019Gazetka wygasła 24-12-2019
Gazetka promocyjna W.Kruk - Tak pachnie blask - ważna do 31-12-2019
Gazetka W.Kruk - Tak pachnie blaskGazetka wygasła 31-12-2019
Gazetka promocyjna W.Kruk - Katalog obrączek 2019 - ważna do 31-12-2019
Gazetka W.Kruk - Katalog obrączek 2019Gazetka wygasła 31-12-2019

Więcej o W.Kruk

W. KRUK - olśniewające piękno w atrakcyjnej cenie

 

W. Kruk jest najstarszym w Polsce, działającym nieprzerwanie od 1940 roku, przedsiębiorstwem jubilerskim. Jego początki wiążą się z założonym w Poznaniu zakładem jubilerskim Leona Skrzetuskiego, który zajmował się głównie wyrobem i naprawą sprzętu liturgicznego. W 18887 roku przedsiębiorstwo przejął w swoje ręce siostrzeniec Skrzetuskiego - Władysław Kruk, który przekształcił firmę w reprezentacyjny sklep jubilerski. W 1896 roku nastąpiło otwarcie pierwszego firmowego salonu z prawdziwego zdarzenia w Hotelu Rzymskim przy ulicy Wilhelmowskiej, gdzie mieściło się ówczesne centrum handlowe Poznania. W 1927 roku firma przechodzi na własność Henryka Kruka, syna Władysława. Rozpoczyna to nowy okres działalności firmy, która koncentruje się teraz na produkcji drogiej, eleganckiej biżuterii ze złota i platyny, zdobionej kamieniami szlachetnymi. Wprowadzone zostaje również nowe, charakterystyczne wzornictwo.

 

W 1939 roku Henryk Kruk odmówił podpisania volklisty, czego rezultatem było przejście firmy pod niemiecki zarząd komisaryczny. Henryk był zmuszony do opuszczenia Poznania, przez niemal rok był więziony przez hitlerowców, a po uwolnieniu zajmował się działalnością rzeczoznawcy jubilerskiego w warszawie. Do poznaniu wrócił w 1945 roku i zaczął odbudowę rodzinnej firmy. Niestety, na skutek tzw. “bitwy o handel”, czyli gospodarczej polityki rządu, której celem było ograniczenie sektora prywatnego, działalność firmy W. Kruk zostaje ograniczona jedynie do produkcji, a sklepy zostają zamknięte. W 1974 roku firmę przejmuje Wojciech Kruk, syn Henryka, który wprowadza nowe technologie produkcyjne rozszerzające działalność firmy.

 

Wraz z nową sytuacją gospodarczą, która przyszła w 1989 roku, firma wchodzi w etap dynamicznego rozwoju, którego symbolem jest otwarcie salonu przy ulicy Paderewskiego w Poznaniu - zalążka przyszłej sieci handlowej W. Kruk. Od roku 2002 firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, a w 2008 przejmuje ją firma Vistula & Wólczanka. V&W po ewaluacji rentowności poszczególnych sklepów (a było ich wtedy 53), postanowiła zmienić strategię i uznała, że nowe sklepy należy otwierać w najpopularniejszych obiektach komercyjnych - galeriach i centrach handlowych, a nie jak dotychczas, w lokalach przyulicznych. Zaowocowało to szybkim rozwojem i w 2016 roku firma otworzyła swój setny salon w Polsce, jednocześnie mając nadzieję utrzymać tempo wzrostu w granicach 10-15 nowych sklepów rocznie.

 

Oferowana w salonach W. Kruk biżuteria jest najwyższej jakości. Doskonałe, wysublimowane wzornictwo tworzone jest we współpracy nie tylko z najlepszymi projektantami, ale również z gwiazdami show-biznesu, np. z Alicją Bachledą Curuś, czy Kingą Rusin. Doskonała jakość jest zasługą wieloletniego doświadczenia i łączenia tradycji rzemieślniczych z nowoczesnymi rozwiązaniami.

 

Piękno warte swojej ceny w gazetce promocyjnej W. Kruk

 

Najwyższej klasy biżuteria to nie lada wydatek. Jednak dzięki promocjom i przecenom, które zawiera wydawana przez W. Kruk gazetka promocyjna masz możliwość zakupu wyjątkowych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie przegap okazji i już dziś skorzystaj z gazetki W. Kruk!