Gazetki Vobis

( 4.35 )
liczba ocen: 94

Brak aktualnych gazetek Vobis.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Komputery,RTV i AGD

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Vobis - Black Friday - ważna do 23-11-2018
Gazetka Vobis - Black FridayGazetka wygasła 23-11-2018
Gazetka promocyjna Vobis - Świętuj z nami urodziny Vobis - ważna do 30-09-2017
Gazetka Vobis - Świętuj z nami urodziny VobisGazetka wygasła 30-09-2017
Gazetka promocyjna Vobis - Letnie promocje - ważna do 31-08-2017
Gazetka Vobis - Letnie promocjeGazetka wygasła 31-08-2017
Gazetka promocyjna Vobis - Świąteczne hity cenowe - ważna do 24-12-2016
Gazetka Vobis - Świąteczne hity cenoweGazetka wygasła 24-12-2016
Gazetka promocyjna Vobis - W wakacje - ważna do 13-08-2014
Gazetka Vobis - W wakacjeGazetka wygasła 13-08-2014
Gazetka promocyjna Vobis - Dzień Dziecka - ważna do 15-06-2014
Gazetka Vobis - Dzień DzieckaGazetka wygasła 15-06-2014

Więcej o Vobis

Vobis - lider na internetowym rynku w Polsce

Vobis to obecnie witryna internetowa, na której znajduje się sklep z elektroniką i najnowocześniejszymi technologiami. Firma Vobis na polskim rynku istnieje już od 1992 roku i moment ten był początkiem bardzo dynamicznego rozwoju, a w jego  szczytowym, momencie pod szyldem Vobisa funkcjonowało ponad 200 stacjonarnych salonów sprzedaży. Każdy sklep obsługiwany był przez wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę, która zawsze pomagała w najbardziej optymalnym wyborze sprzętu elektronicznego. Przeniesienie sprzedaży na kanał tylko internetowy i zamknięcie wszystkich sklepów było następstwem rozwoju Internetu i coraz większej ilości osób, które z niego korzystają. Ten krok nie wyeliminował pomocy ze strony Vobis, a jedynie zmienił jej źródło. W sklepie internetowym klient może bowiem skorzystać z porównywarki, zadzwonić czy napisać maila do konsultanta. Wynika z tego, że firma Vobis idzie z duchem czasu i dostosowuje się do swoich klientów tak, by razem z nimi kształtować nowe, innowacyjne jutro.

W bardzo szerokim asortymencie sklepu Vobis możemy odnaleźć produkty z kategorii takich, jak: laptopy, komputery, telefony, multimedia, rtv, agd i foto. Oprócz tego, zaopatrzyć można się także w sprzęty z działu dom i ogród oraz zdrowie i sport. Dzięki temu, sprzęt najwyższej jakości można kupić dla siebie - na przykład najnowszego smartfona czy smartwatcha, ale także dla domu - cichą pralkę, oszczędną zmywarkę lub ogromny telewizor, na którego ekranie każdy film będzie filmowym hitem!

Szeroki wybór produktów pozwala na najlepsze dopasowanie artykułów domowych, technologicznych i elektronicznych w taki sposób, by jak najlepiej spełniały swoje funkcje. Rozpiętość cenowa, a także znakomity stosunek ceny do jakości sprawia, że żaden klient nie zamknie strony Vobis niezadowolony ze swoich wyborów i zakupów.  Pomagają w nich, oprócz internetowych konsultantów, precyzyjne opisy i specyfikacje sprzętu.

Warto wspomnieć również o marce własnej, jaką tworzy Vobis - sygnowany tym logiem sprzęt to gwarancja najwyższej klasy komponentów, tworzących sprzęt niezawodny i długowieczny. Do tej pory w gazetkach Vobis pojawiają się propozycje produktów tej marki, głównie komputerów stacjonarnych i ekranów.

Niesamowite promocje w gazetkach Vobis

Ceny w sklepie są niewygórowane i odpowiadają jakości kupowanych sprzętów, jednak dzięki zawartym w gazetkach promocyjnych Vobis atrakcyjnym rabatom, w posiadanie najnowszych technologii można wejść za przysłowiowy bezcen. Intratne promocje pozwalają wyposażyć dom, ogród i siebie w produkty najwyższej klasy, które każdego przybliżą do świata nowinek technologicznych. Gazetki Vobis pełne są okazji na tanie zakupy, co czyni z tego sklepu  najlepszą opcję na takie sprawunki.

Każdy, kto ceni sobie najwyższą jakość i najnowocześniejsze rozwiązania zarówno techniczne, jak i technologiczne, w sklepie Vobis odnajdzie wszystko, czego szuka. Jeśli szukasz sprzętu, który nie zawiedzie Cię przez lata - w gazetkach Vobis znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!