Gazetki Tesco Supermarket

( 3.77 )
liczba ocen: 440

Gazetki promocyjne Tesco Supermarket

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Jeszcze więcej promocji w Tesco Supermarket! - ważna do 21-10-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Jeszcze więcej promocji w Tesco Supermarket!Gazetka wygasła 21-10-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Superoferty w Tesco Supermarket - ważna do 14-10-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Superoferty w Tesco SupermarketGazetka wygasła 14-10-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Tesco - nowa akcja promocyjna - ważna do 07-10-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Tesco - nowa akcja promocyjnaGazetka wygasła 07-10-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Smaki jesieni w sklepach Tesco Supermarket! - ważna do 30-09-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Smaki jesieni w sklepach Tesco Supermarket!Gazetka wygasła 30-09-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Jesienne promocje w Tesco Supermarket! - ważna do 23-09-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Jesienne promocje w Tesco Supermarket!Gazetka wygasła 23-09-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Płać mniej każdego dnia w sklepach Tesco - ważna do 16-09-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Płać mniej każdego dnia w sklepach TescoGazetka wygasła 16-09-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Tesco Supermarket w różnych miastach

Zobacz Sklepy Tesco Supermarket w całej Polsce »

Więcej o Tesco Supermarket

Tesco Supermarket to sieć sklepów, której nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Ta brytyjska firma rozpoczęła swoją działalność już w 1929 roku, dając klientom dostęp do wszystkich produktów, które powinny znaleźć się każdym gospodarstwie domowym. Troska o dobro konsumentów, którzy korzystają z oferty Tesco, towarzyszy firmie niemal nieprzerwanie od tamtych lat i to właśnie ona stała się fundamentem działalności sieci. Wraz z kolejnymi latami Tesco zdążyło opanować nie tylko całą Wielką Brytanię, ale również cały stary kontynent, a w 1998 roku otwarto pierwsze placówki w Polsce. Od tego czasu w Polsce sukcesywnie otwierano kolejne sklepy i dziś jest ich już ponad 437.

Tym, co wyróżnia Tesco Supermarket na tle konkurencji, to podejście do spraw społecznych. I tak firma podejmuje wzmożone działania, mające na celu walkę z marnowaniem się żywności. Niezgoda na wyrzucanie jedzenia (zwłaszcza, gdy tak wiele osób na świecie pada ofiarą głodu) prowadzi sieć do współpracy z Bankami Żywności, dzięki którym nadwyżkowe produkty spożywcze trafiają tam, gdzie powinny – do potrzebujących. Z tym wiąże się również inna wartość, niezwykle ceniona przez firmę: dbanie o zdrowie klientów. Stąd w ofercie sklepów Tesco Supermarket przetestowane produkty ekologiczne oraz artykuły, które ułatwiają prowadzenie zdrowego stylu życia. Dzięki ich dostępności w ofercie sieci, ktoś, kto chce dbać o siebie, może dokonać ekologicznych zakupów bez konieczności szukania specjalnych sklepów.

Tesco Supermarket dba nie tylko o zdrowie swoich klientów, ale również o ich otoczenie. Odpowiedzialne podejście do produkcji i wytwarzania artykułów sprawia, że negatywny wpływ sklepów na środowisko naturalne jest znacznie redukowany. Jednak przyroda, to nie jedyne otoczenie klientów sieci. Tesco Supermarket stara się wspierać lokalne społeczności na różne sposoby. Na przykład poprzez współpracę z miejscowymi organizacjami i dostawcami. Sieć stara się być dobrym sąsiadem, dlatego bierze udział w życiu lokalnej społeczności: pomaga mieszkańcom danej miejscowości w organizowaniu prospołecznych inicjatyw, tym samym budując dobre relacje ze swoimi klientami.

Jeżeli szukasz atrakcyjnych cen w Tesco Supermarket, gazetka promocyjna Cię o nich poinformuje!

Gazetki Tesco Supermarket mogą służyć za źródło informacji o promocjach, którymi objęte są produkty, dostępne w ofercie sklepu. Co tydzień sieć proponuje inne obniżki cen, z których skorzystać będą mogli klienci supermarketu. By być na bieżąco z tak często aktualizowaną ofertą promocyjną i by poznawać nowości, które pojawią się wkrótce na sklepowych półkach, warto sięgnąć po gazetki Tesco Supermarket. A akcje zniżkowe i pakiet rabatów, z jakich korzystać można robiąc zakupy w sieci Tesco, są niezwykle atrakcyjne. Jest to również zasługa programu lojalnościowego CLUBCARD, który pozwala na gromadzenie punktów, które wydać można następnie na bony zniżkowe. Za bony te możesz nabyć dowolne artykuły z oferty sklepu.

Tesco Supermarket to również dostępność. Z opisywanych w gazetkach promocji korzystać możesz robiąc zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym.