Gazetki Tesco Supermarket

( 3.77 )
liczba ocen: 436

Gazetki promocyjne Tesco Supermarket

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Jeszcze więcej okazji w Tesco Supermarket - ważna do 29-07-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Jeszcze więcej okazji w Tesco SupermarketGazetka wygasła 29-07-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Letnie promocje w Tesco Supermarket - ważna do 22-07-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Letnie promocje w Tesco SupermarketGazetka wygasła 22-07-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Lato niskich cen w Tesco Supermarket! - ważna do 15-07-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Lato niskich cen w Tesco Supermarket!Gazetka wygasła 15-07-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Grilluj z Tesco Supermarket!  - ważna do 08-07-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Grilluj z Tesco Supermarket! Gazetka wygasła 08-07-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Tesco Supermarket gotowe na lato! - ważna do 01-07-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Tesco Supermarket gotowe na lato!Gazetka wygasła 01-07-2020
Gazetka promocyjna Tesco Supermarket - Jeszcze więcej okazji w Tesco Supermarket!  - ważna do 30-06-2020
Gazetka Tesco Supermarket - Jeszcze więcej okazji w Tesco Supermarket! Gazetka wygasła 30-06-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Tesco Supermarket w różnych miastach

Zobacz Sklepy Tesco Supermarket w całej Polsce »

Więcej o Tesco Supermarket

Tesco Supermarket to sieć sklepów, której nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Ta brytyjska firma rozpoczęła swoją działalność już w 1929 roku, dając klientom dostęp do wszystkich produktów, które powinny znaleźć się każdym gospodarstwie domowym. Troska o dobro konsumentów, którzy korzystają z oferty Tesco, towarzyszy firmie niemal nieprzerwanie od tamtych lat i to właśnie ona stała się fundamentem działalności sieci. Wraz z kolejnymi latami Tesco zdążyło opanować nie tylko całą Wielką Brytanię, ale również cały stary kontynent, a w 1998 roku otwarto pierwsze placówki w Polsce. Od tego czasu w Polsce sukcesywnie otwierano kolejne sklepy i dziś jest ich już ponad 437.

Tym, co wyróżnia Tesco Supermarket na tle konkurencji, to podejście do spraw społecznych. I tak firma podejmuje wzmożone działania, mające na celu walkę z marnowaniem się żywności. Niezgoda na wyrzucanie jedzenia (zwłaszcza, gdy tak wiele osób na świecie pada ofiarą głodu) prowadzi sieć do współpracy z Bankami Żywności, dzięki którym nadwyżkowe produkty spożywcze trafiają tam, gdzie powinny – do potrzebujących. Z tym wiąże się również inna wartość, niezwykle ceniona przez firmę: dbanie o zdrowie klientów. Stąd w ofercie sklepów Tesco Supermarket przetestowane produkty ekologiczne oraz artykuły, które ułatwiają prowadzenie zdrowego stylu życia. Dzięki ich dostępności w ofercie sieci, ktoś, kto chce dbać o siebie, może dokonać ekologicznych zakupów bez konieczności szukania specjalnych sklepów.

Tesco Supermarket dba nie tylko o zdrowie swoich klientów, ale również o ich otoczenie. Odpowiedzialne podejście do produkcji i wytwarzania artykułów sprawia, że negatywny wpływ sklepów na środowisko naturalne jest znacznie redukowany. Jednak przyroda, to nie jedyne otoczenie klientów sieci. Tesco Supermarket stara się wspierać lokalne społeczności na różne sposoby. Na przykład poprzez współpracę z miejscowymi organizacjami i dostawcami. Sieć stara się być dobrym sąsiadem, dlatego bierze udział w życiu lokalnej społeczności: pomaga mieszkańcom danej miejscowości w organizowaniu prospołecznych inicjatyw, tym samym budując dobre relacje ze swoimi klientami.

Jeżeli szukasz atrakcyjnych cen w Tesco Supermarket, gazetka promocyjna Cię o nich poinformuje!

Gazetki Tesco Supermarket mogą służyć za źródło informacji o promocjach, którymi objęte są produkty, dostępne w ofercie sklepu. Co tydzień sieć proponuje inne obniżki cen, z których skorzystać będą mogli klienci supermarketu. By być na bieżąco z tak często aktualizowaną ofertą promocyjną i by poznawać nowości, które pojawią się wkrótce na sklepowych półkach, warto sięgnąć po gazetki Tesco Supermarket. A akcje zniżkowe i pakiet rabatów, z jakich korzystać można robiąc zakupy w sieci Tesco, są niezwykle atrakcyjne. Jest to również zasługa programu lojalnościowego CLUBCARD, który pozwala na gromadzenie punktów, które wydać można następnie na bony zniżkowe. Za bony te możesz nabyć dowolne artykuły z oferty sklepu.

Tesco Supermarket to również dostępność. Z opisywanych w gazetkach promocji korzystać możesz robiąc zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym.