Gazetki Takko Fashion

( 3.87 )
liczba ocen: 377

Brak aktualnych gazetek Takko Fashion.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Moda

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Takko Fashion - Zabłyśnij wiosną z Takko Fashion - ważna do 17-03-2021
Gazetka Takko Fashion - Zabłyśnij wiosną z Takko FashionGazetka wygasła 17-03-2021
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Moda wiosenna w Takko Fashion - ważna do 10-03-2021
Gazetka Takko Fashion - Moda wiosenna w Takko FashionGazetka wygasła 10-03-2021
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Modne i wygodne kreacje w Takko Fashion - ważna do 02-12-2020
Gazetka Takko Fashion - Modne i wygodne kreacje w Takko FashionGazetka wygasła 02-12-2020
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Stylówka z Takko Fashion - ważna do 25-11-2020
Gazetka Takko Fashion - Stylówka z Takko FashionGazetka wygasła 25-11-2020
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Modowy faktor rośnie w Takko Fashion - ważna do 28-10-2020
Gazetka Takko Fashion - Modowy faktor rośnie w Takko FashionGazetka wygasła 28-10-2020
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Płaszcz na jesień z Takko Fashion  - ważna do 21-10-2020
Gazetka Takko Fashion - Płaszcz na jesień z Takko Fashion Gazetka wygasła 21-10-2020

Wszystkie Sklepy Takko Fashion w różnych miastach

Zobacz Sklepy Takko Fashion w całej Polsce »

Więcej o Takko Fashion

Takko Fashion - moda na każdą kieszeń

 

Takko Fashion jest siecią detalicznej sprzedaży odzieży istniejącą na rynku od 1982 roku. Firma założona została w Niemczech jako jedna ze spółek koncernu Hettlage Group i początkowo prowadziła działalność pod nazwą “Modea”. W 1999 roku nastąpiła zmiana nazwy na Takko ModeMarkt GmbH & Co. KG. Rok później rozpoczyna się zagraniczna ekspansja firmy, która otwiera swoje pierwsze sklepy w Austrii. Do roku 2004 obecna jest również w Holandii i Czechach, a za sprawą sklepów franczyzowych także na Węgrzech i Słowenii.

 

W roku 2005 następuje przełom, firma ustala pionowy model biznesowy, dzięki któremu cały proces od produkcji odzieży, przez transport, aż do sprzedaży detalicznej jest w jej rękach. Od tej pory ponad 80% produktów projektowanych i tworzonych jest przez firmę. Kolejne lata to dalsza ekspansja, w tym do Polski w 2008 roku. Obecnie firma posiada 1900 sklepów na terenie 16 krajów europejskich, z czego 63 sklepy mieszczą się w Polsce. Poza tradycyjnymi, stacjonarnymi punktami handlowymi, Takko prowadzi sprzedaż elektroniczną za pomocą otwartego w 2016 roku sklepu internetowego. Dzięki temu produkty firmy dostępne są z dowolnego miejsca i przez 24 godziny na dobę.

 

Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży firma zawsze jest blisko swoich klientów. Umiejscowienie sklepów w  popularnych galeriach handlowych i często odwiedzanych centrach sprzedażowych sprawia, że każdy ma łatwy dostęp do markowej odzieży Takko. Firma kładzie nacisk na wysoką jakość obsługi klienta. Ponad 18 tysięcy pracowników sieci jest zawsze gotowych, by z uśmiechem na ustach udzielić dobrej rady oraz pomóc w znalezieniu i wyborze odzieży odpowiadającej wymaganiom klienta. W parze z doskonałą obsługą idzie również najwyższa jakość produktów. Firma zatrudnia doskonałych projektantów, którzy dbają o to, by ubrania dostępne w Takko były zgodne z aktualnymi trendami. Zmodernizowana linia produkcyjna zapewnia, że produkty będą wykonane starannie i dokładnie, zapewniając ich trwałość i długotrwałe użytkowanie.

 

Szeroki wybór modnych wzorów i fasonów oraz oferta skierowana zarówno do kobiet, mężczyzn, jak i dzieci sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Sklepy Takko wyróżnia także bardzo bogata oferta odzieży w większych rozmiarach.

 

Poza odzieżą w sklepach Takko zakupimy również całą gamę dodatków i akcesoriów. Duży wybór pasków, toreb, galanterii skórzanej, a nawet biżuterii zapewnia możliwość stworzenia pełnych stylizacji. Dzięki ofercie ubrań w różnych stylach i na różne okazje skompletujemy garderobę uliczną, w której z przyjemnością będziemy chodzić na co dzień, kolekcję sportową, która zapewni nam wygodę i świetny wygląd podczas ćwiczeń, czy bardziej oficjalne kreacje na specjalne okazje.

 

Bądź trendy z gazetką promocyjną Takko

 

Porządna garderoba stanowi podstawę naszego wizerunku, to co nosimy wpływa na to, jak odbierają nas inni. Dlatego warto inwestować w odzież najwyższej jakości. Dostępna w Takko gazetka promocyjna sprawi, że ta inwestycja nie pogrąży twojego budżetu, a to za sprawą licznych promocji i przecen. Dzięki gazetce Takko ubierzesz się modnie za niewielką cenę.