Gazetki Takko Fashion

( 3.9 )
liczba ocen: 391

Gazetki promocyjne Takko Fashion

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Takko Fashion - Wyśnione trendy w Takko Fashion - ważna do 22-11-2021
Gazetka Takko Fashion - Wyśnione trendy w Takko FashionGazetka wygasła 22-11-2021
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Błyszczące kreacje w Takko Fashion - ważna do 18-11-2021
Gazetka Takko Fashion - Błyszczące kreacje w Takko FashionGazetka wygasła 18-11-2021
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Ubrania w większych rozmiarach - Takko Fashion - ważna do 18-11-2021
Gazetka Takko Fashion - Ubrania w większych rozmiarach - Takko FashionGazetka wygasła 18-11-2021
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Stylowe fasony w Takko Fashion - ważna do 27-10-2021
Gazetka Takko Fashion - Stylowe fasony w Takko FashionGazetka wygasła 27-10-2021
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Podwójna radość z zakupów w Takko Fashion  - ważna do 20-10-2021
Gazetka Takko Fashion - Podwójna radość z zakupów w Takko Fashion Gazetka wygasła 20-10-2021
Gazetka promocyjna Takko Fashion - Jesień w świetle reflektorów w Takko Fashion  - ważna do 13-10-2021
Gazetka Takko Fashion - Jesień w świetle reflektorów w Takko Fashion Gazetka wygasła 13-10-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Takko Fashion

Takko Fashion - moda na każdą kieszeń

 

Takko Fashion jest siecią detalicznej sprzedaży odzieży istniejącą na rynku od 1982 roku. Firma założona została w Niemczech jako jedna ze spółek koncernu Hettlage Group i początkowo prowadziła działalność pod nazwą “Modea”. W 1999 roku nastąpiła zmiana nazwy na Takko ModeMarkt GmbH & Co. KG. Rok później rozpoczyna się zagraniczna ekspansja firmy, która otwiera swoje pierwsze sklepy w Austrii. Do roku 2004 obecna jest również w Holandii i Czechach, a za sprawą sklepów franczyzowych także na Węgrzech i Słowenii.

 

W roku 2005 następuje przełom, firma ustala pionowy model biznesowy, dzięki któremu cały proces od produkcji odzieży, przez transport, aż do sprzedaży detalicznej jest w jej rękach. Od tej pory ponad 80% produktów projektowanych i tworzonych jest przez firmę. Kolejne lata to dalsza ekspansja, w tym do Polski w 2008 roku. Obecnie firma posiada 1900 sklepów na terenie 16 krajów europejskich, z czego 63 sklepy mieszczą się w Polsce. Poza tradycyjnymi, stacjonarnymi punktami handlowymi, Takko prowadzi sprzedaż elektroniczną za pomocą otwartego w 2016 roku sklepu internetowego. Dzięki temu produkty firmy dostępne są z dowolnego miejsca i przez 24 godziny na dobę.

 

Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży firma zawsze jest blisko swoich klientów. Umiejscowienie sklepów w  popularnych galeriach handlowych i często odwiedzanych centrach sprzedażowych sprawia, że każdy ma łatwy dostęp do markowej odzieży Takko. Firma kładzie nacisk na wysoką jakość obsługi klienta. Ponad 18 tysięcy pracowników sieci jest zawsze gotowych, by z uśmiechem na ustach udzielić dobrej rady oraz pomóc w znalezieniu i wyborze odzieży odpowiadającej wymaganiom klienta. W parze z doskonałą obsługą idzie również najwyższa jakość produktów. Firma zatrudnia doskonałych projektantów, którzy dbają o to, by ubrania dostępne w Takko były zgodne z aktualnymi trendami. Zmodernizowana linia produkcyjna zapewnia, że produkty będą wykonane starannie i dokładnie, zapewniając ich trwałość i długotrwałe użytkowanie.

 

Szeroki wybór modnych wzorów i fasonów oraz oferta skierowana zarówno do kobiet, mężczyzn, jak i dzieci sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Sklepy Takko wyróżnia także bardzo bogata oferta odzieży w większych rozmiarach.

 

Poza odzieżą w sklepach Takko zakupimy również całą gamę dodatków i akcesoriów. Duży wybór pasków, toreb, galanterii skórzanej, a nawet biżuterii zapewnia możliwość stworzenia pełnych stylizacji. Dzięki ofercie ubrań w różnych stylach i na różne okazje skompletujemy garderobę uliczną, w której z przyjemnością będziemy chodzić na co dzień, kolekcję sportową, która zapewni nam wygodę i świetny wygląd podczas ćwiczeń, czy bardziej oficjalne kreacje na specjalne okazje.

 

Bądź trendy z gazetką promocyjną Takko

 

Porządna garderoba stanowi podstawę naszego wizerunku, to co nosimy wpływa na to, jak odbierają nas inni. Dlatego warto inwestować w odzież najwyższej jakości. Dostępna w Takko gazetka promocyjna sprawi, że ta inwestycja nie pogrąży twojego budżetu, a to za sprawą licznych promocji i przecen. Dzięki gazetce Takko ubierzesz się modnie za niewielką cenę.