Gazetki T-Mobile

( 4.0 )
liczba ocen: 4

Brak aktualnych gazetek T-Mobile.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

RTV i AGD

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna T-Mobile - Zestawy na święta od T-Mobile!  - ważna do 22-12-2021
Gazetka T-Mobile - Zestawy na święta od T-Mobile! Gazetka wygasła 22-12-2021
Gazetka promocyjna T-Mobile - Gorąca wyprzedaż - ważna do 10-02-2016
Gazetka T-Mobile - Gorąca wyprzedażGazetka wygasła 10-02-2016

Więcej o T-Mobile

T-Mobile dzieli się technologią

 

T-Mobile jest międzynarodowym operatorem telefonii komórkowej, której właścicielem jest Telekom Deutschland. Grupa działa w ramach wielu sieci GSM w Europie i Stanach zjednoczonych. Sieć ma 129 milionów abonentów, co sprawia, że jest siódmym co do liczby klientów dostawcą usług telefonii komórkowej. Grupa jest również trzecim pod względem wielkości operatorem na świecie, plasuje się zaraz po Vodafone i hiszpańskiej Telefonice.

 

Firma T-Mobile Polska jest jednym z największych operatorów komórkowych w naszym kraju. Obsługuje ponad 10,2 miliona klientów świadcząc pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W 2015 roku spółka połączyła się się z GTS Poland, co umożliwiło jej pełną integrację w ramach swojego portfolio. Oznacza to, że firma poza usługami mobilnymi i stacjonarnymi może także oferować pełen pakiet usług ICT obejmujących szeroki pakiet technologii, urządzeń komunikacyjnych i aplikacji związanych z przepływem informacji. Klienci T-Mobile mają także możliwość skorzystania z całej gamy usług finansowych w ramach programu T-Mobile Usługi Bankowe, stanowiącego najbardziej zaawansowany i innowacyjny przykład połączenia banku i telekomu. Firma zapewnia około 4000 miejsc pracy w Polsce i stosuje najlepsze światowe standardy i praktyki w zakresie zarządzania personelem. Dowodem na to jest przyznana 8 razy z rzędu nagroda Top Employers.

 

Zasięg sieci obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem sieci w systemie 3G oraz 99,8% zasięgiem sieci LTE, a wszystko to dzięki nowoczesnej, całkowicie zmodernizowanej infrastrukturze sieciowej.

 

O najwyższej jakości usług głosowych i transmisji danych świadczonych przez T-Mobile świadczą niezależne badania jakości sieci przeprowadzone w latach 2014, 2015 i 2016 przez firmę P3 Communications, a także przeprowadzone w 2015 roku na zlecenie UKE badania porównawcze sieci wszystkich czterech operatorów infrastrukturalnych w Polsce.

 

Oferta sieci T-Mobile obejmuje telefoniczne usługi komórkowe na kartę i w ofercie abonamentowej. Telefony na kartę, to niezwykle atrakcyjna oferta pre-paid, dzięki której mamy pełną kontrolę nad tym, ile pieniędzy przeznaczamy na telefon. Bogata oferta abonamentowa skierowana jest do osób indywidualnych i firm, które cenią sobie komfort i comiesięczny system rozliczeń.

 

T-Mobile to również usługi z zakresu internetu domowego i mobilnego, dzięki którym zawsze pozostaniemy w kontakcie ze światem. W sklepach T-Mobile kupimy też wysokiej klasy aparaty telefoniczne, laptopy, tablety, modemy i routery. Sprzęt uznanych na całym świecie firm, jak Huawei, Samsung, Sony, LG, czy Apple zapewnia najlepszą jakość i zadowolenie klienta.

 

Najlepsze oferty w gazetkach promocyjnych T-Mobile

 

Duża konkurencja na rynku telefonii komórkowej sprawia, że firmy prześcigają się w tworzeniu najlepszych ofert dla swoich klientów. T-Mobile nie pozostaje w tyle i organizuje całą masę niezwykle korzystnych promocji. Gazetka promocyjna T-Mobile zawiera wszystkie te oferty zebrane w jednym miejscu, dzięki czemu bez problemu znajdziesz to, co dla Ciebie najlepsze. Aby zwiększyć komfort klientów, gazetka T-Mobile dostępna jest w wygodnej formie elektronicznej, umożliwiającej dostęp z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.