Gazetki Super-Pharm

( 3.89 )
liczba ocen: 215

Gazetki promocyjne Super-Pharm

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Super-Pharm - Super-Pharm - lato czas start! - ważna do 22-06-2022
Gazetka Super-Pharm - Super-Pharm - lato czas start!Gazetka wygasła 22-06-2022
Gazetka promocyjna Super-Pharm - Super-Pharm - pielęgnuj to, co super - ważna do 08-06-2022
Gazetka Super-Pharm - Super-Pharm - pielęgnuj to, co superGazetka wygasła 08-06-2022
Gazetka promocyjna Super-Pharm - Dni LifeStyle w Super-Pharm! - ważna do 25-05-2022
Gazetka Super-Pharm - Dni LifeStyle w Super-Pharm!Gazetka wygasła 25-05-2022
Gazetka promocyjna Super-Pharm - Super-Pharm - pielęgnacja z natury doskonała - ważna do 18-05-2022
Gazetka Super-Pharm - Super-Pharm - pielęgnacja z natury doskonałaGazetka wygasła 18-05-2022
Gazetka promocyjna Super-Pharm - Super-Pharm - relaks pod pełną ochroną - ważna do 04-05-2022
Gazetka Super-Pharm - Super-Pharm - relaks pod pełną ochronąGazetka wygasła 04-05-2022
Gazetka promocyjna Super-Pharm - Super-Pharm - idzie wiosna, czas porządków - ważna do 20-04-2022
Gazetka Super-Pharm - Super-Pharm - idzie wiosna, czas porządkówGazetka wygasła 20-04-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Super-Pharm

Super-Pharm to nic innego jak marka, której sklepy łączą w sobie aptekę, drogerię i perfumerię. Ten unikalny miks sprawia, że wszystkie produkty, przeznaczone do dbania o urodę i zdrowie, znajdziesz w jednym miejscu – bez konieczności chodzenia od sklepu, do sklepu. Co więcej: w sklepach Super-Pharm każdy może liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze interesujących go artykułów. Dzięki temu Super-Pharm pełnią rolę nie tylko sklepów, ale również miejsc, w których możesz zasięgnąć rady fachowców.

W ofercie sieci Super-Pharm znaleźć można wszystko to, co w najlepszych aptekach, drogeriach i perfumeriach. Bogaty wybór kosmetyków (dla kobiet, mężczyzn i dzieci), również dermokosmetyków, które są doskonałe dla wrażliwej skóry, wyprodukowanych przez najlepsze na rynku marki, są zawsze dostępne w asortymencie sklepu. Jeżeli klienci mają problem z wyborem czegoś dla siebie, to mogą oczywiście skorzystać z konsultacji ze specjalistami do spraw urody. Oprócz kosmetyków Super-Pharm oferuje również szeroki wybór perfum, które można nabyć w atrakcyjnych cenach. Dzięki nim każdy z klientów odnajdzie swój ulubiony zapach!

Jednak Super-Pharm to nie tylko najlepsze produkty znanych producentów. To również kosmetyki wytwarzane na potrzeby sieci, rozpoznawalne po znaku LIFE. Są one niedostępne u konkurencji i łączą w sobie niską cenę z wysoką jakością.

Z oferty sieci Super-Pharm korzystać można dzięki Murrayowi Kofflerowi. To ten kanadyjski farmaceuta wpadł na pomysł połączenia apteki, perfumerii i drogerii, swoją koncepcję zrealizował zaś początkiem lat 60 ubiegłego wieku, otwierając swój pierwszy drugstore. Koncepcja Kofflera, oraz jej wykonanie, okazały się strzałem w dziesiątkę i wkrótce otworzono szereg kolejnych placówek.  Kwestią czasu było powstanie w 1978 roku nazwy Super-Pharm, pod którą syn Kofflera otwierał sklepy w Izraelu. Jednak zagraniczna ekspansja marki na tym się nie skończyła. Od 2000 roku sieć działa na rynkach europejskich, zaś rok później uruchomiono pierwszy sklep w Warszawie, zapoznając tym samym Polaków z nową formułą drogerii, zaproponowaną przez Kanadyjczyka. Formuła się przyjęła i na chwilę obecną Polacy mogą odwiedzić dowolny z 69 punktów sprzedaży, jakie działają na terenie Polski.

Jeżeli interesuje Cię Super-Pharm, gazetka może być pomocna w zaplanowaniu zakupów

Gazetki Super-Pharm to doskonały sposób na poznawanie bogatej i zróżnicowanej oferty tej sieci. Jest to rozwiązanie dużo wygodniejsze niż przechadzanie się między stoiskami. Dlaczego? Nie tylko z powodu dostępności gazetek, które poza papierową formą, można czytać w wersji online, ale również ze względu na ich design. Są one zaprojektowane w ten sposób, że poszczególne artykuły znajdują się na stronach poświęconych odpowiedniej kategorii produktów. Osobno będą więc zgrupowane środki czystości, a osobno kosmetyki pozwalające na pielęgnacje ciała. Jeżeli interesuje Cię Super-Pharm, gazetka może być pomocna w zaplanowaniu zakupów – dzięki niej z łatwością zorientujesz się w asortymencie sieci! Warto zwracać uwagę na Maxi Okazje, czyli wyjątkowo duże rabaty na wybrane produkty.