Gazetki Stokrotka Supermarket

( 3.76 )
liczba ocen: 380

Gazetki promocyjne Stokrotka Supermarket

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Stokrotka Supermarket - Razem na święta - Stokrotka - ważna do 24-11-2021
Gazetka Stokrotka Supermarket - Razem na święta - StokrotkaGazetka wygasła 24-11-2021
Gazetka promocyjna Stokrotka Supermarket - Tylko w Stokrotce! - ważna do 17-11-2021
Gazetka Stokrotka Supermarket - Tylko w Stokrotce!Gazetka wygasła 17-11-2021
Gazetka promocyjna Stokrotka Supermarket - Aromatyczne smaki - Stokrotka Supermarket - ważna do 09-11-2021
Gazetka Stokrotka Supermarket - Aromatyczne smaki - Stokrotka SupermarketGazetka wygasła 09-11-2021
Gazetka promocyjna Stokrotka Supermarket - Lody tańsze o połowę w Stokrotce! - ważna do 03-11-2021
Gazetka Stokrotka Supermarket - Lody tańsze o połowę w Stokrotce!Gazetka wygasła 03-11-2021
Gazetka promocyjna Stokrotka Supermarket - Kulinarny katalog Stokrotki - ważna do 03-11-2021
Gazetka Stokrotka Supermarket - Kulinarny katalog StokrotkiGazetka wygasła 03-11-2021
Gazetka promocyjna Stokrotka Supermarket - Od czwartku w Stokrotce!   - ważna do 27-10-2021
Gazetka Stokrotka Supermarket - Od czwartku w Stokrotce! Gazetka wygasła 27-10-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Stokrotka Supermarket w różnych miastach

Zobacz Sklepy Stokrotka Supermarket w całej Polsce »

Więcej o Stokrotka Supermarket

Stokrotka - codzienne zakupy dla całej rodziny

 

Stokrotka jest polską siecią supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych, stanowiącą detaliczną część Grupy Kapitałowej Emperia. Przedsiębiorstwo założono w 1994 roku w Lublinie, jednak pierwsza detaliczna placówka handlowa powstała dopiero dwa lata później w Łęcznej koło Lublina. Obecnie sieć posiada ponad 370 sklepów w całej Polsce, co czyni ją jedną z największych sieci handlu detalicznego w kraju. Stokrotka w 2013 roku uruchomiła własną sieć logistyczną, której zadaniem jest zapewnienie zaopatrzenia sklepóœ. Sieć składa się z centralnego magazynu w Teresinie pod Warszawą, 9 magazynów regionalnych i rozbudowanej floty transportu samochodowego.

 

Celem, który stawia sobie sieć, jest umożliwienie konsumentom robienia szybkich i wygodnych zakupów. Wyrazem tej filozofii jest myśl przewodnia sieci - “Zakupy jak z płatka”. Realizacja celu odbywa się przez utrzymywanie najwyższych standardów obsługi klienta. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by zapewnić klientom komfort zakupów i zaoszczędzić ich czas. Sprawna i przyjaźnie nastawiona obsługa sprawia, że zakupy w Stokrotce są czystą przyjemnością.

 

Produkty dostępne w sklepach dedykowane są do wszystkich odbiorców. Bogata oferta różnorodnych produktów trafi w gusta i zaspokoi potrzeby całej rodziny. Dostępne artykuły nie tylko zachwycają najwyższą jakością i świeżością ale również wyjątkowo korzystnymi cenami. Dzięki temu zrobimy tu zakupy na każðą kieszeń i okoliczność.

 

Stokrotka oferuje również całą gamę wyśmienitych produktów sygnowanych własnymi markami. Cieszą się one niezwykłą popularnością, czego dowodzą doskonałe wyniki sprzedaży. Popularność produktów własnych wynika z tego, że produkowane są z największą starannością i dbałością o dobór wyjątkowych składników. Produkty takich firm jak Delito, czy TAK! przechodzą szczegółową kontrolę na każdym etapie produkcji i dystrybucji, dzięki czemu produkt trafiający w ręce klienta jest dokładnie taki, jak powinien być - świeży, smaczny i zdrowy.

 

Działania Stokrotki zdobyły uznanie klientów w całej Polsce, czego najlepszym dowodem jest zdobyty w 2010 roku Złoty Laur Klienta w kategorii “Krajowa sieć supermarketów” przyznany za wysoki poziom usług oferowanych klientom.

 

Z gazetką promocyjną Stokrotka jest jeszcze taniej

 

Codzienne zakupy to codzienne wydatki. Co zrobić, żeby jeść pysznie i zdrowo, ale nie zbankrutować? To bardzo proste, skorzystaj z promocji oferowanych przez sklepy Stokrotka! W marketach sieci znajdziesz wiele produktów w obniżonych cenach, dzięki czemu codzienne zakupy zrobisz taniej. Informacje o promocjach zawiera specjalna gazetka promocyjna Stokrotka, którą znajdziesz we wszystkich sklepach, a także w formie elektronicznej - na stronie internetowej sklepu. Gazetka Stokrotka jest doskonałym pomysłem dla wszystkich przedsiębiorczych osób, które dbają nie tylko o wartościowe żywienie siebie i rodziny, ale również o swój budżet.