Gazetki Sferis

( 4.04 )
liczba ocen: 96

Brak aktualnych gazetek Sferis.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

RTV i AGD

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Sferis - Gazetka promocyjna - ważna do 15-08-2019
Gazetka Sferis - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 15-08-2019
Gazetka promocyjna Sferis - Świąteczne last minute - ważna do 31-12-2016
Gazetka Sferis - Świąteczne last minuteGazetka wygasła 31-12-2016
Gazetka promocyjna Sferis - Prezenty dobrze wybrane - ważna do 31-12-2016
Gazetka Sferis - Prezenty dobrze wybraneGazetka wygasła 31-12-2016
Gazetka promocyjna Sferis - Black Friday  - ważna do 01-12-2016
Gazetka Sferis - Black Friday Gazetka wygasła 01-12-2016
Gazetka promocyjna Sferis - DO SZKOŁY  - ważna do 01-10-2016
Gazetka Sferis - DO SZKOŁY Gazetka wygasła 01-10-2016
Gazetka promocyjna Sferis - WAKACYJNE SZALEŃSTWO - ważna do 31-07-2016
Gazetka Sferis - WAKACYJNE SZALEŃSTWOGazetka wygasła 31-07-2016

Wszystkie Sklepy Sferis w różnych miastach

Zobacz Sklepy Sferis w całej Polsce »

Więcej o Sferis

Sferis - liczy się jakość

 

Dynamicznie rozwijająca się sieć sprzedaży detalicznej Sferis specjalizuje się w handlu elektroniką użytkową: komputerami, tabletami, smartfonami, sprzętem AGD i RTV oraz urządzeniami fotograficznymi. Obecna na rynku od ponad 22 lat firma Sferis posiada sieć 114 stacjonarnych jednostek handlowych. Poza tradycyjnymi sklepami firma prowadzi również sprzedaż internetową umożliwiającą wygodne zakupy z domu lub dowolnego innego miejsca, w którym mamy dostęp do sieci.

Zespół firmy tworzą pasjonaci, których charakteryzuje wysoki profesjonalizm i niezwykłe zaangażowanie. Dzięki temu z łatwością i przyjemnością doradzą klientowi, pomogą w dokonaniu wyborów i wyjaśnią wszelkie wątpliwości tak, aby klient był w pełni zadowolony zakupami.

 

Nastawienie na klienta procentuje nie tylko zaufaniem konsumentów i przywiązaniem do marki ale również wieloma prestiżowymi nagrodami, które Sferis otrzymało przez lata swojej działalności. Złoty Laur Konsumenta, Laur Konsumenta Dekady, czy wyróżnienie Gazel Biznesu za najbardziej prężny na rynku rozrost sieci sklepów komputerowych w latach 2010/12 świadczy o najwyższych standardach obsługi oraz doskonale dopracowanym modelu biznesowym Sferis.

 

Asortyment sklepu przyciąga nie tylko szerokim wyborem produktów najwyższej jakości, ale również niskimi cenami. Potężny wybór komputerów pozwala każdemu znaleźć coś dopasowanego do jego potrzeb. Dostępne są zarówno komputery do celów biznesowych, jak i do użytku domowego, profesjonalne, służące do pracy, jak i bardziej amatorskie, do wygodnego przeglądania internetu, czy do gier. Kontakt ze światem pozwoli nam zachować bogata oferta smartfonów. Uznane marki, jak Samsung, Huawei, czy Motorola oferują doskonały sprzęt, dostępny tutaj w wyjątkowych cenach.

 

Komputery to nie wszystko, co znajdziemy w sklepach Sferis. Bogaty wybór sprzętu RTV sprawia, że bez problemu wyposażymy domowe centrum rozrywki. Telewizory, zestawy kina domowego i sprzęt audio to urządzenia, które zapewnią nam rozrywkę i dobrą zabawę.

 

W domu nie może również zabraknąć sprzętu AGD. Żadna kuchnia nie obędzie się bez lodówki, czy kuchenki. Dodatkowo wybierać możemy spośród całej gamy ekspresów do kawy, blenderów, mikserów i zmywarek, które ułatwią nasze życie i sprawią, że gotowanie będzie przyjemnością.

 

Sferis to również wysokiej klasy urządzenia do pracy w domu, ogrodzie i warsztacie. Elektronarzędzia i akcesoria do nich, specjalne systemy przechowywania, czy specjalistyczna odzież ochronna przyda się nie tylko profesjonalistom, ale również domowym majsterkowiczom i “złotym rączkom”.

 

A po pracy możemy realizować swoje pasje za sprawą kupionego w Sferis aparatu fotograficznego, kamery, drona, sprzętu motoryzacyjnego, czy artykułów sportowych.

W Sferis dostaniesz wszystko, czego współczesny, aktywny człowiek potrzebuje, aby żyć wygodnie i ciekawie.

 

Z gazetką Sferis nie martwisz się o ceny

 

Nie przegap świetnych ofert promocyjnych dostępnych w Sferis. Gazetka promocyjna sklepu zawiera całą masę przecen i rabatów, dzięki którym Twoje zakupy staną się czystą przyjemnością.