Gazetki Selgros Cash&Carry

( 3.86 )
liczba ocen: 274

Gazetki promocyjne Selgros Cash&Carry

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Selgros Cash&Carry - Markowe produkty w Selgros Cash&Carry - ważna do 14-06-2022
Gazetka Selgros Cash&Carry - Markowe produkty w Selgros Cash&CarryGazetka wygasła 14-06-2022
Gazetka promocyjna Selgros Cash&Carry - Selgros Cash&Carry - nowa oferta spożywcza - ważna do 14-06-2022
Gazetka Selgros Cash&Carry - Selgros Cash&Carry - nowa oferta spożywczaGazetka wygasła 14-06-2022
Gazetka promocyjna Selgros Cash&Carry - Selgros Cash&Carry - eksperci od świeżości - ważna do 14-06-2022
Gazetka Selgros Cash&Carry - Selgros Cash&Carry - eksperci od świeżościGazetka wygasła 14-06-2022
Gazetka promocyjna Selgros Cash&Carry - Selgros Cash&Carry - katalog elektro RTV - ważna do 14-06-2022
Gazetka Selgros Cash&Carry - Selgros Cash&Carry - katalog elektro RTVGazetka wygasła 14-06-2022
Gazetka promocyjna Selgros Cash&Carry - Cenowe hity w Selgros Cash&Carry  - ważna do 14-06-2022
Gazetka Selgros Cash&Carry - Cenowe hity w Selgros Cash&Carry Gazetka wygasła 14-06-2022
Gazetka promocyjna Selgros Cash&Carry - Oferta przemysłowa Selgros Cash&Carry - ważna do 14-06-2022
Gazetka Selgros Cash&Carry - Oferta przemysłowa Selgros Cash&CarryGazetka wygasła 14-06-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Selgros Cash&Carry

Selgros - wszystko dla biura i domu

 

Selgros jest siecią hurtowni cash and carry dla przedsiębiorców. Oferta sieci skierowana jest głównie do osób działających w sektorze gastronomicznym, cateringu, hotelarstwie, handlu detalicznym oraz placówek oświatowo-wychowawczych i instytucji opieki społecznej. Firma, jako część niemieckiego holdingu Transgourmet zajmuje się hurtową sprzedażą artykułów żywnościowych i biurowych. W Polsce Selgros funkcjonuje od 1997 roku i ma na terenie naszego kraju aż 16 ze swoich 90 hurtowni na świecie. Hurtownie sieci znajdują się w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Katowicach, Radomiu, Krakowie, Gdańsku, Bytomiu, Białymstoku, Wrocławiu, Gliwicach, Lublinie i Piasecznie.

 

Selgros doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców i ceni sobie ich lojalność. W celu budowania długotrwałych relacji biznesowych hurtownie stworzyły unikalny program lojalnościowy oparty o specjalne karty stałego klienta. Złote i srebrne karty zapewniają przedsiębiorcom dostęp do rozmaitych bezpłatnych usług oraz dodatkowych, wyjątkowo atrakcyjnych rabatów. Poza kartami stałego klienta istnieje opcja skorzystania z Programu Premia, który polega na zbieraniu specjalnych punktów za zakup poszczególnych produktów i wymianę ich na interesujące nagrody dodatkowe lub korzystne rabaty.

 

Jednym z największych atutów sieci jest jej rozbudowana sieć, dzięki której Selgros dostępny jest praktycznie w całym kraju, umożliwiając wszystkim skorzystanie z jego wyjątkowo bogatej oferty produktów. W swoim asortymencie Selgros oferuje wyselekcjonowane, najwyższej klasy produkty spożywcze jak owoce i warzywa, mięso i wędliny, czy ryby i owoce morze. Znajdziemy tu również szeroki wybór specjalistycznych artykułów kulinarnych, które zaspokoją potrzeby każdego przedsiębiorstwa gastronomicznego.

 

Poza doskonałą ofertą artykułów spożywczych, hurtownie Selgros zapewniają dostęp do całej gamy produktów przemysłowych i biurowych. Dostępne są również wysokiej jakości artykuły dekoracyjne i meblarskie, dzięki którym nadamy naszej firmie wyjątkowego charakteru poprzez nowoczesny, zgodny z współczesnymi standardami wygląd.

W Selgrosie każdy przedsiębiorca znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje do urządzenia i prowadzenia firmy.

 

Gazetki promocyjne Selgros - najlepsze promocje dla Twojej firmy

 

Własna firma wiążę się często z wysokimi kosztami. Selgros doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Aby obniżyć te koszty i zapewnić zadowolenie klientów, firma oferuje liczne promocje na swoje produkty. Atrakcyjne rabaty i specjalne obniżki cen zawarte są w regularnie wydawanej przez Selgros gazetce promocyjnej. Gazetki podzielone są na różne kategorie produktów, co ułatwia odnalezienie interesującej nas oferty. Dla jeszcze większej wygody klientów, gazetki promocyjne dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej, w internecie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz prowadzić swój biznes z głową, koniecznie sprawdź aktualną ofertę w gazetce Selgros.