Gazetki RTV EURO AGD

( 3.63 )
liczba ocen: 1055

Gazetki promocyjne RTV EURO AGD

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna RTV EURO AGD - Prezent na Dzień Matki w RTV EURO AGD  - ważna do 29-05-2022
Gazetka RTV EURO AGD - Prezent na Dzień Matki w RTV EURO AGD Gazetka wygasła 29-05-2022
Gazetka promocyjna RTV EURO AGD - Black Friday w RTV EURO AGD  - ważna do 23-11-2021
Gazetka RTV EURO AGD - Black Friday w RTV EURO AGD Gazetka wygasła 23-11-2021
Gazetka promocyjna RTV EURO AGD - Oferta IPhone w RTV euro AGD - ważna do 20-09-2021
Gazetka RTV EURO AGD - Oferta IPhone w RTV euro AGDGazetka wygasła 20-09-2021
Gazetka promocyjna RTV EURO AGD - Czas na ochłodę  - RTV Euro AGD - ważna do 31-07-2021
Gazetka RTV EURO AGD - Czas na ochłodę - RTV Euro AGDGazetka wygasła 31-07-2021
Gazetka promocyjna RTV EURO AGD - RTV Euro AGD - mistrzowskie  - ważna do 24-06-2021
Gazetka RTV EURO AGD - RTV Euro AGD - mistrzowskie Gazetka wygasła 24-06-2021
Gazetka promocyjna RTV EURO AGD - Extra promocja w wybranych sklepach RTV EURO AGD - ważna do 06-03-2021
Gazetka RTV EURO AGD - Extra promocja w wybranych sklepach RTV EURO AGDGazetka wygasła 06-03-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy RTV EURO AGD w różnych miastach

Zobacz Sklepy RTV EURO AGD w całej Polsce »

Więcej o RTV EURO AGD

RTV EURO AGD - najlepszy sprzęt dla wymagających

 

RTV EURO AGD jest jedną z operujących w Polsce sieci sprzedaży detalicznej, która oferuje  telewizory, sprzęt RTV, duże i małe AGD, komputery, tablety, telefony, sprzęt fotograficzny, gry i konsole oraz akcesoria.

 

RTV EURO AGD to polska firma założona w 1990 roku. Początkowo firma działała na rynku warszawskim, jednak od 1994 roku rozbudowuje swoją sieć sklepów na terenie całej Polski. Obecnie istnieje ponad 250 salonów RTV EURO AGD w 165 miejscowościach. Duży udział w sprzedaży ma sklep internetowy umożliwiający zakupy z dowolnego miejsca w kraju. Ulokowanie sklepów stacjonarnych w dużych galeriach handlowych umożliwia klientom łatwe dotarcie, zapewniając również długie godziny otwarcia.

 

W VIII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi wyróżniono sklepy RTV EURO AGD nagrodą “Gwiazda Jakości Obsługi 2015”. Sieć otrzymała również wyróżnienie Shopping Center Forum: Omnichannel Retailer of the Year 2015”. Zdobyte tytuły świadczą o wysokiej jakości świadczonych przez sklep usług, a także o doskonałych standardach obsługi klienta. Dbałość o klienta widać wyraźnie na przykładzie specjalnej opcji wsparcia w systemie video chat dla klientów posługujących się językiem migowym.

 

Szczególnie ważną pozycję w asortymencie sklepów RTV EURO AGD zajmuje sprzęt RTV. Bogaty wybór telewizorów i zestawów kina domowego nie ma sobie równych w żadnym innym sklepie. Wysokiej klasy sprzęt Hi-Fi zaspokoi potrzeby nawet największych melomanów, nie tylko stacjonarny, ale i mobilnych, dzięki szerokiej ofercie grającego sprzętu samochodowego i radiowego CB.

 

Kolejnym ważnym działem są artykuły komputerowe obejmujące laptopy, tablety, komputery stacjonarne i rozmaite podzespoły. Ofertę dopełnia bogaty asortyment urządzeń sieciowych i akcesoriów - klawiatur, myszek, kamer internetowych, głośników, powerbanków, czy praktycznych toreb na laptopy. RTV EURO AGD dba również o miłośników rozrywki, zapewniając wszystkie współczesne konsole do gier i całą gamę gier video w atrakcyjnych cenach.

 

Dla pasjonatów fotografii sklep przygotował doskonały wybór aparatów, kamer, obiektywów i innych akcesoriów. Znajdziemy tu zarówno sprzęt amatorski, jak i przeznaczony dla profesjonalnych fotografów.

 

Poza produktami sklepy RTV EURO AGD świadczą bardzo użyteczne usługi. Darmowy transport zakupionego sprzętu, montaż i podłączenie urządzeń dużego AGD, jak pralka, czy zmywarka, a także możliwość oddania starego sprzęty do utylizacji, to tylko niektóre z opcji dostępnych w sklepach. Dla wygody klientów sklepy RTV EURO AGD umożliwiają płatność w korzystnym systemie ratalnym i zapewnia gwarancję na zakupiony sprzęt.

 

Gazetka promocyjna RTV EURO AGD - najlepsze okazje dla każdego

 

Regularnie wydawana gazetka promocyjna RTV EURO AGD zawiera wiele interesujących promocji. Przeceniony sprzęt pozwala na wyposażenie domu w doskonałe produkty bez szkody dla naszego portfela, dlatego warto śledzić gazetkę RTV EURO AGD dostępną w sklepach i w internecie.