Gazetki Rainbow Tours

( 4.24 )
liczba ocen: 58

Gazetki promocyjne Rainbow Tours

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Rainbow Tours - Lato 2021 Rainbow Tours - ważna do 30-09-2021
Gazetka Rainbow Tours - Lato 2021 Rainbow ToursGazetka wygasła 30-09-2021
Gazetka promocyjna Rainbow Tours - Lato 2021 - katalog Rainbow Tours - ważna do 30-09-2021
Gazetka Rainbow Tours - Lato 2021 - katalog Rainbow ToursGazetka wygasła 30-09-2021
Gazetka promocyjna Rainbow Tours - Katalog Rainbow - Zima 2020/21 - ważna do 28-02-2021
Gazetka Rainbow Tours - Katalog Rainbow - Zima 2020/21Gazetka wygasła 28-02-2021
Gazetka promocyjna Rainbow Tours - Zima 2020/21 Rainbow Tours - ważna do 28-02-2021
Gazetka Rainbow Tours - Zima 2020/21 Rainbow ToursGazetka wygasła 28-02-2021
Gazetka promocyjna Rainbow Tours - Egzotyka Zima 2020/21 - Rainbow Tours - ważna do 28-02-2021
Gazetka Rainbow Tours - Egzotyka Zima 2020/21 - Rainbow ToursGazetka wygasła 28-02-2021
Gazetka promocyjna Rainbow Tours - Świat 2020 Zwiedzanie - ważna do 31-08-2020
Gazetka Rainbow Tours - Świat 2020 ZwiedzanieGazetka wygasła 31-08-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Rainbow Tours w różnych miastach

Zobacz Sklepy Rainbow Tours w całej Polsce »

Więcej o Rainbow Tours

Rainbow Tours - Kolorowe podróże dla każdego

 

Spółka akcyjna Rainbow Tours należy do największych polskich organizatorów imprez i wycieczek zagranicznych. Powstała w 1990 roku i szybko rozwinęła swoją działalność, stając się liderem na rynku touroperatorskim w Polsce. Firma zajmuje się zarówno organizowaniem i sprzedażą własnych imprez turystycznych, biletów lotniczych, promowych i autokarowych jak i pośredniczeniem w sprzedaży wycieczek organizowanych przez innych touroperatorów. Swoje cele firma realizuje poprzez rozbudowaną sieć agencyjną i własne biura obsługi klienta oraz przez internetową stronę firmy i niezależne call center.

Najmocniejszą stroną firmy jest wykwalifikowana kadra, począwszy od pracowników biur obsługi klienta, a skończywszy na pilotach i przewodnikach wycieczek. Wszyscy zatrudniani w filmie ludzie wyróżniają się dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki. Najważniejsza jednak jest autentyczna pasja do podróży, którą dzielą wszyscy pracownicy. Aby zagwarantować klientom pełną satysfakcję z udanego urlopu, firma wysyła swoich przedstawicieli do wszystkich miejsc, które stanowią cel podróży. Dzięki temu kadra osobiście doświadcza tego, co ma do zaoferowania klientom, co gwarantuje wysoki standard usług.

 

Rainbow Tours jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego. Organizacja ta zajmuje się działalnością na rzecz rozwoju biznesu turystycznego, podnoszeniem poziomu usług w tym sektorze oraz promocją turystyki i aktywnego trybu życia w Polsce i za granicą. W roku 2010 Rainbow Tours przystąpiło również do programu Rzetelna Firma, w ramach którego udostępnia szereg informacji świadczących o wiarygodności firmy. Poszczycić może się również byciem jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, którego celem podstawowym jest “ochrona, obrona praw, dóbr osobistych i reprezentowanie interesów, w tym gospodarczych, organizatorów turystyki i pośredników turystycznych wobec organów władzy i administracji rządowej, organów samorządu terytorialnego, gospodarczego, zawodowego, związków zawodowych lub innych organizacji, w tym społecznych, gospodarczych lub zawodowych”.

 

Oferta firmy obejmuje szeroką gamę wycieczek po Europie i świecie, w tym wycieczek egzotycznych i orientalnych. Ciekawą opcją jest “Egzotyka light”, czyli połączenie relaksujących wczasów w komfortowych warunkach z ciekawymi wrażeniami płynącymi ze zwiedzania takich miejsc jak Sri Lanka, Wietnam, Meksyk, czy gorące Rio de Janeiro. Rainbow Tours posiada również bogatą ofertę wycieczek krajowych, w tym unikatową ofertę “Polska Strefa”, która pozwala na zawarcie nowych znajomości integrację poprzez organizowane w miejscach wypoczynku imprezy, gry i zabawy.

 

Tanie podróżowanie z gazetką promocyjną Rainbow Tours

 

Jeżeli wydaje Ci się, że na egzotyczne podróże i ciekawe wczasy trzeba wydać krocie, z pewnością nie widziałeś nigdy gazetki promocyjnej Rainbow Tours. Atrakcyjne promocje, przeceny i korzystne rabaty, to dokładnie to, czego potrzebujesz, by zwiedzać świat nie martwiąc się o pieniądze. Gazetka promocyjna Rainbow Tours gwarantuje, że przeżyjesz przygodę swojego życia za niewielkie pieniądze.