Gazetki Plus

( 3.4 )
liczba ocen: 65

Gazetki promocyjne Plus


Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Plus

Plus - rozmawiaj ile chcesz

 

Plus jest cyfrową siecią telefonii komórkowej w Polsce, której operatorem jest Polkomtel S.A. Historia firmy zaczyna się w 1996 roku, kiedy ówczesny Minister Łączności wydał Polkomtelowi koncesję na świadczenie usług telekomunikacyjnych z numerami zaczynającymi się od 601 oraz zezwolenie na budowę radiokomunikacyjnej, ruchomej sieci według standardu GSM w paśmie 900 MHz. Komercyjne uruchomienie sieci nastąpiło 1 października 1996 roku. W roku 2011 wszystkie akcje firmy sprzedano spółce kontrolowanej przez Zygmunta Solorza-Żaka, a w roku 2013 kontrolę nad operatorem przejął Cyfrowy Polsat.

 

Dzięki wykorzystaniu pasm GSM 900, GSM 1800 i UMTS sieć dostępna jest dla 99% mieszkańców Polski zamieszkujących 98% powierzchni kraju. Plus posiada 25 milionów przydzielonych numerów, a wedle danych z drugiego kwartału 2016 roku, z sieci korzysta ponad 10,3 milionów użytkowników, z czego ponad 6,5 miliona (47%) w systemie pre-paid.

 

Plus dostarcza klientom również usługi internetowe w systemach 3G, UMTS i HSPA. W kwietniu 2009 roku firma pomyślnie zakończyła testy nowoczesnej technologii HSPA Evolution, do którego infrastrukturę dostarczył Ericsson. Był to największy tego typu projekt w Europie. Technologia pozwala na szybką transmisję danych (21Mb/s), co pozwoliło Plusowi na stworzenie, we współpracy z GOPR-em, TOPR-em i WOPR-em, Zintegrowanego Systemu Ratownictwa.

 

Oferta Plusa obejmuje usługi telekomunikacyjne skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych. Dostępne są korzystne warunki abonamentowe, które można dostosować do własnych potrzeb oraz atrakcyjne oferty pre-paid w telefonach na kartę, a także ofertę Plus Mix, która łączy najlepsze elementy systemu pre- i post-paid. Firma zapewnia również bezprzewodowy dostęp do internetu oraz szczególnie atrakcyjne usługi dla firm w pakietach Plus Firma.

 

W salonach plusa kupimy również oryginalne telefony firmy Huawei i ZTE pod własną marką (“Plusfon”), a także aparaty takich producentów jak LG, Motorola, Nokia, Sagem, Samsung, Sony Ericsson, BlackBerry, HTC i Jablotron. Poza aparatami telefonicznymi salony Plusa umożliwiają zakup tabletów, laptopów, modemów i routerów, akcesoriów do telefonów w postaci ładowarek, kijków do selfie, czy praktycznych etui. Za pośrednictwem Plusa kupimy również sprzęt AGD - zmywarki, pralki, czy lodówki w atrakcyjnych cenach.

 

W ofercie znajdują się również usługi telewizyjne Cyfrowego Polsatu oraz bardzo ciekawa usługa Smart Dom pozwalająca przenieść wiele domowych rachunków do Plusa. Możemy powierzyć Plusowi nie tylko rachunki za telefon, internet i telewizję, ale również za prąd, gaz, czy ubezpieczenie. Dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, ale i czas.

 

Z gazetką promocyjną Plusa masz taniej!

 

Bogata oferta produktów i usług objęt jest często atrakcyjnymi promocjami. Dostępna w salonach sieci Plus gazetka promocyjna zawiera informacje o wszystkich aktualnie dostępnych przecenach i specjalnych okazjach. Dzięki gazetce Plusa skorzystasz z najlepszej oferty na rynku w wyjątkowo niskiej cenie!