Gazetki Piotr i Paweł

( 3.73 )
liczba ocen: 164

Brak aktualnych gazetek Piotr i Paweł.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Markety

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Piotr i Paweł - Nadszedł czas by stać się lepszym - Piotr i Paweł - ważna do 21-03-2020
Gazetka Piotr i Paweł - Nadszedł czas by stać się lepszym - Piotr i PawełGazetka wygasła 21-03-2020
Gazetka promocyjna Piotr i Paweł - Inspiruj się promocjami w Piotr i Paweł - ważna do 14-03-2020
Gazetka Piotr i Paweł - Inspiruj się promocjami w Piotr i PawełGazetka wygasła 14-03-2020
Gazetka promocyjna Piotr i Paweł - Inspiracje w Piotr i Paweł - ważna do 07-03-2020
Gazetka Piotr i Paweł - Inspiracje w Piotr i PawełGazetka wygasła 07-03-2020
Gazetka promocyjna Piotr i Paweł - Inspiracje w Piotr i Paweł - ważna do 29-02-2020
Gazetka Piotr i Paweł - Inspiracje w Piotr i PawełGazetka wygasła 29-02-2020
Gazetka promocyjna Piotr i Paweł - Najnowsze inspiracje w sklepach Piotr i Paweł - ważna do 22-02-2020
Gazetka Piotr i Paweł - Najnowsze inspiracje w sklepach Piotr i PawełGazetka wygasła 22-02-2020
Gazetka promocyjna Piotr i Paweł - Piotr i Paweł - Super ceny tygodnia - ważna do 15-02-2020
Gazetka Piotr i Paweł - Piotr i Paweł - Super ceny tygodniaGazetka wygasła 15-02-2020

Więcej o Piotr i Paweł

Piotr i Paweł - wysoka jakość w niskiej cenie

 

Piotr i Paweł to jedna z największych w Polsce sieci supermarketów. Pierwszy sklep powstał przy ulicy Głogowskiej w poznaniu, w 1990 roku, założyła go Eleonora Woś wraz ze swoimi synami - Piotrem i Pawłem. Był to mały sklepik o powierzchni 60 metrów kwadratowych, jednak już rok później firma otworzyła swój pierwszy supermarket o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Rozwój sieci postępował stopniowo. W 1995 roku powstaje pierwszy supermarket całodobowy, a w 1998 Piotr i Paweł otwiera swoje centrum handlowe, które składa się z supermarketu, sklepu muzycznego i 9 boksów handlowych. Rok 2000 to ekspansja poza granice Poznania, na zasadzie franczyzy powstaje sklep w Pile, a w kolejnym roku w Drezdenku, Pniewach i Luboniu.

 

Od tego czasu firma szybko rozbudowuje swoją sieć, pojawiając się między innymi w Swarzędzu, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Jankach koło Warszawy, czy Toruniu. W 2004 roku, Piotr i Paweł trafia do stolicy, a rok później, w poznańskim Centrum Handlowym Plaza powstaje jeden z największych supermarketów firmy, w którym mieści się kawiarnia z własną palarnią kawy. Sieć rozwija się bardzo dynamicznie, w 2008 roku ma już 40 sklepów na terenie całej Polski, a w 2013 jest ich już 100. Piotr i Paweł prowadzi również sprzedaż produktów własnej marki, których w 2014 roku było już 1000.

 

Założycielom firmy przyświecał jeden prosty cel - stworzyć sieć sklepów, w których sami chcieliby kupować. To założenie towarzyszy firmie od 27 lat, stanowiąc podstawę jej polityki. Związane jest z dbałością o każdy element sklepu, nie tylko doskonałą jakość produktów ale również wystrój wnętrza, umeblowanie, kolorystykę, wygląd pracowników i wysoki profesjonalizm obsługi.

 

Podejście biznesowe, w którym klient jest najważniejszy stanowi podstawę sukcesu sieci Piotr i Paweł. Firma nie tylko zdobyła uznanie klientów w całej Polsce, była również wielokrotnie nagradzana prestiżowymi wyróżnieniami, w tym tytułem Market Roku 2016 w kategorii “Najlepsza oferta produktów świeżych”.

 

Klienci wybierają supermarkety Piotr i Paweł ze względu na szeroki wybór najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach oraz wyjątkowo przyjazną atmosferę podczas zakupów. Asortyment obejmuje starannie wyselekcjonowane artykuły spożywcze, podstawową chemię gospodarczą, środki czystości i kosmetyki, wysokiej klasy alkohole z całego świata, czy drobne elementy wyposażenia kuchennego. Supermarket słynie z doskonałego stanowiska z warzywami i owocami, gdzie dostaniemy nie tylko najpopularniejsze produkty, ale również owoce egzotyczne, niespotykane w innych sklepach. Wysokie standardy sieci Piotr i Paweł gwarantują, że dostępne produkty są starannie wyselekcjonowane i świeże.

 

W sklepach znajdziemy również doskonale wyposażone stoisko mięsne, gdzie kupimy wysokiej jakości mięso i wędliny, w tym produkty regionalne, pochodzące od lokalnych dostawców. Piotr i Paweł oferuje także bogaty asortyment świeżych ryb i owoców morza, najlepszych serów i wyśmienitych dań gotowych.

 

Kupuj taniej z gazetką promocyjną Piotr i Paweł

 

Szeroką ofertę promocyjną sklepów przedstawia specjalna gazetka promocyjna Piotr i Paweł, dzięki której Twoje zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze.