Gazetki Pepco

( 3.71 )
liczba ocen: 1121

Gazetki promocyjne Pepco

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Pepco - Pepco - Wielkie otwarcie w Poznaniu - ważna do 05-10-2020
Gazetka Pepco - Pepco - Wielkie otwarcie w PoznaniuGazetka wygasła 05-10-2020
Gazetka promocyjna Pepco - Przytulnie i elegancko - Pepco! - ważna do 04-10-2020
Gazetka Pepco - Przytulnie i elegancko - Pepco!Gazetka wygasła 04-10-2020
Gazetka promocyjna Pepco - Bakusiowa poleca - Nowa kolekcja Pepco! - ważna do 07-10-2020
Gazetka Pepco - Bakusiowa poleca - Nowa kolekcja Pepco!Gazetka wygasła 07-10-2020
Gazetka promocyjna Pepco - Wielkie otwarcie Pepco w Warszawie - ważna do 24-09-2020
Gazetka Pepco - Wielkie otwarcie Pepco w WarszawieGazetka wygasła 24-09-2020
Gazetka promocyjna Pepco - Wielkie otwarcie Pepco w Warszawie! - ważna do 16-09-2020
Gazetka Pepco - Wielkie otwarcie Pepco w Warszawie!Gazetka wygasła 16-09-2020
Gazetka promocyjna Pepco - Kolekcje jesienne w Pepco!  - ważna do 23-09-2020
Gazetka Pepco - Kolekcje jesienne w Pepco! Gazetka wygasła 23-09-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Pepco w różnych miastach

Zobacz Sklepy Pepco w całej Polsce »

Więcej o Pepco

PEPCO - dla Ciebie i Twojej rodziny

 

Sieć marketów przemysłowo-odzieżowych Pepco założono w Polsce w 1999 roku. Firma zaczynała jako krajowy oddział brytyjskiego Brown & Johnson, jednak w 2004 roku trafiła w ręce firmy Pepkor. Zmiana właściciela pociągnęła za sobą zmianę logo i rozpoczęcie intensywnego procesu inwestycji. W 2014 roku Pepco dołącza do Grupy Kapitałowej Steinhoff International Holdings Limited. Grupa ta jest drugim po Ikei największym w Europie producentem mebli, artykułów wyposażenia domowego i tekstyliów, zapewniła więc szybki rozwój Pepco.

 

Od 2015 roku oddziały firmy wkroczyły na rynki zagraniczne i obecnie działają między innymi w Rumunii, Słowenii i na Węgrzech. Firma zatrudnia 11 tysięcy pracowników w 9 tysiącach sklepów, z czego tysiąc mieści się w Polsce.

 

Misją Pepco jest zapewnienie klientom dostępu do podstawowych artykułów gospodarstwa domowego, dekoracji dla domu, tekstyliów i odzieży dla całej rodziny w atrakcyjnych cenach. Ambicją sieci jest zostać największym, najlepszym, najtańszym i najbardziej znanym przedsiębiorstwem w branży dyskontów przemysłowo-odzieżowych. Skoncentrowanie strategii rozwojowej wokół trzech filarów - ludziach, procesach i produktach - zapewnia firmie szeroki wybór towarów w atrakcyjnych cenach.

 

W asortymencie sklepów Pepco znajdziemy artykuły dekoracyjne do wnętrz, drobne urządzenia mechaniczne i elektroniczne, artykuły codziennego użytku, akcesoria kuchenne, pojemniki, organizery oraz szeroki wybór tekstyliów, od obrusów i serwetek przez pościel, koce i firany aż do ręczników i zasłon prysznicowych. Znajdziemy tu również odzież dla całej rodziny i na każdą porę roku. Asortyment skierowany jest zarówno do kobiet i mężczyzn, jak i niemowląt i dzieci w każdym wieku. Dzieci znajdą tutaj również wiele zabawek i gadżetów edukacyjnych, dzięki którym uśmiech zagości na ich twarzy.

 

Na stronie internetowej Pepco znajdziemy wiele ciekawych inspiracji dla domu i rodziny. Interesujące porady i opisy sposobów na praktyczną organizację gospodarstwa domowego zaspokoją potrzeby wszystkich prawdziwych Pań Domu. Bardzo popularna i niezwykle przydatna jest też kategoria “Kącik Maluszka”, w którym znajdziemy porady dla mam i tatusiów.

 

Sieć oferuje także całą gamę usług. W salonach Pepco doładujemy telefon komórkowy, oddamy zużyte baterie do recyklingu i zrobimy zakupy za pomocą specjalnych bonów towarowych. Pepco wystawia również gwarancje na wszystkie zakupione produkty.

 

Gazetka promocyjna Pepco - pewność udanych zakupów

 

Gazetka promocyjna Pepco zawiera dokładne informacje na temat aktualnych promocji i najnowszego asortymentu sklepów. Dzięki niej dowiesz się, jakie trendy zapanują w nadchodzącym sezonie modowym, zaplanujesz zakupy świąteczne wybierając fantastyczne prezenty dla całej rodziny, a dodatkowo zyskasz dostęp do atrakcyjnych przecen i rabatów. Gazetka promocyjna Pepco wydawana jest co dwa tygodnie, a dostać można ją w sklepach oraz w formie elektronicznej, za pośrednictwem Internetu. Gazetka Pepco pozwoli Ci zadbać nie tylko o rodzinę, ale również o swoją kieszeń.