Gazetki Orange

( 3.49 )
liczba ocen: 166

Brak aktualnych gazetek Orange.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Polecane,Kultura i rozrywka

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Orange - Orange LOVE - ważna do 16-04-2017
Gazetka Orange - Orange LOVEGazetka wygasła 16-04-2017
Gazetka promocyjna Orange - Orange LOVE - ważna do 20-03-2017
Gazetka Orange - Orange LOVEGazetka wygasła 20-03-2017
Gazetka promocyjna Orange - Orange - ważna do 15-02-2013
Gazetka Orange - OrangeGazetka wygasła 15-02-2013
Gazetka promocyjna Orange - Orange - ważna do 01-02-2013
Gazetka Orange - OrangeGazetka wygasła 01-02-2013
Gazetka promocyjna Orange - Orange - ważna do 01-01-2013
Gazetka Orange - OrangeGazetka wygasła 01-01-2013
Gazetka promocyjna Orange - Orange - ważna do 01-01-2013
Gazetka Orange - OrangeGazetka wygasła 01-01-2013

Wszystkie Sklepy Orange w różnych miastach

Zobacz Sklepy Orange w całej Polsce »

Więcej o Orange

Orange - pozostań w kontakcie

 

Orange jest międzynarodową marką usług telekomunikacyjnych należącą do France Telecom i zarządzaną przez Orange Brand Services Ltd. Orange świadczy usługi prawie 150 milionom klientów w 35 krajach. Spółka wywodzi się z Wielkiej Brytanii, gdzie powstała w 1994 roku. Od 1999 rozwija się poza granicami rodzimego kraju, kupując udziały w firmach w Austrii, Belgii, Szwajcarii, Australii, Izraelu, Indiach i Hongkongu. W 1999 markę wykupuje niemiecka firma Mannesmann, który z kolei zostaje kilka miesięcy później kupiony przez brytyjską grupę Vodafone. Europejskie przepisy antymonopolowe zobowiązują jednak Vodafone do odsprzedaży Orange i tym sposobem, w 200 roku firmę przejmuje France Telecom.

 

Do Polski sieć trafiła za sprawą zmiany istniejącej już marki Idea na Orange, co wydarzyło się 19 września 2005 roku. Firma posiada 27 milionów przydzielonych numerów i ponad 16,7 miliona klientów w kraju.

 

Filozofię działania marki Orange reprezentuje pięć przymiotników - przyjazna, uczciwa, bezpośrednia, inspirująca i dynamiczna. Firma stara się, by ich sieć była przyjazna, więc traktuje każdego klienta indywidualnie i słucha jego opinii. Mówiąc otwarcie o swoich działaniach i planach na przyszłość firma promuje uczciwość. Bezpośredniość przejawia się w jednoznaczności komunikatów i staraniach, by każdy klient rozumiał podejście firmy. Inspiracja płynie z przekraczania granic i podejmowania ryzyka przez firmę, która stara się, by świat nabrał koloru. Firma jest też dynamiczna, z pasją podchodzi do swoich działań i stara się aktywnie zarażać innych swoim entuzjazmem.

 

Orange jako jedna z największych i najbardziej wpływowych sieci telekomunikacyjnych na rynku oferuje cały pakiet produktów i usług. Podstawą działalności są oczywiście telefony. Firma oferuje wiele korzystnych pakietów dla klientów indywidualnych i dla firm. Bogaty wybór telefonów na kartę daje pełną kontrolę nad tym, ile pieniędzy wydajemy na rozmowy i smsy. Dla osób, które cenią sobie wygodę i nie mają głowy do pilnowania tego, ile środków zostało im na koncie dostępne są bardzo atrakcyjne oferty abonamentowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i różnym konfiguracjom abonamentów można dostosować ofertę do swoich potrzeb - wybrać tańsze rozmowy kosztem ograniczonej ilości darmowych smsów lub postawić na więcej darmowych minut w zamian za ograniczony pakiet internetu.

 

Telefony to jednak nie wszystko, w ofercie Orange znajduje się również internet mobilny oraz domowy, doprowadzony za pośrednictwem superszybkiego światłowodu. Znajdziemy tutaj także ofertę telewizji satelitarnej dającej dostęp do popularnych kanałów filmowych, sportowych i nie tylko.

 

W salonach Orange podpiszemy umowy na wybrane usługi, ale również kupimy telefony komórkowe, tablety i różne akcesoria niezbędne w ich użytkowaniu. W Orange znajdziesz wszystko, co potrzebne do tego, by być aktywnym uczestnikiem życia w świecie przepełnionym technologią.

 

Gazetka promocyjna Orange - Twój kontakt z promocjami

 

Zarówno usługi, jak i produkty dostępne w Orange objęte są często atrakcyjnymi promocjami. Wiedzę o najlepszych ofertach zdobędziesz ze specjalnej gazetki Orange. Zebrane tu przeceny i rabaty pozwolą Ci rozsądnie zaplanować wydatki i zaoszczędzić pieniądze. Gazetka promocyjna Orange to najlepszy sposób, by być w kontakcie z nowościami!