Gazetki OBI

( 3.69 )
liczba ocen: 852

Gazetki promocyjne OBI

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna OBI - Wyprzedaż posezonowa  - ważna do 13-08-2019
Gazetka OBI - Wyprzedaż posezonowa Gazetka wygasła 13-08-2019
Gazetka promocyjna OBI - Łazienka  - ważna do 13-08-2019
Gazetka OBI - Łazienka Gazetka wygasła 13-08-2019
Gazetka promocyjna OBI - Zawsze mocne okazje cenowe  - ważna do 16-07-2019
Gazetka OBI - Zawsze mocne okazje cenowe Gazetka wygasła 16-07-2019
Gazetka promocyjna OBI - Ogród  - ważna do 16-07-2019
Gazetka OBI - Ogród Gazetka wygasła 16-07-2019
Gazetka promocyjna OBI - Zawsze mocne okazje cenowe  - ważna do 18-06-2019
Gazetka OBI - Zawsze mocne okazje cenowe Gazetka wygasła 18-06-2019
Gazetka promocyjna OBI - Ogród - relaks na świeżym powietrzu - ważna do 18-06-2019
Gazetka OBI - Ogród - relaks na świeżym powietrzuGazetka wygasła 18-06-2019

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o OBI

Obi - najlepsza sieć marketów budowlanych i ogrodowych

Obi to wielki, międzynarodowy koncern, w skład którego wchodzi mnóstwo marek związanych z branżą budowlano-remontową. W samej Europie podlega mu około 600 marketów: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. Sklepów pod szyldem Obi nie sposób nie zauważyć także w Polsce, gdzie obecnie znajduje się 47 stacjonarnych punktów sprzedaży w 37 miastach. Warto wiedzieć, że pierwszy z nich - zlokalizowany w Tychach - otwarto już w 1998 roku, a zarząd nadal pragnie zwiększać ilość marketów w naszym kraju. Oznacza to, że marka Obi działa prężnie na naszym rynku od prawie 20 lat! Świadczy to nie tylko o najwyższej klasy materiałach budowlanych i nie tylko, jakie można tam znaleźć, ale przede wszystkim o mądrej i rozsądnej polityce zarządzania firmą.

By tak wielki koncern mógł działać i rozwijać się, niezbędna jest ciągła analiza rynku i dostosowywanie się do jej wyników. Markety budowlane Obi są nie tylko bardzo dobrze i szeroko zaopatrzone - asortyment sklepu jest także sprawdzany pod kątem trafności. Sprzedawane są tylko te produkty, które są praktyczną odpowiedzią na problemy klientów - takie, które ich nie zawiodą i będą służyły latami. Każdy klient marketu budowlanego Obi będzie zadowolony z wyboru i wspierany długo trwającą gwarancją, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa i wsparcia.

Asortymentem marketów budowlanych Obi są artykuły z różnych kategorii. Zaczynając od podstawowych materiałów budowlanych, dzięki którym zbudować można nie tylko altankę czy ogrodzenie, ale nawet sam dom, każdy jest w stanie zaopatrzyć się w potrzebne artykuły. Panele, płytki, wykładziny i dywany - w marketach Obi znajduje się wszystko, co potrzebne do aranżacji podłogi. Gdy jest gotowa, czas przejść do ścian - farba, czy tapeta? W tej kwestii doradzą najlepiej chętni do pomocy, wykwalifikowani pracownicy, dla których praca jest również sposobem na rozwijanie siebie, swojej kreatywności i wyczucia smaku.

Obi oferuje nie tylko materiały budowlane czy remontowe - znaleźć - również można meble ogrodowe, rośliny czy elementy ozdobne - obrazy i plakaty. Dzięki temu, korzystając z produktów zakupionych w Obi, można swój dom zbudować od zera i wykończyć z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Misją marki jest umożliwienie swoim klientom stworzenia domu dla siebie i rodziny - komfortowego, pięknego i bezpiecznego.

Rabaty w gazetkach promocyjnych Obi

Dzięki gazetkom promocyjnym Obi łatwiej spośród wszystkich dostępnych artykułów znaleźć te, które są obecnie w najkorzystniejszych cenach. Atrakcyjne promocje, które są w nich przedstawione, pozwalają na zakup towarów, których cena nie była dla klienta osiągalna wcześniej. To właśnie dzięki przyjaznemu podejściu do klienta, firma Obi jest tak lubiana i często odwiedzana przez polskich i zagranicznych konsumentów. 

W gazetkach Obi, oprócz rabatów i przecen na wybrane produkty, przedstwione są również piękne zdjęcia aranżacji ogrodów czy wnętrz, mogące być inspiracją i motywacją do zmian i ulepszeń we własnym domu. Dzięki nim każdy z klientów - nawet ten, kto nie jest profesjonalnym projektantem - będzie mógł stworzyć w swoim domu atmosferę estetyki, wygody i bezpieczeństwa.