Gazetki Norauto

( 3.61 )
liczba ocen: 138

Gazetki promocyjne Norauto

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Norauto - Grudniowe promocje w Norauto - ważna do 31-12-2020
Gazetka Norauto - Grudniowe promocje w NorautoGazetka wygasła 31-12-2020
Gazetka promocyjna Norauto - Listopadowe promocje w Norauto - ważna do 30-11-2020
Gazetka Norauto - Listopadowe promocje w NorautoGazetka wygasła 30-11-2020
Gazetka promocyjna Norauto - Jesienne promocje w Norauto - ważna do 31-10-2020
Gazetka Norauto - Jesienne promocje w NorautoGazetka wygasła 31-10-2020
Gazetka promocyjna Norauto - Czas na promocje w Norauto! - ważna do 31-05-2020
Gazetka Norauto - Czas na promocje w Norauto!Gazetka wygasła 31-05-2020
Gazetka promocyjna Norauto - Promocje wiosenne w Norauto - ważna do 30-04-2020
Gazetka Norauto - Promocje wiosenne w NorautoGazetka wygasła 30-04-2020
Gazetka promocyjna Norauto - Pakiet korzyści w Norauto!  - ważna do 31-03-2020
Gazetka Norauto - Pakiet korzyści w Norauto! Gazetka wygasła 31-03-2020

Więcej o Norauto

Norauto - wszystko, czego potrzebuje Twoje auto

 

Norauto jest siecią stacji obsługi samochodów składającą się z samoobsługowego sklepu motoryzacyjnego oraz serwisu samochodowego. Firma powstała w Lille we Francji, gdzie w 1970 roku otwarto pierwszy salon. Do roku 1980 istniało już 11 centrów Norauto we Francji, w 1985 liczba ta wzrosła do 29, a w 1992 do 100. W 1986 roku firma wprowadza do obrotu pierwszy produkt pod własną marką - olej Norauto i otwiera swoje pierwsze centrum poza granicami rodzimego kraju - w Hiszpanii. Z biegiem lat pojawiają się kolejne produkty sygnowane nazwą firmy: opony Norauto 3000 w 1995 roku, amortyzatory w 1998, czy cała gama produktów z zakresu systemów hamowania w roku 2007.

 

W 1998 roku, po tym, jak rok wcześniej trafiły do Portugalii, salony Norauto pojawiają się w Polsce i Argentynie. Obecnie firma działa na terenie 9 krajów - Francji, Belgii, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Polski, Argentyny, Rosji i Rumunii. Na terenie naszego kraju funkcjonuje 19 ośrodków, między innymi w Szczecinie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Płocku, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Zabrzu i Żorach. Firma zatrudnia 400 pracowników i planuje dalszy rozwój.

 

Norauto koncentruje się w dużej mierze na tworzeniu warunków pracy przyjaznych dla pracowników. Ścisłe przestrzeganie prawa pracy, przejrzystość zasad i wynagrodzenia oraz oferowanie stabilnego zatrudnienia przez preferowanie umów o pracę mają na celu poprawę komfortu pracowników i budowanie z nimi długotrwałych więzi. Firma współpracuje również ze szkołami technicznymi i zawodowymi, zatrudnia uczniów i pracowników młodocianych, organizuje liczne szkolenia stanowiskowe, organizuje ciekawe projekty ogólnofirmowe i stawia na wewnętrzne - pionowe i poziome - awanse. Dzięki temu zapewnia ciekawą i rozbudowaną ofertę ścieżek rozwoju zawodowego.

 

Jako firma z branży motoryzacyjnej Norauto angażuje się w inicjatywy redukujące negatywny wpływ transportu samochodowego na środowisko. Recykling materiałów eksploatacyjnych i zużytych części, czy wykluczenie z asortymentu artykułów szczególnie zwiększających zanieczyszczenie, to tylko niektóre z działań prośrodowiskowych i prospołecznych firmy.

 

Sklepy Norauto oferują szeroki asortyment produktów z zakresu motoryzacji. Poza oponami, felgami, częściami zamiennymi i narzędziami znajdziemy tu również oleje i płyny, elektronikę samochodową, różnego rodzaju akcesoria oraz specjalistyczne kosmetyki i środki konserwujące, dzięki czemu nasze auto zawsze będzie jak nowe.

 

Norauto to również bogata oferta przydatnych usług, z których powinien korzystać każdy kierowca. Wykonamy tutaj wszystkie standardowe czynności, jak wymiana opon lub oleju, przeglądy okresowe, czy czyszczenie i napełnienie klimatyzacji.  Zespół specjalistów zajmie się również poważniejszymi kwestiami, jak centrowanie kół, wymiana klocków hamulcowych, czy akumulatora.

 

Z gazetką Norauto dbasz o auto i portfel

 

Norauto jest idealnym miejscem dla każdego kierowcy, który chce zadbać o swój samochód. Dostępne tutaj produkty i usługi często objęte są atrakcyjnymi promocjami. Gazetka promocyjna Norauto dostarcza bieżących informacji o najlepszych ofertach i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Z gazetką Norauto utrzymasz auto i portfel w dobrym stanie.