Gazetki Netto

( 3.81 )
liczba ocen: 539

Gazetki promocyjne Netto

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Netto - Asy na grilla w Netto! - ważna do 22-06-2022
Gazetka Netto - Asy na grilla w Netto!Gazetka wygasła 22-06-2022
Gazetka promocyjna Netto - Czas na rower z Netto! - ważna do 22-06-2022
Gazetka Netto - Czas na rower z Netto!Gazetka wygasła 22-06-2022
Gazetka promocyjna Netto - Asy spożywcze w Netto  - ważna do 18-06-2022
Gazetka Netto - Asy spożywcze w Netto Gazetka wygasła 18-06-2022
Gazetka promocyjna Netto - Temat tygodnia w Netto - ważna do 18-06-2022
Gazetka Netto - Temat tygodnia w NettoGazetka wygasła 18-06-2022
Gazetka promocyjna Netto - Artykuły spożywcze w Netto  - ważna do 15-06-2022
Gazetka Netto - Artykuły spożywcze w Netto Gazetka wygasła 15-06-2022
Gazetka promocyjna Netto - Narzędzia i dekoracje w Netto - ważna do 15-06-2022
Gazetka Netto - Narzędzia i dekoracje w NettoGazetka wygasła 15-06-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Netto w różnych miastach

Zobacz Sklepy Netto w całej Polsce »

Więcej o Netto

Netto - zawsze w Twoim sąsiedztwie

Netto to sieć marketów prowadzona i zarządzana przez duńską korporację Dansk Supermarked A/S. Netto funkcjonuje na polskim rynku nieprzerwanie od 21 lat i ma na nim pozycję niekwestionowanego lidera w kategorii marketów osiedlowych. W sieć sklepów pod szyldem Netto wchodzi ponad 1400 sklepów - nie tylko w Polsce, ale także w Danii, Szwecji i Niemczech. Tak duża ilość wynika z polityki przyjętej w firmie, zakładającej, że Netto ma być sklepem w sąsiedztwie, do którego każdy będzie miał blisko. By to osiągnąć, potrzeba zakładania nowych punktów sprzedaży stacjonarnej była coraz większa, co napędziło rozwój marki Netto w Polsce.

Obecnie w naszym kraju funkcjonują 363 sklepy i 3 ogromne magazyny, w których pracuje łącznie ponad 5000 ludzi. Jest to bardzo duże wsparcie i możliwości rozwoju dla Polaków, a zarazem dostarczenie im osiedlowych sklepów z produktami w bardzo przystępnych cenach. Logo sklepu Netto to grafika przedstawiająca psa - teriera szkockiego Scottiego, który jest symbolem talentu do oszczędzania. Oprócz tej wartości, firma chce propagować również lojalność, lojalność i zaangażowanie - zarówno ze swojej, jak i klienta strony. Stara się to osiągać nie tylko przystępną ofertą cenową, ale także przyjaznym nastawieniem pracowników i atmosferą panującą w każdym z punktów Netto.

W asortymencie sklepów Netto znajdziemy przede wszystkim artykuły spożywcze - świeże owoce i warzywa to wizytówka i chluba każdego punktu stacjonarnego. Każdy pracownik dba o to, by były najwyższej jakości, gotowe do kupna i spożycia. Jedzenie to nie tylko owoce i warzywa, dlatego w Marketach Netto znajdziemy także resztę potrzebnych w każdej kuchni składników - nabiał, produkty suche, jak mąka, napoje i wiele, wiele innych. Asortyment Netto to różnorodne marki - od tych znanych, dostępnych powszechnie, aż do mniej kojarzonych, wciąż najwyższej jakości. Dzięki temu każdy może znaleźć artykuły, które odpowiadają jego budżetowi. Oprócz nich, oferta sklepu zawiera także produkty gospodarstwa domowego i elementy wyposażenia wnętrz - lampki, szafki czy podkładki pod talerze stołowe. Fakt, że sklepy Netto są dość ograniczone przestrzennie - są to markety osiedlowe, ofert specjalna zmienia się dość często. Ekspozycja przekształcana jest w zależności od pory roku, sezonu czy nadchodzących świąt - tak, by każdy zdążył przystroić swój dom odpowiednio do okazji. Netto oferuje także wysokiej jakości ubrania i bieliznę dla całej rodziny.

Gazetki promocyjne w marketach osiedlowych Netto

Marka Netto regularnie publikuje i dostarcza swoim klientom gazetki promocyjne, w których zawarte są nie tylko najlepsze promocje i rabaty, ale także aktualna oferta specjalna - ubrania, ozdoby domowe czy nawet meble. W gazetkach promocyjnych Netto znaleźć można więc inspirację do aranżacji i zmiany we własnym domu, w atrakcyjnej cenie, która nie obciąży zbytnio domowego budżetu. Rabaty, które są w nich proponowane to prawdziwe okazje, dzięki którym każdy konsument może znaleźć swoje ulubione produkty w najniższych cenach. Gazetki Netto to zbiór najbardziej atrakcyjnych i intratnych obniżek cenowych na rynku!