Gazetki Netto

( 3.8 )
liczba ocen: 531

Gazetki promocyjne Netto

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Netto - Oferta spożywcza w Netto - ważna do 11-09-2021
Gazetka Netto - Oferta spożywcza w NettoGazetka wygasła 11-09-2021
Gazetka promocyjna Netto - Porządek musi być - Netto - ważna do 11-09-2021
Gazetka Netto - Porządek musi być - NettoGazetka wygasła 11-09-2021
Gazetka promocyjna Netto - Zdrowy rozsądek każdego dnia z Netto  - ważna do 04-09-2021
Gazetka Netto - Zdrowy rozsądek każdego dnia z Netto Gazetka wygasła 04-09-2021
Gazetka promocyjna Netto - Dla mistrzów gotowania w Netto - ważna do 04-09-2021
Gazetka Netto - Dla mistrzów gotowania w NettoGazetka wygasła 04-09-2021
Gazetka promocyjna Netto - Cenowe asy w Netto  - ważna do 29-08-2021
Gazetka Netto - Cenowe asy w Netto Gazetka wygasła 29-08-2021
Gazetka promocyjna Netto - Loftowe wnętrza w Netto    - ważna do 29-08-2021
Gazetka Netto - Loftowe wnętrza w Netto Gazetka wygasła 29-08-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Gazetka promocyjna Komputronik - Komputronik - iphone dostosowany do Ciebie - ważna do 20-09-2021
Gazetka Komputronik - Komputronik - iphone dostosowany do CiebieGazetka wygasła 20-09-2021
Gazetka promocyjna Media Expert - Smartfony Iphone w Media Expert - ważna do 20-09-2021
Gazetka Media Expert - Smartfony Iphone w Media ExpertGazetka wygasła 20-09-2021

Wszystkie Sklepy Netto w różnych miastach

Zobacz Sklepy Netto w całej Polsce »

Więcej o Netto

Netto - zawsze w Twoim sąsiedztwie

Netto to sieć marketów prowadzona i zarządzana przez duńską korporację Dansk Supermarked A/S. Netto funkcjonuje na polskim rynku nieprzerwanie od 21 lat i ma na nim pozycję niekwestionowanego lidera w kategorii marketów osiedlowych. W sieć sklepów pod szyldem Netto wchodzi ponad 1400 sklepów - nie tylko w Polsce, ale także w Danii, Szwecji i Niemczech. Tak duża ilość wynika z polityki przyjętej w firmie, zakładającej, że Netto ma być sklepem w sąsiedztwie, do którego każdy będzie miał blisko. By to osiągnąć, potrzeba zakładania nowych punktów sprzedaży stacjonarnej była coraz większa, co napędziło rozwój marki Netto w Polsce.

Obecnie w naszym kraju funkcjonują 363 sklepy i 3 ogromne magazyny, w których pracuje łącznie ponad 5000 ludzi. Jest to bardzo duże wsparcie i możliwości rozwoju dla Polaków, a zarazem dostarczenie im osiedlowych sklepów z produktami w bardzo przystępnych cenach. Logo sklepu Netto to grafika przedstawiająca psa - teriera szkockiego Scottiego, który jest symbolem talentu do oszczędzania. Oprócz tej wartości, firma chce propagować również lojalność, lojalność i zaangażowanie - zarówno ze swojej, jak i klienta strony. Stara się to osiągać nie tylko przystępną ofertą cenową, ale także przyjaznym nastawieniem pracowników i atmosferą panującą w każdym z punktów Netto.

W asortymencie sklepów Netto znajdziemy przede wszystkim artykuły spożywcze - świeże owoce i warzywa to wizytówka i chluba każdego punktu stacjonarnego. Każdy pracownik dba o to, by były najwyższej jakości, gotowe do kupna i spożycia. Jedzenie to nie tylko owoce i warzywa, dlatego w Marketach Netto znajdziemy także resztę potrzebnych w każdej kuchni składników - nabiał, produkty suche, jak mąka, napoje i wiele, wiele innych. Asortyment Netto to różnorodne marki - od tych znanych, dostępnych powszechnie, aż do mniej kojarzonych, wciąż najwyższej jakości. Dzięki temu każdy może znaleźć artykuły, które odpowiadają jego budżetowi. Oprócz nich, oferta sklepu zawiera także produkty gospodarstwa domowego i elementy wyposażenia wnętrz - lampki, szafki czy podkładki pod talerze stołowe. Fakt, że sklepy Netto są dość ograniczone przestrzennie - są to markety osiedlowe, ofert specjalna zmienia się dość często. Ekspozycja przekształcana jest w zależności od pory roku, sezonu czy nadchodzących świąt - tak, by każdy zdążył przystroić swój dom odpowiednio do okazji. Netto oferuje także wysokiej jakości ubrania i bieliznę dla całej rodziny.

Gazetki promocyjne w marketach osiedlowych Netto

Marka Netto regularnie publikuje i dostarcza swoim klientom gazetki promocyjne, w których zawarte są nie tylko najlepsze promocje i rabaty, ale także aktualna oferta specjalna - ubrania, ozdoby domowe czy nawet meble. W gazetkach promocyjnych Netto znaleźć można więc inspirację do aranżacji i zmiany we własnym domu, w atrakcyjnej cenie, która nie obciąży zbytnio domowego budżetu. Rabaty, które są w nich proponowane to prawdziwe okazje, dzięki którym każdy konsument może znaleźć swoje ulubione produkty w najniższych cenach. Gazetki Netto to zbiór najbardziej atrakcyjnych i intratnych obniżek cenowych na rynku!