Gazetki Neonet

( 3.65 )
liczba ocen: 1152

Brak aktualnych gazetek Neonet.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

RTV i AGD

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Neonet - Setki pomysłów na prezenty w Neonet! - ważna do 15-12-2020
Gazetka Neonet - Setki pomysłów na prezenty w Neonet!Gazetka wygasła 15-12-2020
Gazetka promocyjna Neonet - Gazetka promocyjna - ważna do 11-09-2019
Gazetka Neonet - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 11-09-2019
Gazetka promocyjna Neonet - Zainspiruj się technologią - ważna do 12-06-2019
Gazetka Neonet - Zainspiruj się technologiąGazetka wygasła 12-06-2019
Gazetka promocyjna Neonet - Zainspiruj się technologią - ważna do 31-05-2019
Gazetka Neonet - Zainspiruj się technologiąGazetka wygasła 31-05-2019
Gazetka promocyjna Neonet - Zainspiruj się technologią  - ważna do 15-04-2019
Gazetka Neonet - Zainspiruj się technologią Gazetka wygasła 15-04-2019
Gazetka promocyjna Neonet - Zainspiruj się technologią - ważna do 31-03-2019
Gazetka Neonet - Zainspiruj się technologiąGazetka wygasła 31-03-2019

Wszystkie Sklepy Neonet w różnych miastach

Zobacz Sklepy Neonet w całej Polsce »

Więcej o Neonet

NEONET - sprzęt dla wymagających

Firma NEONET jest polską siecią sprzedaży detalicznej, która w swojej ofercie posiada sprzęt komputerowy, konsole do gier, sprzęt RTV i AGD, telefony komórkowe, tablety, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego oraz urządzenia i akcesoria fotograficzne, a także usługi towarzyszące.

W celu zapewnienia najwyższej jakości produktów sklepy NEONET oferują sprzęt najbardziej renomowanych marek jak Samsung, Bosch, Sony, czy Nikon, które są gwarantem satysfakcji klienta.

Powstanie formy NEONET wiąże się z Markiem Majewskim, który w roku 1990, po ukończeniu studiów ekonomicznych otworzył jednoosobową hurtownię RTV i AGD na Dolnym Śląsku. Cztery lata później kupił spółkę D and D i w tym samym roku przemianował ją na M and M. Firmę NEONET założył w roku 2003 i osiągnął obrót w wysokości 170 mln złotych. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że już rok później NEONET zatrudniał około 800 osób, a obroty sięgnęły 450 mln złotych. Dalszy rozwój firmy doprowadził do tego, że w 2006 roku firma osiągnęła dochód rzędu 7,3 mln złotych. W roku 2007 NEONET posiadał sieć 120 własnych placówek i 220 jednostek franczyzowych. Obecnie istnieje około 300 sklepów NEONET na terenie całej Polski.

Poza działalnością komercyjną spółka angażuje się w rozmaite działania charytatywne i kampanie społeczne wspierając między innymi Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu oraz ogólnopolski projekt Szlachetna Paczka.

W 2010 roku sieć NEONET zaangażowała się we wsparcie sprzedaży płyt CD z utworami popularnych artystów polskich, jak Stanisława Celińska, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Piaseczny, Maciej Maleńczuk, Stanisław sojka i wielu innych. Całkowity dochód z tej sprzedaży przeznaczono na budowę sztucznej komory serca dla dzieci. Pozatym NEONET wspiera i finansuje liczne inicjatywy lokalne.

NEONET dba również o środowisko segregując odpady i zarządzając elektrośmieciami w sposób zgodny ze standardami recyklingu.

W działalności sieci NEONET wyraźnie widać nastawienie na potrzeby klienta. Poza szerokim wachlarzem dostępnych produktów firma oferuje również wiele atrakcyjnych usług okołosprzedażowych - transport i montaż zakupionego sprzętu, czy korzystne dla klienta pakiety gwarancyjne i serwisowe. Wysoki poziom profesjonalizmu zatrudnionego personelu gwarantuje udzielenie wartościowych porad, pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu i wysoki standard obsługi.

 

Wysoka jakość - niskie ceny!

Oferując szeroki wybór najwyższej jakości produktów od renomowanych firm, NEONET nie zapomina o potrzebach klientów, organizując liczne przeceny i promocje. Regularnie wydawana przez NEONET gazetka promocyjna stanowi doskonałe źródło informacji na temat najkorzystniejszych ofert i bieżącego asortymentu. Dla wygody klientów gazetka NEONET dostępna jest nie tylko w sklepach, w formie papierowej, ale również przez Internet - na stronie i w formie regularnie przychodzącego na maila newslettera. Nie przegap okazji i zaopatrz się w promocyjną gazetkę NEONET już dziś!