Gazetki MILA

( 4.02 )
liczba ocen: 47

Gazetki promocyjne MILA

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna MILA - Hitów bez liku w Mila! - ważna do 18-11-2020
Gazetka MILA - Hitów bez liku w Mila!Gazetka wygasła 18-11-2020
Gazetka promocyjna MILA - Oferta promocyjna Mila - ważna do 11-11-2020
Gazetka MILA - Oferta promocyjna MilaGazetka wygasła 11-11-2020
Gazetka promocyjna MILA - W tym tygodniu w Miila - ważna do 04-11-2020
Gazetka MILA - W tym tygodniu w MiilaGazetka wygasła 04-11-2020
Gazetka promocyjna MILA - Oferta handlowa sieci Mila - ważna do 28-10-2020
Gazetka MILA - Oferta handlowa sieci MilaGazetka wygasła 28-10-2020
Gazetka promocyjna MILA - Ścięte ceny w sklepach Mila - ważna do 21-10-2020
Gazetka MILA - Ścięte ceny w sklepach MilaGazetka wygasła 21-10-2020
Gazetka promocyjna MILA - Zakupy aż miło - Mila!  - ważna do 14-10-2020
Gazetka MILA - Zakupy aż miło - Mila! Gazetka wygasła 14-10-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy MILA w różnych miastach

Zobacz Sklepy MILA w całej Polsce »

Więcej o MILA

MILA - codzienne zakupy z uśmiechem na ustach

 

MILA stanowi działającą od 2015 roku sieć sklepów typu poximity supermarket. Powstała na skutek odłączenia się firmy Market-Detal od spółki Polomarket. Właściciel Market-Detal, Artur Kasner, postanowił stworzyć własną sieć sklepów detalicznych specjalizujących się w handlu produktami z takich kategorii jak mięsa i wędliny, owoce i warzywa oraz pieczywo i ciasta. Zmiana szyldu nastąpiła w roku 2015 i objęła 170 dotyczasowych sklepów Polomarket. Mila szybko się rozwinęła i w ciągu roku otworzyła kolejne 20 sklepów. Obecnie sieć jest właścicielem 188 sklepów zlokalizowanych głównie na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego oraz śląskiego. Mila zatrudnia prawie 5,5 tysiąca pracowników, a w roku 2016 wypracowała zysk 1,94 miliarda złotych.

 

Firma działa pod hasłem “Zakupy, aż miło!”, które jest również kwintesencją jej filozofii działania. Mila traktuje swoje hasło jak zobowiązanie wobec klientów, oferując im asortyment ponad 6 tysięcy produktów wysokiej jakości. Ważnym elementem działania firmy jest również zapewnienie najlepszych standardów obsługi klienta. Dba się więc o to, by pracownicy sklepów Mila byli kompetentni, pomocni i budowali przyjazną atmosferę. Dzięki temu sieć zbudowała relacje z gronem wiernych klientów, którzy obdarzyli firmę zaufaniem.

 

Asortyment sklepu obejmuje szeroki zakres produktów, których oferta jest elastycznie dopasowywana do potrzeb i wymagań klientów. Firma uważnie przypatruje się klientom, słucha ich sugestii i dzięki temu zapewnia dostępność pożądanych przez nich produktów. Na półkach sklepów Mila znajdziemy szeroki wybór produktóœ świeżych, z których słynie sieć. Na stoły klientów trafiają wyborne mięsa i wędliny, soczyste warzywa i owoce oraz cała gama wyśmienitego nabiału - serów, serków, jogurtów itp.

 

Mila to również niezwykłe, chrupiące pieczywo wypiekane bezpośrednio w sklepach. Sklepowe wypieki zawdzięczają swój niezwykły smak temu, że robione jest ze świeżego, a nie z mrożonego ciasta. To nadaje dostępnym w Mili chlebom i bułkom wyjątkowego aromatu i pozwala długo zachować świeżość.

 

Firma szczyci się również szeroką ofertą produktów tradycyjnych. Poza bardzo bogatym wyborem produktów regionalnych na szczególną uwagę zasługuje seria “Smak Tradycji”, która obejmuje najwyższej jakości wędliny. Produkowane wedle oryginalnych, staropolskich receptur wędliny cechuje niespotykanie wysoka zawartość mięsa. Proces naturalnego wędzenia nadaje im niezwykłego charakteru i wybornego aromatu naturalnego dymu drzewnego, dzięki czemu produkty te smakują jak wyroby domowe.

 

Gazetka promocyjna Mila - sposób na tanie i miłe zakupy

 

Mila oferuje swoim klientom liczne promocje i obniżki cen. Informuje o nich wydawana regularnie gazetka promocyjna Mila, którą dostaniemy we wszystkich sklepach, a jeśli wolimy formę elektroniczną, również w Internecie. Z gazetką Mila zakupy staną się czystą przyjemnością.