Gazetki Merkury Market

( 3.7 )
liczba ocen: 286

Gazetki promocyjne Merkury Market

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Merkury Market - Gazetka promocyjna - Krosno  - ważna do 31-07-2019
Gazetka Merkury Market - Gazetka promocyjna - Krosno Gazetka wygasła 31-07-2019
Gazetka promocyjna Merkury Market - Oferta handlowa  - ważna do 31-07-2019
Gazetka Merkury Market - Oferta handlowa Gazetka wygasła 31-07-2019
Gazetka promocyjna Merkury Market - Gazetka promocyjna  - ważna do 31-07-2019
Gazetka Merkury Market - Gazetka promocyjna Gazetka wygasła 31-07-2019
Gazetka promocyjna Merkury Market - Gazetka promocyjna - Krosno - ważna do 30-06-2019
Gazetka Merkury Market - Gazetka promocyjna - KrosnoGazetka wygasła 30-06-2019
Gazetka promocyjna Merkury Market - Gazetka promocyjna - ważna do 30-06-2019
Gazetka Merkury Market - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 30-06-2019
Gazetka promocyjna Merkury Market - Oferta handlowa - ważna do 30-06-2019
Gazetka Merkury Market - Oferta handlowaGazetka wygasła 30-06-2019

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Merkury Market

Merkury Market - buduj i remontuj taniej

 

Merkury Market powstał w 1991 roku, a firma od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów do wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych. Pod koniec 2016 roku firma posiadała 17 placówek handlowych w Polsce. Merkury Market prowadzi także ekspansję zagraniczną na Słowacji i w Czechach. W 2015 roku firma przejęła 18 z 24 czeskich sklepów należących do austriackiej sieci Baumax.

 

Hasłem firmy jest “Buduj i remontuj taniej!”, co określa całą filozofię działalności Merkury Marketu. Firma stawia sobie za cel umożliwienie klientom dostępu do wysokiej klasy materiałów budowlanych w najkorzystniejszych cenach. Kolejne placówki i konsekwentna polityka niskich cen są sposobem realizacji tego celu.

 

Asortyment sklepów spod szyldu Merkury Market obejmuje szeroki zakres materiałów i akcesoriów budowlanych, produktów dekoratorskich i wyposażenia wnętrz oraz narzędzi idealnych dla profesjonalnych budowlańców, jak i domowych majsterkowiczów. Wszystko to w wielu opcjach cenowych, tak, by każdy znalazł produkty na swoją kieszeń.

 

Ponad 55 tysięcy artykułów od wiodących na rynku producentów dostępnych jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i wykonawców i odbiorców hurtowych. Dzięki temu sklep zapewnia sobie szerokie grono odbiorców.

 

Szczególnie atrakcyjny asortyment dotyczy bogatego wyboru płytek ceramicznych. Ogrom wzorów, rozmiarów i form płytek zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, szczególnie, że dostępne marki pochodzą nie tylko z Polski, ale również z Włoch, Hiszpanii, czy Niemiec.

 

Zadowoleni będą również klienci zainteresowani stolarką budowlaną. W Merkury Markecie znajdą doskonałą ofertę drzwi, okien (drewnianych, aluminiowych oraz wykonanych z tworzywa PCV), a także paneli ściennych i podłogowych, dzięki którym zaaranżujemy przestrzeń wedle własnych potrzeb i gustu. Oferta sklepu obejmuje również fachowy montaż zakupionych drzwi i okien, dzięki czemu nie musimy się martwić o zatrudnienie zewnętrznych wykonawców.

 

Na sklepowych półkach Merkury Market znajdziemy także najbogatszy wybór artykułów oświetleniowych, lamp i żyrandoli, produktów dekoracji i wykończenia ścian i podłóg w postaci tapet, wykładzin i dywanów oraz całą gamę tekstyliów dekoracyjnych, zasłon, firan, czy też galanterii drewnianej. Nie zabraknie również doskonałej, rozbudowanej oferty ceramiki i armatury sanitarnej. To wszystko dopełnione jest szerokim wyborem narzędzi profesjonalnych i przeznaczonych do domowego użytku, dzięki którym wykonasz zaplanowaną pracę sprawnie i szybko.

 

Sklepy sieci Merkury Market oferują wszystko, czego potrzebujesz do budowy, wykończenia i remontu domu. Aby ułatwić Ci realizację tych zadań firma oferuje konkurencyjne ceny, a także możliwość kupna na raty oraz korzystne rabaty dostępne dla posiadaczy Karty Stałego Klienta.

 

Z gazetką promocyjną Merkury Market budujesz porządnie i tanio!

 

Budowa, remont, czy wykończenie wymarzonego domu nie jest tanią sprawą. Media Market doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oferuje szereg atrakcyjnych promocji na swoje produkty. Gazetka promocyjna Merkury Market, dostępna w sklepach i w Internecie umożliwi Ci kupowanie materiałów w wyjątkowych, niskich cenach. Nie trać czasu i pieniędzy, skorzystaj z gazetki Merkury Market