Gazetki Media Markt

( 4.0 )
liczba ocen: 283

Gazetki promocyjne Media Markt

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Media Markt - Okazji wielka moc w Media Markt - ważna do 19-04-2022
Gazetka Media Markt - Okazji wielka moc w Media MarktGazetka wygasła 19-04-2022
Gazetka promocyjna Media Markt - Media Markt - Okazji Wielka Moc! - ważna do 19-04-2022
Gazetka Media Markt - Media Markt - Okazji Wielka Moc!Gazetka wygasła 19-04-2022
Gazetka promocyjna Media Markt - Media Markt - wielka moc AGD! - ważna do 30-04-2022
Gazetka Media Markt - Media Markt - wielka moc AGD!Gazetka wygasła 30-04-2022
Gazetka promocyjna Media Markt - Co słychać w rozrywce? Media Markt    - ważna do 30-04-2022
Gazetka Media Markt - Co słychać w rozrywce? Media Markt Gazetka wygasła 30-04-2022
Gazetka promocyjna Media Markt - Media Markt - tu wszystko działa dla ciebie! - ważna do 23-03-2022
Gazetka Media Markt - Media Markt - tu wszystko działa dla ciebie!Gazetka wygasła 23-03-2022
Gazetka promocyjna Media Markt - Media Markt - co słychać  w rozrywce? - ważna do 31-03-2022
Gazetka Media Markt - Media Markt - co słychać w rozrywce?Gazetka wygasła 31-03-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Media Markt

Media Markt - wysoka jakość w niskiej cenie

 

Media Markt to niemiecka sieć supermarketów sprzedających sprzęt AGD i RTV, komputery, oprogramowanie, multimedia, muzykę, filmy, sprzęt oświetleniowy i fotograficzny. Firma jest częścią koncernu Metro Group, do którego należą również sieci Makro Cash&Carry, Real i Saturn, oraz galerie handlowe M1 i sklep internetowy redcoon.com.

 

Sieć narodziła się pod koniec lat siedemdziesiątych, kiedy grupa monachijskich inwestorów dostrzegła szansę w skąpej ofercie artykułów RTV i AGD w bawarskich sklepach. Wpadli oni na pomysł założenia marketu oferującego szeroki zakres produktów z tych kategorii w niskiej cenie. Dodatkowo klienci Media Markt mogli liczyć na kompleksową obsługę i serwis - dostawę, montaż i naprawę zakupionego sprzętu. Udostępniono też nowatorską opcję anulowania transakcji w przypadku znalezienia tego samego sprzętu w niższej cenie u innego sprzedawcy.

 

Firma szybko rozrosła się na terenie Niemiec i w 1989 roku rozpoczęła błyskawiczną ekspansję zagraniczną. Media Markt wkroczyło na rynek Austrii, Belgii, Chin, Francji, Grecji, Portugalii, Rosji, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Włoch i Polski.

 

Aktualnie firma posiada ponad 750 sklepów, z czego aż 259 w Niemczech, gdzie zatrudnia ponad 12 tysięcy pracowników. Od 2012 roku Media Markt obecny jest również na rynku e-commerce za sprawą sklepu internetowego umożliwiającego zakupy we wszystkich krajach. Tak rozległa sieć placówek handlowych przynosi firmie obroty rzędu 10 miliardów euro rocznie. W Polsce funkcjonuje prawie 60 marketów pod szyldem Media Markt, a sieć ciągle się rozwija.

 

Media Markt od lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości sprzętu dla pasjonatów nowych technologii i osób zainteresowanych urządzeniami codziennego użytku. Sklepy oferują bogaty asortyment urządzeń i akcesoriów do  wyposażenia domu oraz biura, między innymi sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, urządzenia audiowizualne, telewizory, produkty AGD i sprzęt biurowy. Sklepy Media Markt są również idealnym miejscem dla wszystkich, którzy podążają za aktualnymi trendami i chcą poznać najnowsze cyfrowe osiągnięcia i produkty służące łączności ze światem. To do nich skierowana jest szeroka oferta urządzeń i rozwiązań mobilnych oraz modnych i praktycznych akcesoriów. Dopełnieniem oferty są artykuły związane z realizacją pasji i uatrakcyjniające czas wolny - sprzęt fotograficzny, książki, muzyka, filmy, gry komputerowe i specjalistyczna elektronika sportowa.

 

Jednak Media Markt nie jest jedynie sklepem. Wychodzi poza tę rolę, oferując klientom bogaty zestaw usług dodatkowych w postaci dostawy i instalacji sprzętu, zabezpieczenia urządzeń mobilnych specjalną szybą lub folią ochronną, pomoc informatyczną Power Service, ofertę ratalną, czy rozszerzoną ochronę produktów w pakiecie Gwarancja+.

 

Kupuj taniej z gazetką promocyjną Media Markt

 

Dbałość o klienta przejawia się nie tylko w wysokiej jakości produktów i najlepszych standardach obsługi. To również szereg atrakcyjnych ofert promocyjnych, które pozwalają kupić wymarzone sprzęty w niższych cenach. Do śledzenia aktualnych promocji posłuży nam gazetka promocyjna Media Markt, w której znajdziemy wszystkie niezbędne informacje, by kupować mądrze i nie obciążać zbytnio portfela.