Gazetki Media Expert

( 3.36 )
liczba ocen: 1199

Gazetki promocyjne Media Expert

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Media Expert - Wielkie otwarcie Media Expert Koluszki - ważna do 11-06-2022
Gazetka Media Expert - Wielkie otwarcie Media Expert KoluszkiGazetka wygasła 11-06-2022
Gazetka promocyjna Media Expert - Wielkie przeceny w Media Expert Szczytno  - ważna do 11-06-2022
Gazetka Media Expert - Wielkie przeceny w Media Expert Szczytno Gazetka wygasła 11-06-2022
Gazetka promocyjna Media Expert - Wielkie otwarcie Media Expert Łask - ważna do 20-06-2022
Gazetka Media Expert - Wielkie otwarcie Media Expert ŁaskGazetka wygasła 20-06-2022
Gazetka promocyjna Media Expert - Wielkie otwarcie Media Expert  Warszawa - ważna do 04-06-2022
Gazetka Media Expert - Wielkie otwarcie Media Expert WarszawaGazetka wygasła 04-06-2022
Gazetka promocyjna Media Expert - Media Expert - wielkie otwarcie w Warszawie - ważna do 04-06-2022
Gazetka Media Expert - Media Expert - wielkie otwarcie w WarszawieGazetka wygasła 04-06-2022
Gazetka promocyjna Media Expert - Media Expert - wielkie otwarcie Lipno - ważna do 21-05-2022
Gazetka Media Expert - Media Expert - wielkie otwarcie LipnoGazetka wygasła 21-05-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Media Expert w różnych miastach

Zobacz Sklepy Media Expert w całej Polsce »

Więcej o Media Expert

Media Expert - dynamiczny rozwój i nowoczesny sprzęt elektroniczny

 

Media Expert to polska sieć supermarketów oferujących szeroki wybór sprzętu elektronicznego. Marka obecna jest na polskim rynku od ponad 10 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem. W sklepach Media Expert można znaleźć sprzęt RTV i AGD, rowery, skutery, komputery i oprogramowanie oraz różnego rodzaju multimedia.

 

Sieć sklepów Media Expert bardzo dynamicznie się rozrasta. Początkowo była to sieć składająca się z kilku niewielkich sklepów z elektroniką. Sytuacja jednak szybko się zmieniła i Media Expert już po kilku latach było obecne na terenie całej Polski, głównie w miastach powiatowych. Obecnie sieć liczy ponad 440 sklepów na terenie całego kraju. Sklepy Media Expert znajdują się w dużych i małych miastach, najczęściej w pasażach handlowych przy hipermarketach oraz w centrach handlowych. Marka posiada również sklepy wolnostojące.

Oferta sklepów  Media Expert jest bardzo rozbudowana. Można tam kupić duży i mały  sprzęt AGD. W ich ofercie znaleźć można zarówno kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, odkurzacze i żelazka, jak i lodówki, zmywarki, pralki i kuchenki. Posiadają sprzęt wolnostojący oraz do zabudowy
Poza sprzętem AGD w Media Expert dostępny jest również sprzęt RTV. Szeroki wybór nowoczesnych telewizorów różnej wielkości, zestawy kina domowego, profesjonalne głośniki, projektory i słuchawki - wszystko od znanych i cenionych w Polsce producentów, z odpowiednią gwarancją i w konkurencyjnych cenach. W ofercie sklepów Media Expert znajdują się również multimedia takie jak gry, płyty CD, DVD i Blue-Ray. Można kupić w nich komputery, tablety i laptopy, smartfony i telefony komórkowe oraz konsole. Media Expert wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i ułatwia im zakup elektroniki. Dlatego w ofercie znajdują się też różne typy żarówek, kable i przedłużacze oraz sprzęty przydatne w domu i w ogrodzie, takie jak kosiarki czy dzwonki do drzwi.

Wybrane sklepu Media Expert posiadają ofertę rozszerzoną o produkty sportowe. W ich ofercie znajdują się rowery i skutery oraz profesjonalny sprzęt sportowy i do ćwiczeń. Można wtedy u nich kupić rowerki  stacjonarne, bieżnie oraz profesjonalne akcesoria umożliwiające wykonywanie sportów grupowych takich jak hokej, piłka nożna czy sporty wodne.

Gazetki Media Expert - najlepsze promocje na sprzęt elektroniczny i multimedialny

Media Expert dba o swoich klientów i zapewnia im szybki i łatwy dostęp do swoich produktów. Ponadto regularnie pojawiają się ich gazetki promocyjne, w których znajdują się najlepsze oferty na dany tydzień. Dzięki sprawdzaniu ofert zawartych w gazetkach można upolować naprawdę ciekawe i wysokiej jakości sprzęty elektroniczne i multimedialne w bardzo dobrych cenach.

Gazetki Media Expert dostępne są w formie papierowej oraz w wersji internetowej, z którą można zapoznać się wchodząc na stronę internetową Media Expert. Forma internetowa jest bardzo wygodna dla osób, które poszukują sprzętu elektronicznego w dobrej cenie i nie mają czasu zajrzeć do sklepu stacjonarnego, a chcą poznać aktualnie obowiązujące promocje.

Gazetki promocyjne w sieci Media Expert pojawiają się średnio raz w tygodniu. Zawsze mają określony czas trwania promocji. Dzięki temu klienci wiedzą, kiedy powinni udać się na zakupy, aby skorzystać z wyjątkowej oferty przygotowanej specjalnie dla nich przez Media Expert. W gazetkach promocyjnych pojawia się bardzo szeroki wybór różnorodnych produktów. Uaktualniane są tam promocje na lodówki, ekspresy do kawy, telewizory i sprzęt nagłaśniający. Produkty w gazetkach zawsze są bardzo zróżnicowane i pochodzą z różnych kategorii. Dzięki temu każdy klient w ich gazetce może znaleźć coś dla siebie.