Gazetki McDonald's

( 3.8 )
liczba ocen: 50

Brak aktualnych gazetek McDonald's.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Restauracje

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna McDonald's - Zestaw Maty w McDonald's  - ważna do 21-11-2021
Gazetka McDonald's - Zestaw Maty w McDonald's Gazetka wygasła 21-11-2021
Gazetka promocyjna McDonald's - Dobre dni dobrej kawy w McDonald's  - ważna do 17-10-2021
Gazetka McDonald's - Dobre dni dobrej kawy w McDonald's Gazetka wygasła 17-10-2021
Gazetka promocyjna McDonald's - Chwyć i leć w McDonald's  - ważna do 15-08-2021
Gazetka McDonald's - Chwyć i leć w McDonald's Gazetka wygasła 15-08-2021
Gazetka promocyjna McDonald's - McDonald's - stwórz sobie okazYeah! - ważna do 11-07-2021
Gazetka McDonald's - McDonald's - stwórz sobie okazYeah!Gazetka wygasła 11-07-2021
Gazetka promocyjna McDonald's - McDonald's - okazYEAH! - ważna do 31-05-2021
Gazetka McDonald's - McDonald's - okazYEAH!Gazetka wygasła 31-05-2021
Gazetka promocyjna McDonald's - Złap okazje w McDonald's! - ważna do 30-09-2020
Gazetka McDonald's - Złap okazje w McDonald's!Gazetka wygasła 30-09-2020

Wszystkie Sklepy McDonald's w różnych miastach

Zobacz Sklepy McDonald's w całej Polsce »

Więcej o McDonald's

McDonald’s - smacznie i tanio

 

McDonald’s jest znaną na całym świecie amerykańską siecią barów szybkiej obsługi. Przedsiębiorstwo powstało w San Bernardino w Kaliforni. Założyli je bracia Richard i Maurice McDonald w 1940 roku. Od 1953 roku sieć działa w systemie franczyzowym, który dwa lata później dopracował i ujął w formułę prawną Ray Kroc.

W 1960 przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na McDonald’s Corporation, które od 1966 roku jest notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Model biznesowy zakłada prowadzenie barów dla gości zajmujących stoliki, jak i specjalne punkty typu drive-through (pod nazwą McDrive) dla kierowców. Umożliwiają one dokonanie i odebranie zamówienia bez wysiadania z samochodów i często funkcjonują jako autonomiczne jednostki, bez tradycyjnych barów ze stolikami, szczególnie przy autostradach, stacjach benzynowych i centrach handlowych. Pod marką McCafe prowadzona jest również sprzedaż produktów kawiarnianych. Napijemy się tutaj wyśmienitej kawy, czy zjemy smaczny, słodki deser. Istnieje także szereg barów tematycznych, na przykład Rock-and-Roll McDonald’s, a niektóre nowsze bary są również centrami rozrywki (McDonald’s Playlands czy PlayPlaces). Według słów Harry’ego J Sonneborna, jednego z założycieli, firma prowadzi również działalność gospodarczą na rynku nieruchomości. Wynika to z modelu biznesowego, który zakłada, że dochody firmy pochodzą również z czynszów. McDonald’s jest bowiem właścicielem wielu (a w Stanach Zjednoczonych absolutnie wszystkich) nieruchomości, w których mieszczą się bary firmy.

 

Do Polski firma weszła w 1992 roku, na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w Warszawie. W dniu otwarcia tej filii ustanowiono rekord świata w ilości dokonanych transakcji, których było 13 300. Rekord ten pobito już pół roku później w barze w Katowicach, gdzie zrealizowano 13 600 zamówień. Ogromna popularność firmy umożliwiła jej szybki rozwój na terenie naszego kraju. Obecnie istnieje prawie 400 barów McDonald’s na terenie Polski, a sieć zatrudnia 20 tysięcy pracowników.

 

Oferta sieci obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju burgery, z których słynie marka. O takich produktach jak BigMac, czy McRoyal słyszano na całym świecie. Bary oferują jednak znacznie szerszy asortyment, dostępne są wyśmienite frytki, dania z kurczaka, czy wrapy zawijane w tortille. McDonald’s to również popularne zestawy dla dzieci Happy Meal, zestawy śniadaniowe, desery i cała gama zimnych i ciepłych napojów.

 

Doskonałej jakości produkty używane do przygotowywania produktów, to jeden z głównych atutów firmy. Wszystkie posiłki robione są przez wykwalifikowaną kadrę na oczach klienta, dzięki czemu jedzenie jest świeże, smaczne i ciepłe. Ogromna dbałość o standardy artykułów i obsługi zapewnia pełną satysfakcję klientów w każdej placówce firmy.

 

Pyszne oferty w gazetce promocyjnej McDonald’s

 

Doskonałej jakości, smaczne jedzenie dostępne jest często w niższych niż zazwyczaj cenach. Specjalne promocje i atrakcyjne rabaty sprawiają, że McDonald’s oferuje menu na każdą kieszeń. O wszystkich okazjach informuje gazetka promocyjna McDonald’s. Dzięki niej najesz się do syta za grosze.