Gazetki Lidl

( 3.48 )
liczba ocen: 2884

Gazetki promocyjne Lidl

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Lidl - Łap okazje - ważna do 18-09-2019
Gazetka Lidl - Łap okazjeGazetka wygasła 18-09-2019
Gazetka promocyjna Lidl - Od czwartku - ważna do 14-09-2019
Gazetka Lidl - Od czwartkuGazetka wygasła 14-09-2019
Gazetka promocyjna Lidl - Od poniedziałku - ważna do 11-09-2019
Gazetka Lidl - Od poniedziałkuGazetka wygasła 11-09-2019
Gazetka promocyjna Lidl - Od czwartku - ważna do 07-09-2019
Gazetka Lidl - Od czwartkuGazetka wygasła 07-09-2019
Gazetka promocyjna Lidl - Katalog - ważna do 14-09-2019
Gazetka Lidl - KatalogGazetka wygasła 14-09-2019
Gazetka promocyjna Lidl - Od poniedziałku - ważna do 04-09-2019
Gazetka Lidl - Od poniedziałkuGazetka wygasła 04-09-2019

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Lidl w różnych miastach

Zobacz Sklepy Lidl w całej Polsce »

Więcej o Lidl

Lidl jest siecią sklepów spożywczych, która obecne sukcesy zawdzięcza wieloletniej tradycji. Robiąca wrażenie historia firmy sięga lat 30-tych ubiegłego wieku! Jednak dopiero lata 70 przynoszą taką formułę sklepów Lidl, jaką znamy dzisiaj. Oferta sieci spotkała się z tak dobrym przyjęciem, że przez kolejne dwie dekady Lidl podbił całe Niemcy i wiele krajów europejskich. Ta błyskawiczna ekspansja była możliwa tylko dzięki jasno określonym profilowi firmy: Lidl to sklepy, oferujące swoim klientom artykuły codziennej potrzeby, które – mimo najwyższej jakości – można nabyć w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Formuła ta przyjęła się również w Polsce – to właśnie w naszym kraju pod szyldem Lidla działa już ponad 600 sklepów, w których pracę znalazło 15.000 pracowników. Te imponujące liczby pokazują, że to co sprawdziło się w Niemczech, przyciągnęło również polskich klientów. To dzięki zaufaniu naszych rodaków Lidl otrzymał Laur Klienta w 2017 roku! Nie powinno to jednak nikogo dziwić: sieć ta jest mocno zaangażowana w polskie życie społeczne i pragnie być blisko swoich klientów. Tak blisko, że nawet pojechała z nimi na Przystanek Woodstock, gdzie zorganizowała „Rockową Wyspę”.

Lidl, jako sieć supermarketów, oferująca w dużej mierze artykuły spożywcze, stawia na rozwój kulinarnych pasji swoich klientów i zadowalanie ich wymagających gustów. Stąd wzięła się specjalna Kuchnia Lidla. To dostępna na stronie internetowej sklepu baza przepisów i porad, które odmienią każdą kuchnię. Samodzielne przygotowywanie konfitur, pomoc w pieczeniu ciast, inspiracje dla wszystkich, bez względu na nawyki żywieniowe – wszystko to i wiele więcej, znaleźć można na stronie Lidla. Zresztą klienci wybierają Lidl również ze względu na bogatą ofertę egzotycznych i orientalnych produktów gastronomicznych, które można nabyć w bardzo niskich cenach. Każdy miłośnik dobrej kuchni wybiera sieć sklepów Lidl.

Jedną z wartości, które są dla sklepów Lidl niezwykle ważne, jest ekologia. Sieci przyświeca wiara w to, że szacunek wobec zasobów naturalnych, jest możliwy do pogodzenia z produkcją tanich i dobrych produktów. Działania podejmowane w tym zakresie przez firmę to między innymi: wydajne korzystanie z zasobów, stawianie na równowagę ekologiczną w transporcie, czy promocja recyklingu.

Jeżeli szukasz promocyjnej oferty sieci Lidl, gazetka Ci pomoże

Oferta sieci Lidl regularnie się zmienia i dostosowuje do potrzeb klientów. Żeby móc śledzić nowości, które pojawiają się w asortymencie, jak również atrakcyjne obniżki cen, które obowiązują w danym tygodniu, warto sięgać po gazetkę Lidla. Co może być objęte promocjami? Przede wszystkim produkty spożywcze, których bogaty wybór znaleźć można na półkach sklepowych Lidla. Jednak co tydzień pojawiają się również rabaty na np. ubrania, sprzęty domowe, czy zabawki. Chcesz kupić wyciskacz do cytrusów, albo robota kuchennego w atrakcyjnej cenie? Nic prostszego. Wystarczy sprawdzić, jakie produkty są w tym tygodniu objęte promocjami! Lidl gazetka to dobry sposób, żeby zaplanować sobie zakupy tak, aby były one tanie i owocne