Gazetki Lewiatan

( 3.72 )
liczba ocen: 774

Gazetki promocyjne Lewiatan

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Lewiatan - Hity cenowe w Lewiatanie - ważna do 22-06-2022
Gazetka Lewiatan - Hity cenowe w LewiatanieGazetka wygasła 22-06-2022
Gazetka promocyjna Lewiatan - Festiwal piwa w Lewiatanie  - ważna do 15-06-2022
Gazetka Lewiatan - Festiwal piwa w Lewiatanie Gazetka wygasła 15-06-2022
Gazetka promocyjna Lewiatan - Wielopaki z Lewiatanem  - ważna do 15-06-2022
Gazetka Lewiatan - Wielopaki z Lewiatanem Gazetka wygasła 15-06-2022
Gazetka promocyjna Lewiatan - Codzienne oszczędzanie z Lewiatanem        - ważna do 15-06-2022
Gazetka Lewiatan - Codzienne oszczędzanie z Lewiatanem Gazetka wygasła 15-06-2022
Gazetka promocyjna Lewiatan - Hity cenowe w Lewiatanie!    - ważna do 08-06-2022
Gazetka Lewiatan - Hity cenowe w Lewiatanie! Gazetka wygasła 08-06-2022
Gazetka promocyjna Lewiatan - Kupuj i zyskaj więcej - Lewiatan   - ważna do 01-06-2022
Gazetka Lewiatan - Kupuj i zyskaj więcej - Lewiatan Gazetka wygasła 01-06-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Lewiatan w różnych miastach

Zobacz Sklepy Lewiatan w całej Polsce »

Więcej o Lewiatan

LEWIATAN - Sklep blisko Ciebie

 

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest największą w Polsce siecią franczyzowych sklepów spożywczych. Powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców prowadzących działalność handlową. Na początku była jedynie nieformalną grupą zakupową, lecz już w 1995 roku, na życzenie jej członków, założono spółkę akcyjną - Związek Kupców i Producentów Lewiatan’94 S.A. Głównym celem spółki było konkurowanie z sieciami zagranicznymi, coraz bardziej aktywnymi na polskim rynku. Narzędziem tej walki miał być efekt skali, który pozwalał na uzyskanie korzystniejszych cen u producentów i dostawców przy dużych zamówieniach.

 

W roku 1996 zaczęto tworzyć sieć sklepów franczyzowych, które miały być kanałem łączącym handel hurtowy i detaliczny. Wtedy opracowano też jednolite standardy oraz stworzono struktury operatorskie, w efekcie których powstała jednolita sieć handlowa.

 

W 2001 roku sieć rozpoczęła produkcję i sprzedaż towarów spożywczych i artykułów chemicznych własnej marki. W 2011 Lewiatan został częścią grupy Eurocash, która przeprowadziła rebranding polegający na zmianie logo oraz wyglądu zewnętrznego i wystroju sklepów.

 

Asortyment sklepów obejmuje szeroki wachlarz towarów. Znajdziemy tu produkty żywieniowe, chemię gospodarczą oraz artykuły przemysłowe i chemiczne. Za sprawą wieloletniej współpracy z regionalnymi producentami i dostawcami, Lewiatan na swoich półkach oferuje całą gamę zdrowych produktów lokalnych, a także bogatą ofertę artykułów najpopularniejszych marek masowych. Lewiatan to również doskonały wybór artykułów świeżych w postaci mięsa, warzyw i owoców, które dzięki regularnym dostawom są zawsze najwyższej jakości. Oferta sklepu cały czas się powiększa, a sprzedawane tu produkty dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 

Jednym z największych atutów sieci Lewiatan jest niezwykła dbałość o klienta. Przejawia się ona nie tylko w najwyższych standardach obsługi, ale również w wielu nagrodach i wyróżnieniach zdobytych przez sklep. Złoty Laur Konsumenta, Konsumencki Lider Jakości, czy wyróżnienie SuperBrands Poland świadczą o dużym zaufaniu i sympatii klientów.

 

Lewiatan w swojej polityce zawsze zakładał, że marka kojarzyć się ma z bliskością i familiarnością. Ma to być miejsce, w którym sąsiad obsługuje sąsiada, a wszyscy się znają i lubią. Sklepy mają dawać szansę na rozwój społeczności poprzez wspieranie lokalnych przedsiębiorców, producentów i dostawców. W rezultacie hasłem przewodnim sieci Lewiatan stało się “Twój dobry sąsiad”, co obrazuje strategię firmy i budzi ciepłe skojarzenia w klientach.

 

Gazetka Promocyjna Lewiatan - niecodzienne promocje na codzienne zakupy

 

Lewiatan świadczy najwyższej klasy usługi w zakresie handlu detalicznego, dostarczając klientom wyjątkowych produktów w atrakcyjnych cenach. Aby jeszcze bardziej dogodzić klientom, oferuje szereg promocji i atrakcyjnych obniżek cen na wybrane produkty. Dostępna w sklepach Lewiatan gazetka promocyjna stanowi cenne źródło wiedzy o aktualnej ofercie i dostępnych przecenach. Jeśli chcesz, by Twoje codzienne zakupy były jeszcze przyjemniejsze, skorzystaj z gazetki Lewiatan!