Gazetki Leroy Merlin

( 3.5 )
liczba ocen: 1056

Gazetki promocyjne Leroy Merlin

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Leroy Merlin - Kuchnia w dobrym smaku w Leroy Merlin - ważna do 24-06-2020
Gazetka Leroy Merlin - Kuchnia w dobrym smaku w Leroy MerlinGazetka wygasła 24-06-2020
Gazetka promocyjna Leroy Merlin - Majowe projekty z Leroy Merlin - ważna do 01-06-2020
Gazetka Leroy Merlin - Majowe projekty z Leroy MerlinGazetka wygasła 01-06-2020
Gazetka promocyjna Leroy Merlin - Kupuj online w Leroy Merlin!  - ważna do 07-05-2020
Gazetka Leroy Merlin - Kupuj online w Leroy Merlin! Gazetka wygasła 07-05-2020
Gazetka promocyjna Leroy Merlin - Katalog Fachowcy Leroy Merlin - ważna do 02-05-2020
Gazetka Leroy Merlin - Katalog Fachowcy Leroy MerlinGazetka wygasła 02-05-2020
Gazetka promocyjna Leroy Merlin - Dołącz do bohaterów domu z Leroy Merlin - ważna do 15-04-2020
Gazetka Leroy Merlin - Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinGazetka wygasła 15-04-2020
Gazetka promocyjna Leroy Merlin - Wiosenne nowości w Leroy Merlin - ważna do 19-04-2020
Gazetka Leroy Merlin - Wiosenne nowości w Leroy MerlinGazetka wygasła 19-04-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Leroy Merlin

Firma Leroy Merlin to specjalista w dziedzinie polepszania warunków mieszkaniowych. Nie dziwi to jeżeli weźmie się pod uwagę jak bogata tradycja stoi za tą marką. Już w 1923 roku otworzono bowiem pierwszy sklep, który oferował materiały przeznaczone do budowy i remontów. Z oferty tej z przyjemnością skorzystali Francuzi, co pozwoliło na dynamiczny i prężny rozrost działalności Leroy Merlin. Firma jest dziś członkiem grupy ADEO, w skład której wchodzą 32 przedsiębiorstwa, dzięki czemu może rozwijać się w jeszcze większym tempie.

Choć Leroy Merlin rozpoczął działalność we Francji, to jednak szybko zaczął podbijać również inne rynki europejskie. Do kraju nad Wisłą firma trafiła w 1994 roku, choć pierwszy sklep uruchomiono w 1996 roku. Dziś jest ich już 58, a liczba ta z pewnością wzrośnie w najbliższych latach. Sprawdzone rozwiązania zostały dopasowane do polskiego rynku – w efekcie powstała oferta skierowana dla Polaków, którzy chcą zadbać o swoje domy, mieszkania, biura i ogrody.

Jeżeli ktoś jednak nie może udać się do jednego ze sklepów stacjonarnych to niczego nie traci, gdyż Leroy Merlin prowadzi również sklep internetowy. Skorzystać z niego może każdy, bez względu na lokalizację. Dostępne w jego ofercie 63 tysiące produktów powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli jednak nie szukasz tylko produktów, a raczej osób, które pomogą Ci w remoncie i budowie, to też dobrze trafiłeś. Leroy Merlin zaprasza na stronę www.oferia.pl, dzięki któremu można znaleźć fachowców!

Sieć Leroy Merlin dba nie tylko o Twój dom i ogród, ale również o lokalną społeczność. Firma – oraz jej pracownicy – wspomagają miejscowe instytucje, domy dziecka, czy szkoły. Ponadto, biorą udział w zbiórkach i pomagają np. w poszukiwaniu dawców szpiku kostnego. Warto również wspomnieć o programie Dzieciaki sadzeniaki, w ramach którego organizowane są zajęcia z ogrodnictwa dla najmłodszych. W ten sposób dzieci zarażane są pasją i zdobywają przydatna wiedzę o ogrodzie, roślinach i ich pielęgnacji.

Leroy Merlin gazetka promocyjna – co w niej można znaleźć?

Leory Merlin to jednak przede wszystkim atrakcyjne okazje i bogaty asortyment. Na ten zaś głównie składają się materiały budowalne i wykończeniowe, po które sięgnie każdy, kto remontuje lub buduje dom, czy mieszkanie. Nie ważne, czy chcemy zorientować się w cenach materiałów wykorzystywanych podczas naprawy instalacji elektrycznych, czy wolimy zapoznać się ze zniżkami na elementy instalacji wentylacyjnych, czy wodnych – poszukując promocji na jakikolwiek z produktów, znajdujących się w ofercie sklepu, otworzymy gazetki Leroy Merlin. To z nich dowiemy się o rabatach na śrubki, podkładki, nakrętki, czy gwoździe – a więc to, bez czego nie obejdzie się żaden majsterkowicz.

 Klientami sklepu nie są jednak tylko złote rączki – to również gospodynie, które pragną urządzić kuchnie, czy salon i znaleźć odpowiednie meble. Leroy Merlin gazetka promocyjna to świetny sposób na przejrzenie najnowszych produktów, dostępnych w asortymencie sklepu, jak również wyszukanie najatrakcyjniejszych okazji.