Gazetki Komfort

( 3.82 )
liczba ocen: 314

Gazetki promocyjne Komfort

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Komfort - Komfort - promocje do -40% - ważna do 07-06-2022
Gazetka Komfort - Komfort - promocje do -40%Gazetka wygasła 07-06-2022
Gazetka promocyjna Komfort - Komfortowy dom z Komfort - ważna do 17-04-2022
Gazetka Komfort - Komfortowy dom z KomfortGazetka wygasła 17-04-2022
Gazetka promocyjna Komfort - Komfort - ma się ten komfort - ważna do 15-03-2022
Gazetka Komfort - Komfort - ma się ten komfortGazetka wygasła 15-03-2022
Gazetka promocyjna Komfort - Komfort - zniżki do -40% - ważna do 09-02-2022
Gazetka Komfort - Komfort - zniżki do -40%Gazetka wygasła 09-02-2022
Gazetka promocyjna Komfort - Komfortuj swój dom na święta!  - ważna do 23-12-2021
Gazetka Komfort - Komfortuj swój dom na święta! Gazetka wygasła 23-12-2021
Gazetka promocyjna Komfort - Komfort - komfortuj za mniej! - ważna do 16-11-2021
Gazetka Komfort - Komfort - komfortuj za mniej!Gazetka wygasła 16-11-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Komfort w różnych miastach

Zobacz Sklepy Komfort w całej Polsce »

Więcej o Komfort

KOMFORT - wygoda i piękno w Twoim domu

 

Komfort jest polską firmą z 25-letnią tradycją w branży podłóg. Specjalistyczne salony KOMFORT oferują szeroki wybór dywanów, wykładzin, paneli podłogowych, podłóg drewnianych i akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg.

 

Firma powstała w 1992 roku w Szczecinie. W kwietniu 2007 roku przeszła na własność funduszu Polish Enterprise Fund VI, którym zarządza koncern Enterprise Investors. W sierpniu tego samego roku przejęła Teappeland Holding wraz z siecią sklepów Topwert Świat Dywanów, pochłaniając tym samym jednego ze swoich największych rywali. Rok 2008 to czas rozwoju sklepów franczyzowych, które otwierano w miastach z 25-70 tysiącami mieszkańców. Kolejny rok natomiast stał się początkiem ekspansji zagranicznej, którą rozpoczęło otwarcie sklepu w czeskim Ołomuńcu.

 

Obecnie Komfort jest niekwestionowanym liderem w swojej branży. Posiada ponad 140 sklepów, w tym jednostki własne i placówki franczyzowe. Sklepy otwierane są w dużych i średnich miastach na terenie całej Polski, a firma wciąż się rozwija, poszerza swoją działalność i otwiera kolejne punkty handlowe.

 

Komfort jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm. O jej innowacyjności świadczyć może otworzenie w 2015 roku pierwszego salonu o nowatorskiej formule, zawierającej między innymi liczne rozwiązania multimedialne, stanowiska edukacyjne oraz bardzo przyjazną Strefę Obsługi Klienta. Firma Komfort S.A. została dostrzeżona na rynku i jako pierwsza sieć handlowa otrzymała godło “Teraz Polska”. Ponadto zdobyła bardzo liczne nagrody i wyróżnienia na prestiżowych konkursach, w tym tytuł Firma Roku 2008, Złoty Laur Klienta w kategorii pokryć podłogowych, a także Solidny Pracodawca Roku.

 

W ofercie sklepu znajdziemy rozmaite systemy pokrycia podłóg w różnych kategoriach cenowych. Dostępne rozwiązania są nie tylko solidne, ale również utrzymane w modnym, nowoczesnym stylu. Bogate wzornictwo pozwala na komponowanie różnych aranżacji i wybór materiałów odpowiednich do swoich potrzeb. Poza systemami podłogowymi firma oferuje szeroki wybór artykułów dekoracyjnych i tekstyliów użytkowych.

 

Dbając o wygodę klientów, salony Komfort oferują cały wachlarz usług dodatkowych. Oferowane przez fachowców usługi, to między innymi przeprowadzenie pomiarów pomieszczeń, cięcie i montaż elementów i oczywiście transport zamówionych towarów. Sieć daje również możliwość zamówienia próbek materiałów przez Internet oraz wypożyczenie specjalistycznego odkurzacza piorącego w bardzo korzystnej cenie.

 

Zadbaj o swoją wygodę i portfel z gazetką promocyjną KOMFORT

 

Komfort dba nie tylko o to, by dostarczać klientom najlepszej jakości materiały i usługi. Istotną częścią działalności sieci są organizowane co jakiś czas promocje, dzięki którym klienci mogą zaoszczędzić swoje pieniądze. Aby być na bieżąco z nowym asortymentem i atrakcyjnymi przecenami, przydatna może być gazetka promocyjna Komfort. Dowiesz się z niej, które artykuły możesz kupić w korzystnej, wyjątkowo niskiej cenie.