Gazetki KIK

( 3.86 )
liczba ocen: 134

Gazetki promocyjne KIK

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna KIK - KIK - odzież na lato w niskich cenach! - ważna do 11-07-2021
Gazetka KIK - KIK - odzież na lato w niskich cenach!Gazetka wygasła 11-07-2021
Gazetka promocyjna KIK - Wielkie rabaty w KIK - ważna do 13-06-2021
Gazetka KIK - Wielkie rabaty w KIKGazetka wygasła 13-06-2021
Gazetka promocyjna KIK - Wiosenna moda w KIK - ważna do 30-04-2021
Gazetka KIK - Wiosenna moda w KIKGazetka wygasła 30-04-2021
Gazetka promocyjna KIK - Wiosenne hity w Kik! - ważna do 31-03-2021
Gazetka KIK - Wiosenne hity w Kik!Gazetka wygasła 31-03-2021
Gazetka promocyjna KIK - Odkryj duży wybór w Kik! - ważna do 28-02-2021
Gazetka KIK - Odkryj duży wybór w Kik!Gazetka wygasła 28-02-2021
Gazetka promocyjna KIK - Świąteczne dekoracje w sklepach KIK! - ważna do 24-12-2020
Gazetka KIK - Świąteczne dekoracje w sklepach KIK!Gazetka wygasła 24-12-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy KIK w różnych miastach

Zobacz Sklepy KIK w całej Polsce »

Więcej o KIK

KIK - moda i dodatki dla domu w najkorzystniejszych cenach

KIK jest niemiecką siecią sklepów, która oferuje swoim klientom odzież oraz różnorodne artykuły gospodarstwa domowego. Firma działa na rynku niemieckim od ponad 20 lat, natomiast pierwszy sklep w Polsce pojawił się w 2012 roku. Z usług sieci KIK można także korzystać na terenie sześciu innych europejskich państw: Austrii, Słowenii, Czech, Chorwacji, a także na Słowacji i Węgrzech. Ta niezwykle prężnie rozwijająca się marka umożliwia dokonywanie zakupów w ponad 3000 placówkach - kilkadziesiąt z nich znajduje się w naszym kraju. Są one zlokalizowane zarówno w dużych miastach, jak i w  mniejszych miejscowościach, dzięki czemu oferta sieci KIK dociera niemalże do każdego potencjalnego klienta. Większość wyrobów jest produkowana poza granicami Europy, lecz w pełni zgodnie z obowiązującymi standardami.

Bogata oferta sklepów KIK obejmuje asortyment związany z modą oraz wyposażeniem domu. Dostępne produkty można podzielić na kategorie takie jak odzież damska, męska, dziecięca, bielizna, duże rozmiary, akcesoria AGD, tekstylia domowe, dekoracje, czy też artykuły piśmiennicze i zabawki. Szeroka gama ubrań: swetrów, bluzek, spodni i sukienek, a nawet obuwia umożliwia skomponowanie wygodnych, zgodnych z obowiązującymi trendami codziennych stylizacji dla wszystkich członków rodziny. Akcesoria dekoracyjne takie jak świece, obrusy, poduszki,  wazony i figurki pozwalają natomiast na stworzenie oryginalnej, a  jednocześnie przyjaznej, domowej atmosfery w każdym wnętrzu. Sklepy KIK odpowiadają także na potrzeby najmłodszych - rodzice z pewnością odnajdą tutaj niezbędne artykuły dla swoich pociech - ubranka, maskotki i inne produkty edukacyjne.

Jakość wykonania wszystkich produktów łączy się z niezwykle atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu sklepy KIK cieszą się dużą popularnością. Firma nieustannie dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej wywiązywać się z  zawartego w nazwie sklepu  hasła „klient nasz pan” i zachowywać jak najwyższe standardy obsługi konsumentów. 

Atrakcyjne ceny dzięki gazetkom promocyjnym KIK

Gazetka KIK pojawia się regularnie zarówno w sklepach, jak i na stronie internetowej, dzięki czemu klienci mogą na bieżąco i w prosty sposób śledzić aktualną ofertą. Określony czas trwania poszczególnych promocji pozwala na zaplanowanie zakupów zgodnie z własnymi potrzebami. Przedstawiane w gazetce produkty często są zestawione tematycznie i dotyczą określonej akcji rabatowej - na przykład w związku ze świętami czy nadchodzącą porą roku. Gotowe kompozycje ułatwiają wybór stylowych, dopasowanych do charakteru wnętrza domu dodatków. Natomiast zaproponowane stylizacje modowe gwarantują wygodne uzupełnienie braków w garderobie na konkretny sezon. Szata graficzna gazetek promocyjnych KIK zdecydowanie zachęca stałych i nowych klientów do odwiedzenia sklepów i zapoznania się z całą dostępną ofertą. Atrakcyjne ceny przedstawionych produktów zapewniają o tym, że proponowany przez sieć sklepów KIK asortyment jest bardzo korzystny cenowo, a dzięki temu dostępny na każdą kieszeń.