Gazetki KFC

( 3.91 )
liczba ocen: 79

Brak aktualnych gazetek KFC.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Restauracje

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna KFC - Kupony rabatowe KFC  - ważna do 31-05-2021
Gazetka KFC - Kupony rabatowe KFC Gazetka wygasła 31-05-2021
Gazetka promocyjna KFC - Kupony rabatowe KFC - ważna do 30-04-2021
Gazetka KFC - Kupony rabatowe KFCGazetka wygasła 30-04-2021
Gazetka promocyjna KFC - Kupony i rabaty w KFC! - ważna do 31-10-2020
Gazetka KFC - Kupony i rabaty w KFC!Gazetka wygasła 31-10-2020
Gazetka promocyjna KFC - Kupony KFC - ważna do 31-03-2020
Gazetka KFC - Kupony KFCGazetka wygasła 31-03-2020
Gazetka promocyjna KFC - Kupony - ważna do 30-09-2019
Gazetka KFC - KuponyGazetka wygasła 30-09-2019
Gazetka promocyjna KFC - KFC - kupony - ważna do 31-12-2018
Gazetka KFC - KFC - kuponyGazetka wygasła 31-12-2018

Wszystkie Sklepy KFC w różnych miastach

Zobacz Sklepy KFC w całej Polsce »

Więcej o KFC

KFC - najlepszy kurczak na rynku

 

Kentucky Fried Chicken - KFC - jest amerykańską siecią barów szybkiej obsługi założoną w marcu 1930 roku. Pomysłodawcą i założycielem sieci był Harland Sanders, znany lepiej jako pułkownik Sanders. Główna siedziba firmy mieści się w Louisville w stanie Kentucky w Stanach Zjednoczonych.

 

KFC posiada sieć restauracji w ponad 100 krajach i każdego dnia obsługuje kilkanaście milionów klientów w 18 tysiącach placówek na świecie. W Polsce funkcjonuje ponad 200 barów pod szyldem KFC. Do roku 2008 funkcjonowało także kilkanaście lokali “2 w 1”, przeważnie w połączeniu z Pizza Hut. Firma zrezygnowała jednak z tego formatu i oddzieliła obie marki. Ważnym i bardzo popularnym elementem KFC są punkty typu drive-through, dzięki którym można zamawiać i odbierać dania nie wysiadając z samochodu.

 

Wiodącym daniem w menu restauracji jest słynny na całym świecie kurczak w złocistej, pikantnej panierce. Opracowana przez samego pułkownika Sandersa panierka składa się z mieszanki 11 ziół i przypraw, której szczegóły Sanders skomponował ołówkiem na skrawku papieru. Dziś szczegóły receptury objęte są ścisłą tajemnicą i dostęp do nich ma zaledwie kilka osób na świecie.

 

Sieć szczyci się tym, że serwowane w KFC kurczaki pochodzą wyłącznie od lokalnych dostawców zobligowanych do przestrzegania rygorystycznych norm dotyczących warunków hodowli i odpowiedniego zaplecza. Wszyscy dostawcy opatrzeni są specjalnymi certyfikatami gwarantującymi najwyższą jakość mięsa. Dostawy do restauracji przyjeżdżają dwa razy w tygodniu, co zapewnia, że mięso jest zawsze świeże i smaczne. Przynajmniej 2 razy w roku każda restauracja przechodzi rygorystyczną kontrolę zarówno poprzez audyt wewnętrzny CER, jak i zewnętrzny FSCC. Podczas kontroli ocenia się nie tylko standardy jakościowe i operacyjne dotyczące przygotowywania zamówień, ale również czystość w restauracjach i jakość obsługi.

 

Każde danie serwowane w restauracjach KFC jest przygotowywane ręcznie tuż przed podaniem. Zapewnia to wyjątkowe walory smakowe, a co za tym idzie - satysfakcję klientów. Poza pysznym kurczakiem w panierce KFC oferuje również smaczne kanapki, sałatki, napoje i desery. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

 

Sieć oferuje również możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu. Usługa ta dostępna jest jednak wyłącznie w wybranych miejscach, głównie dużych miastach, a to ze względu na dbałość o wysoką jakość produktów. KFC chce mieć pewność, że dostarczane jedzenie nie straci swoich walorów i jakości podczas dostawy. Jednak wraz z rozwojem sieci i powstawaniem kolejnych punktów zasięg dostawy regularnie się zwiększa.

 

Gazetka promocyjna KFC - smacznie i tanio

 

Sieć regularnie wydaje specjalne gazetki promocyjne. KFC organizuje liczne promocje i okazje do zakupu jedzenia w obniżonych cenach. Gazetki KFC podają informacje o wszystkich ciekawych promocjach i zawierają kupony uprawniające do korzystnych rabatów. Jeśli masz ochotę na pysznego kurczaka w przystępnej cenie, skorzystaj z ofert umieszczonych w gazetkach promocyjnych KFC!