Gazetki Kefirek

( 4.28 )
liczba ocen: 40

Brak aktualnych gazetek Kefirek.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Markety

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Kefirek - Oferta handlowa - ważna do 03-06-2015
Gazetka Kefirek - Oferta handlowaGazetka wygasła 03-06-2015
Gazetka promocyjna Kefirek - Wielkanocne promocje - ważna do 04-04-2015
Gazetka Kefirek - Wielkanocne promocjeGazetka wygasła 04-04-2015
Gazetka promocyjna Kefirek - Łap okazje - ważna do 11-03-2015
Gazetka Kefirek - Łap okazjeGazetka wygasła 11-03-2015
Gazetka promocyjna Kefirek - Oferta promocyjna - ważna do 25-02-2015
Gazetka Kefirek - Oferta promocyjnaGazetka wygasła 25-02-2015
Gazetka promocyjna Kefirek - Łap okazje - ważna do 11-02-2015
Gazetka Kefirek - Łap okazjeGazetka wygasła 11-02-2015
Gazetka promocyjna Kefirek - Promocje - ważna do 28-01-2015
Gazetka Kefirek - PromocjeGazetka wygasła 28-01-2015

Więcej o Kefirek

KEFIREK - codzienna radość z zakupów

 

Kefirek to sieć detalicznych sklepów spożywczych należąca do Polskich Sklepów Spożywczych SPAR. Koncern SPAR jest holenderskim przedsiębiorstwem założonym w 1932 roku przez Adriaana van Wella w Zoetermeer. Funkcjonuje jako zrzeszenie detalicznych sprzedawców pod nazwą De SPAR, co jest skrótem holenderskiego hasła “Door Eendrachtig Samenwerken Profiteren Allen Regelmatig” oznaczającego “Wszyscy korzystamy na wzajemnej współpracy”. SPAR, jako największa na świecie franczyzowa sieć sprzedaży detalicznej, funkcjonuje w 44 krajach na 4 kontynentach. W 13 tysiącach punktów handlowych obsługiwane jest 12 milionów klientów każdego dnia.

 

Polska filia koncernu - SPAR Polska - działa od 1996 roku i od 2010 roku jest częścią Grupy Kapitałowej Bać-Pol, czyli jednej z największych grup dystrybucyjnych na terenie naszego kraju. Polski oddział firmy w pełni opiera się na krajowym kapitale i posiada ponad 220 sklepów na licencji franczyzowej.

 

Jednym z formatów sklepów spółki jest Kefirek. Pierwsza placówka handlowa pod tym szyldem powstała w 1999 roku i stopniowo zdobywała zaufanie klientów. Wypracowane z czasem sposoby negocjacji z dostawcami oraz ciągłe zwiększanie jakości dostępnego asortymentu i obsługi klienta pozwalały sieci na rozwój i otwieranie kolejnych placówek.

 

Kluczem do sukcesu była dbałość o to, aby produkty trafiające na sklepowe półki zawsze były świeże i tak naturalne, jak to możliwe. W tym celu firma podjęła współpracę z hurtownią Serpol, która od lat zaspokaja około 70% towarowego zapotrzebowania sklepów Kefirek. Serpol dostarcza między innymi wyjątkowych, nienagannych jakościowo produktów Gazda.

 

Asortyment sklepu obejmuje wszystkie podstawowe produkty spożywcze. Pachnące, chrupiące pieczywo, wyborne mleko i masło, bogaty wybór serów, w tym sery górskie, sery robione z mleka koziego i owczego oraz świeże serki fromage, a także doskonałe miody. Wyjątkowe produkty tradycyjne sprawiają, że sklepy Kefirek stanowią doskonałą propozycję dla najbardziej wybrednych smakoszy. Regionalne i tradycyjne produkty dostarczane są bezpośrednio od sprawdzonych i zaufanych dostawców z Polski, Słowacji, Niemiec, Czech i Węgier.

 

To, co wyróżnia sklepy Kefirek na tle innych, to szeroka gama produktów niskoprzetworzonych, które dostarczane są do sklepów każdego dnia. Zapewnia im to świeżość i najwyższą jakość oraz niepowtarzalny smak. Sklepy Kefirek to również nienaganna, zawsze uprzejma i pomocna obsługa, dzięki której codzienne zakupy staną się przyjemnością.

 

Gazetka promocyjna Kefirek - bo klient jest najważniejszy

 

Kefirek oferuje doskonałe produkty w niskich cenach. Specjalne promocje i niezwykle atrakcyjne oferty zawiera sklepowa gazetka promocyjna Kefirek. Dzięki niej co dzień znajdziesz tanie, ale wyborne rarytasy dla siebie i swojej rodziny. Dla wygody klientów gazetka dostępna jest nie tylko w papierowej formie w sklepach, ale również w postaci elektronicznej w Internecie. Z gazetką Kefirek spadają ceny, a Twoja satysfakcja rośnie!