Gazetki Kaufland

( 3.79 )
liczba ocen: 163

Gazetki promocyjne Kaufland

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Kaufland - Kaufland - wszystko w jednym miejscu - ważna do 01-07-2020
Gazetka Kaufland - Kaufland - wszystko w jednym miejscuGazetka wygasła 01-07-2020
Gazetka promocyjna Kaufland - Kaufland - promocje tygodnia - ważna do 01-07-2020
Gazetka Kaufland - Kaufland - promocje tygodniaGazetka wygasła 01-07-2020
Gazetka promocyjna Kaufland - Nowe promocje w Kauflandzie - ważna do 01-07-2020
Gazetka Kaufland - Nowe promocje w KauflandzieGazetka wygasła 01-07-2020
Gazetka promocyjna Kaufland - Kaufland - Na dobry tydzień - ważna do 01-07-2020
Gazetka Kaufland - Kaufland - Na dobry tydzieńGazetka wygasła 01-07-2020
Gazetka promocyjna Kaufland - Kaufland - oferta handlowa - ważna do 01-07-2020
Gazetka Kaufland - Kaufland - oferta handlowaGazetka wygasła 01-07-2020
Gazetka promocyjna Kaufland - Od czwartku do środy w Kauflandzie - ważna do 01-07-2020
Gazetka Kaufland - Od czwartku do środy w KauflandzieGazetka wygasła 01-07-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Kaufland w różnych miastach

Zobacz Sklepy Kaufland w całej Polsce »

Więcej o Kaufland

KAUFLAND - sklepy na miarę Twoich potrzeb

 

Kaufland jest siecią sklepów należących do niemieckiej grupy Schwarz obejmującej także sieć Lidl. Sklepy Kaufland działają w Niemczech, Chorwacji, Rumunii, Czechach, Bułgarii, na Słowacji i oczywiście w Polsce. Firma zatrudnia prawie 150 tysięcy pracowników w około 1200 sklepach na świecie. Kaufland to sieć sklepów wielkopowierzchniowych o powierzchni od 2500 do 12000 metrów kwadratowych, w których mieści się również niewielka galeria handlowa.

 

Wedle danych z 2015 roku firma posiadała 200 sklepów na terenie Polski, a firma chciała utrzymać tempo rozwoju rzędu 10-15 nowych sklepów rocznie. Asortyment sklepów Kaufland obejmuje różnorodne produkty w różnych przedziałach cenowych. Największą część oferty stanowi dział spożywczy, w którym znajdziemy szeroki wybór serów, wędlin, pieczywa, nabiału, owoców i warzyw, a także produktów gotowych. Firma prowadzi również sprzedaż produktów pod własną marką K-Classic, która oferuje wybór podstawowych produktów żywnościowych wysokiej klasy.

 

Kolejnym atutem firmy jest bogata oferta produktów ekologicznych pod marką K-Bio. Rygorystyczne przestrzeganie reguł i norm wprowadzonych przez Unię Europejską stanowi gwarancję, że produkty są przyjazne dla środowiska i wysokiej jakości.

 

Sklepy Kaufland to również profesjonalne produkty sprzedawane pod marką Exquisit. Są to specjalnie wyselekcjonowane artykuły ekskluzywne z najwyższej półki. Kolekcja wykwintnych specjałów zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy. Główne założenie tej linii produktów to oferowanie najwyższej jakości produktów ekskluzywnych w możliwie najniższych cenach, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na profesjonalne gotowanie w swoim domu.

 

W bogatej ofercie Kauflandu odnajdą się również zwolennicy nowoczesnych filozofii żywieniowych i wszyscy ci, którzy szczególnie dbają o to, co znajduje się na ich talerzach. Zadowoleni będą wszyscy wegetarianie i weganie, czy zwolennicy diety bezglutenowej lub pozbawionej laktozy. Zapewnia to kolekcja produktów z linii K-take it Veggie, która obejmuje całą gamę najlepszych produktów z tych kategorii.

 

Produkty spożywcze to nie wszystko, W sieci Kaufland znajdziemy szeroki wybór artykułów chemicznych i przemysłowych, będących podstawą codziennego funkcjonowania oraz dbania o siebie i dom. Olbrzymi wybór środków czystości, artykułów higienicznych, kosmetyków i wszelkiego rodzaju wyposażenia domowego sprawia, że każdy klient znajdzie dokładnie to, czego szukają.

 

Tak szeroki asortyment sprawia, że w Kauflandzie znajdziemy wszystko, czego współczesny człowiek potrzebuje do codziennego funkcjonowania. Umożliwia to zrobienie wyczerpujących zakupów, dzięki czemu oszczędzimy czas i pieniądze, a wysoka jakość produktów z pewnością spełni nasze wymagania.

 

Z gazetką promocyjną Kaufland kupujesz taniej!

 

Jednym z największych atutów sklepu są liczne promocje na oferowane produkty. W wyłapaniu najlepszych okazji pomoże wydawana przez Kaufland gazetka promocyjna. Znajdziesz w niej informacje o przecenionych artykułach i zrobisz zakupy nie nadszarpując swojego budżetu. Gazetka Kaufland to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich łowców okazji!