Gazetki Jysk

( 3.06 )
liczba ocen: 5379

Gazetki promocyjne Jysk

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Jysk - Jysk świętuje 20 lat w Polsce - ważna do 15-09-2020
Gazetka Jysk - Jysk świętuje 20 lat w PolsceGazetka wygasła 15-09-2020
Gazetka promocyjna Jysk - Największe rabaty w Jysk! - ważna do 08-09-2020
Gazetka Jysk - Największe rabaty w Jysk!Gazetka wygasła 08-09-2020
Gazetka promocyjna Jysk - Nowości w Jysk - ważna do 01-09-2020
Gazetka Jysk - Nowości w JyskGazetka wygasła 01-09-2020
Gazetka promocyjna Jysk - Nowości i inne świetne oferty w Jysk - ważna do 25-08-2020
Gazetka Jysk - Nowości i inne świetne oferty w JyskGazetka wygasła 25-08-2020
Gazetka promocyjna Jysk - Nowe rabaty w Jysk - ważna do 19-08-2020
Gazetka Jysk - Nowe rabaty w JyskGazetka wygasła 19-08-2020
Gazetka promocyjna Jysk - Wszystko dla Twojego domu w Jysk! - ważna do 12-08-2020
Gazetka Jysk - Wszystko dla Twojego domu w Jysk!Gazetka wygasła 12-08-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Jysk w różnych miastach

Zobacz Sklepy Jysk w całej Polsce »

Więcej o Jysk

JYSK - wszystko dla domu

 

JYSK jest siecią supermarketów dekoracyjnych założoną przez Duńczyka Larsa Larsena. W skład koncernu JYSK  wchodzi wiele spółek, w tym Dänisches Bettenlager og Bettenwelt, Bolia. com - sieć internetowych sklepów meblowych z salonami w dużych miastach Europy, Ready Made, która szyje zasłony i domowe tekstylia, Interior Direct dostarczający wyposażenie dla hoteli, centrów konferencyjnych i szkoleniowych, czy Himmerland Golf & Country Club będący polem golfowym z własnym, wysokiej klasy hotelem.

 

Pierwszy sklep JYSK otworzono w 1979 roku w Aarhus w Danii, a dzisiaj sklep obecny jest między innymi w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Czechach, Holandii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Islandii, Kanadzie, Gruzji, Estonii, na Węgrzech, Słowacji, Wyspach Owczych, a nawet Grenlandii. W Polsce pierwszy sklep założono w roku 2000 w Gdańsku. W naszym kraju znajduje się największa liczba, bo ponad 180, placówek handlowych firmy. Nazwa wywodzi się z języka duńskiego i oznacza kogoś lub coś z półwyspu Jutlandzkiego.

 

Firma JYSK kojarzona jest z uczciwością, dokładnością i skromnością. Dowodem tego jest fakt, że JYSK jest oficjalnym dostawcą produktów dla Duńskiego Dworu Królewskiego. Prawo to przyznaje się wyłącznie spółkom i osobom prywatnym, które są stabilne ekonomicznie, mają ugruntowaną pozycję rynkową i cieszą się doskonałą opinią klientów.

 

Ponadto Lars Larsen został uhonorowany za zasługi dla duńskiej społeczności biznesowej Krzyżem Orderu Rycerstwa przez Duńską Rodzinę Królewską. Produkty oferowane w sklepach JYSK wyróżniają się najwyższą jakością projektów w oryginalnym, skandynawskim stylu. W asortymencie sklepów znajdziemy produkty typu Basic, czyli najbardziej podstawowe i w najlepszych cenach, produkty Plus oznaczające komfort i wysoką jakość, oraz dział Gold - Exclusive quality wykonane z najwyższej jakości materiałów i przeznaczone dla najbardziej wymagających. Oferta obejmuje szeroki wybór mebli - kanap, łóżek, szaf i szafek, biurek, czy krzeseł, a także całą gamę artykułów dekoracyjnych i użytkowych do domu i ogrodu. Znajdziemy tutaj między innymi zasłony, firany i inne tekstylia, ogrodowe donice, akcesoria, parasole a nawet gry dla całej rodziny. Markowe produkty takich firm, jak Jutlandia, Wellpur, czy Dreamzone gwarantują wysoką jakość i zadowolenie klientów.

 

W dokonaniu odpowiednich wyborów pomoże doskonale zorganizowana i profesjonalna kadra pracowników, która zawsze chętnie udzieli porady i zapewni, że kupiony produkt będzie spełniał oczekiwania klienta. JYSK to doskonały sklep dla wszystkich, którzy chcą urządzić własny dom w sposób komfortowy i stylowy.

 

Tanie aranżacje w gazetkach promocyjnych JYSK

 

W salonach JYSK znajdziemy wiele atrakcyjnych promocji. Przecenione produkty wysokiej jakości pozwalają na stworzenie pięknych i funkcjonalnych aranżacji w atrakcyjnych cenach. Wszystkie informacje dotyczące tych wyjątkowych okazji znajdują się w specjalnej gazetce promocyjnej JYSK, która dostępna jest w sklepach i na stronie internetowej sklepu. Gazetka JYSK, to świetny pomysł dla osób, które cenią sobie komfort i wyjątkowy design w najlepszych cenach.