Gazetki Jysk

( 3.06 )
liczba ocen: 5421

Gazetki promocyjne Jysk

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Jysk - Wyprzedaż w Jysk! Rabaty do 60%! - ważna do 21-06-2022
Gazetka Jysk - Wyprzedaż w Jysk! Rabaty do 60%!Gazetka wygasła 21-06-2022
Gazetka promocyjna Jysk - Świetna oferta w Jysk!  - ważna do 14-06-2022
Gazetka Jysk - Świetna oferta w Jysk! Gazetka wygasła 14-06-2022
Gazetka promocyjna Jysk - Świetna oferta w Jysk  - ważna do 07-06-2022
Gazetka Jysk - Świetna oferta w Jysk Gazetka wygasła 07-06-2022
Gazetka promocyjna Jysk - Jysk zawsze niskie ceny - ważna do 07-06-2022
Gazetka Jysk - Jysk zawsze niskie cenyGazetka wygasła 07-06-2022
Gazetka promocyjna Jysk - Świetna oferta ogrodowa od Jysk  - ważna do 31-05-2022
Gazetka Jysk - Świetna oferta ogrodowa od Jysk Gazetka wygasła 31-05-2022
Gazetka promocyjna Jysk - Oferta ogrodowa Jysk - ważna do 24-05-2022
Gazetka Jysk - Oferta ogrodowa JyskGazetka wygasła 24-05-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Jysk w różnych miastach

Zobacz Sklepy Jysk w całej Polsce »

Więcej o Jysk

JYSK - wszystko dla domu

 

JYSK jest siecią supermarketów dekoracyjnych założoną przez Duńczyka Larsa Larsena. W skład koncernu JYSK  wchodzi wiele spółek, w tym Dänisches Bettenlager og Bettenwelt, Bolia. com - sieć internetowych sklepów meblowych z salonami w dużych miastach Europy, Ready Made, która szyje zasłony i domowe tekstylia, Interior Direct dostarczający wyposażenie dla hoteli, centrów konferencyjnych i szkoleniowych, czy Himmerland Golf & Country Club będący polem golfowym z własnym, wysokiej klasy hotelem.

 

Pierwszy sklep JYSK otworzono w 1979 roku w Aarhus w Danii, a dzisiaj sklep obecny jest między innymi w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Czechach, Holandii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Islandii, Kanadzie, Gruzji, Estonii, na Węgrzech, Słowacji, Wyspach Owczych, a nawet Grenlandii. W Polsce pierwszy sklep założono w roku 2000 w Gdańsku. W naszym kraju znajduje się największa liczba, bo ponad 180, placówek handlowych firmy. Nazwa wywodzi się z języka duńskiego i oznacza kogoś lub coś z półwyspu Jutlandzkiego.

 

Firma JYSK kojarzona jest z uczciwością, dokładnością i skromnością. Dowodem tego jest fakt, że JYSK jest oficjalnym dostawcą produktów dla Duńskiego Dworu Królewskiego. Prawo to przyznaje się wyłącznie spółkom i osobom prywatnym, które są stabilne ekonomicznie, mają ugruntowaną pozycję rynkową i cieszą się doskonałą opinią klientów.

 

Ponadto Lars Larsen został uhonorowany za zasługi dla duńskiej społeczności biznesowej Krzyżem Orderu Rycerstwa przez Duńską Rodzinę Królewską. Produkty oferowane w sklepach JYSK wyróżniają się najwyższą jakością projektów w oryginalnym, skandynawskim stylu. W asortymencie sklepów znajdziemy produkty typu Basic, czyli najbardziej podstawowe i w najlepszych cenach, produkty Plus oznaczające komfort i wysoką jakość, oraz dział Gold - Exclusive quality wykonane z najwyższej jakości materiałów i przeznaczone dla najbardziej wymagających. Oferta obejmuje szeroki wybór mebli - kanap, łóżek, szaf i szafek, biurek, czy krzeseł, a także całą gamę artykułów dekoracyjnych i użytkowych do domu i ogrodu. Znajdziemy tutaj między innymi zasłony, firany i inne tekstylia, ogrodowe donice, akcesoria, parasole a nawet gry dla całej rodziny. Markowe produkty takich firm, jak Jutlandia, Wellpur, czy Dreamzone gwarantują wysoką jakość i zadowolenie klientów.

 

W dokonaniu odpowiednich wyborów pomoże doskonale zorganizowana i profesjonalna kadra pracowników, która zawsze chętnie udzieli porady i zapewni, że kupiony produkt będzie spełniał oczekiwania klienta. JYSK to doskonały sklep dla wszystkich, którzy chcą urządzić własny dom w sposób komfortowy i stylowy.

 

Tanie aranżacje w gazetkach promocyjnych JYSK

 

W salonach JYSK znajdziemy wiele atrakcyjnych promocji. Przecenione produkty wysokiej jakości pozwalają na stworzenie pięknych i funkcjonalnych aranżacji w atrakcyjnych cenach. Wszystkie informacje dotyczące tych wyjątkowych okazji znajdują się w specjalnej gazetce promocyjnej JYSK, która dostępna jest w sklepach i na stronie internetowej sklepu. Gazetka JYSK, to świetny pomysł dla osób, które cenią sobie komfort i wyjątkowy design w najlepszych cenach.