Gazetki Jula

( 3.66 )
liczba ocen: 360

Gazetki promocyjne Jula

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Jula - Jula - smaczne lato z grillem! - ważna do 15-05-2022
Gazetka Jula - Jula - smaczne lato z grillem!Gazetka wygasła 15-05-2022
Gazetka promocyjna Jula - Tylko teraz najlepsze oferty w Jula!   - ważna do 08-05-2022
Gazetka Jula - Tylko teraz najlepsze oferty w Jula! Gazetka wygasła 08-05-2022
Gazetka promocyjna Jula - Przenieś się do ogrodu z Jula  - ważna do 01-05-2022
Gazetka Jula - Przenieś się do ogrodu z Jula Gazetka wygasła 01-05-2022
Gazetka promocyjna Jula - Najlepsze oferty w Jula  - ważna do 24-04-2022
Gazetka Jula - Najlepsze oferty w Jula Gazetka wygasła 24-04-2022
Gazetka promocyjna Jula - Najlepsze oferty w Jula  - ważna do 10-04-2022
Gazetka Jula - Najlepsze oferty w Jula Gazetka wygasła 10-04-2022
Gazetka promocyjna Jula - Jula - zmiana sezonu! - ważna do 10-04-2022
Gazetka Jula - Jula - zmiana sezonu!Gazetka wygasła 10-04-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Jula

JULA - dla profesjonalistów i domowych majsterkowiczów

 

Jula to szwedzka sieć sklepów w formie multimarketów, która oferuje szeroki wybór produktów dla majsterkowiczów i fachowców. Firma powstała w 1979 roku, kiedy Lars Göran i Irene Blank założyli przedsiębiorstwo Jula Industri AB produkujące łuparki do drewna. Siedziba firmy znajdowała się w gospodarstwie Jultrop, położonym na obrzeżach malowniczej równiny Varaslätten, w regionie Västergötland w Szwecji.

 

Panujący wtedy kryzys olejowy zmusił ludzi do szukania alternatywnych form ogrzewania, co wpłynęło na wzrost popytu na drewno, a więc również na pilarki i łuparki. Założyciele firmy dostrzegli w tym potencjał, szczególnie, że dziadek jednego z nich - Otto Göran - produkował tego typu sprzęt w czasie II Wojny Światowej. Firma dynamicznie się rozwijała i szybko pojawiła się konieczność magazynowania ostrzy i silników związana z rosnącym zapotrzebowaniem na części wymienne. Był to również początek wysyłkowej sprzedaży, którą Jula prowadzi do dziś. W latach 80 firma poszerzyła ofertę o maszyny spawalnicze, tokarki, sprężarki i inny sprzęt używany w rolnictwie i leśnictwie.

 

Firma opiera swoje działania o dwa filary - wyselekcjonowany sprzęt i produkty wysokiej jakości oraz atrakcyjne, niskie ceny. Swoją filozofię realizuje przez nabywanie towarów bezpośrednio u producentów, co pozwala zredukować koszty i obniżyć finalne ceny. Jula posiada ponad 80 sklepów na świecie, w których pracuje 2800 osób, a obroty firmy przekraczają 5,4 miliarda koron szwedzkich. W Polsce pierwsze dwa sklepy pojawiły się w 2011 roku w Warszawie.

 

Od tego czasu Jula cieszy się rosnącą popularnością w naszym kraju, a wszystko za sprawą bogatego i wysokiej klasy asortymentu. W firmowych marketach dostaniemy materiały budowlane, elektrykę, oświetlenie, produkty i akcesoria motoryzacyjne i BHP, a także szeroką paletę narzędzi o rozmaitych funkcjach. Jula to nie tylko kreatywne rozwiązania dla domu i ogrodu, ale również akcesoria do realizacji aktywnych form wypoczynku. Miłośnicy wędkarstwa, jazdy rowerowej, czy żeglarstwa znajdą całą gamę praktycznych rozwiązań i produktów niezbędnych w tych dziedzinach. Do wyboru jest również cały asortyment odzieży sportowej i funkcjonalnych sprzętów siłowych, czy fitness.

 

Sklepy Jula są doskonałym wyborem dla wszystkich fachowców, majsterkowiczów i zwolenników aktywnego spędzania czasu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wysoka jakość obsługi w sklepach Jula gwarantuje satysfakcję z zakupów. Wyszkolony personel udzieli cennych, profesjonalnych porad, które ułatwią wybór produktów najodpowiedniejszych do naszych celów.

 

Gazetka Jula - wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu i warsztacie

 

Szeroki asortyment produktów dostępnych w sklepach Jula często podlega różnym, atrakcyjnym przecenom i rabatom. Informacje o tych okazjach zawiera specjalna gazetka promocyjna Jula. Znajdziesz w niej najlepsze oferty na wybrane produkty, dzięki którym dokonasz tanich zakupów najlepszego sprzętu na rynku.