Gazetki Itaka

( 4.15 )
liczba ocen: 61

Gazetki promocyjne Itaka

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Itaka - Itaka Zima 21/22 - ważna do 28-02-2022
Gazetka Itaka - Itaka Zima 21/22Gazetka wygasła 28-02-2022
Gazetka promocyjna Itaka - Katalog lato 2021 Itaka - ważna do 30-09-2021
Gazetka Itaka - Katalog lato 2021 ItakaGazetka wygasła 30-09-2021
Gazetka promocyjna Itaka - Zima 20/21 z Itaką - Egzotyka - ważna do 28-02-2021
Gazetka Itaka - Zima 20/21 z Itaką - EgzotykaGazetka wygasła 28-02-2021
Gazetka promocyjna Itaka - Zima 20/21 z Itaką - Blisko i ciepło - ważna do 28-02-2021
Gazetka Itaka - Zima 20/21 z Itaką - Blisko i ciepłoGazetka wygasła 28-02-2021
Gazetka promocyjna Itaka - Luksusowe wakacje marzeń 2020 - ważna do 20-09-2020
Gazetka Itaka - Luksusowe wakacje marzeń 2020Gazetka wygasła 20-09-2020
Gazetka promocyjna Itaka - Hotele dla dorosłych - ważna do 20-09-2020
Gazetka Itaka - Hotele dla dorosłychGazetka wygasła 20-09-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Itaka

Itaka - polski lider branży turystycznej

Itaka to polska sieć biur podróży organizująca wypoczynek oraz wycieczki objazdowe na najwyższym poziomie. Firma jest obecna na krajowym rynku już od wielu lat - jej historia sięga bowiem 1989 roku. Starannie przemyślany i konsekwentny rozwój biura sprawił, że w 2009 roku stało się ono najbardziej rozpoznawalną marką turystyczną w kraju. Aktualnie klienci mogą korzystać z oferowanych przez Itakę usług nie tylko na terenie Polski, lecz także  w innych miejscach na świecie, takich jak Gran Canaria, Teneryfa, Barcelona, Majorka, czy Turcja.

Swój sukces biura podróży Itaka zawdzięczają nowatorskiemu, a jednocześnie niezwykle profesjonalnemu podejściu do organizacji wczasów i wycieczek. Troska o bezpieczeństwo klientów jest widoczna w wyborze najbardziej cenionych linii lotniczych oraz sprawdzonych przewoźników autokarowych. Komfort pobytu  gwarantują natomiast zaufane sieci hoteli oferujące najlepsze standardy wypoczynku.

Klienci biura podróży Itaka mogą korzystać z bardzo szerokiej gamy dostępnych wczasów i wycieczek. Każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie kierunek wyjazdu - proponowane oferty dotyczą podróży do około 100 miejsc rozproszonych na całym świecie. Zróżnicowanie obejmuje także kwestie związane z charakterem proponowanych wycieczek - są one skierowane zarówno do miłośników zwiedzania oraz poznawania nowych kultur, spragnionych luksusowego odpoczynku, jak i do pasjonatów aktywnego stylu życia.  Szczegółowe informacje i opisy poszczególnych wyjazdów są zamieszczone na stronie internetowej biura podróży Itaka. Jej przejrzysty układ oraz precyzyjne opcje filtrowania pozwalają wybrać najlepsze oferty, wyselekcjonowanie według indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto w każdej placówce biura dostępne są specjalne, pojawiające się dwa razy w roku katalogi zawierające ofertę wyjazdów na lato i zimę.

O zaufaniu do marki świadczą przyznawane firmie liczne nagrody i wyróżnienia. Spośród nich warto wspomnieć o  prestiżowym Diamencie Forbesa dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw oraz uhonorowaniu osiągnięć Itaki przez Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk w rankingu Dobra Marka 2016.

Najlepsze ceny w gazetkach promocyjnych biur podróży Itaka

Wielu z nas jako swoje największe marzenie wskazuje daleką i egzotyczną podróż. Często jednak rezygnujemy z podjęcia decyzji o upragnionym wyjeździe z powodu wysokich cen. Dzięki dostępnym gazetkom promocyjnym biura podróży Itaka wakacyjny odpoczynek za granicą jest już teraz w zasięgu ręki każdego, wystarczy tylko wybrać odpowiednią ofertę i dokonać szybkiej rezerwacji. Atrakcyjnie zniżki dotyczą wyjazdów do konkretnych krajów, propozycji rodzinnych wakacji, podróży we dwoje, czy też ekskluzywnych wczasów w stylu gwiazd.  Gazetka biura podróży Itaka to doskonały sposób na śledzenie obowiązujących trendów podróżniczych i odkrywania nowych, wakacyjnych kierunków. Oprócz korzystnych cen dostępnych w gazetce warto także zapoznać się z przygotowanym przez firmę programem lojalnościowym - każdy wyjazd jest premiowany specjalnymi punktami, które później można wymienić na nagrody.