Gazetki iSpot

( 4.32 )
liczba ocen: 44

Brak aktualnych gazetek iSpot.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

RTV i AGD

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna iSpot - Ding poleca w iSpot - ważna do 01-12-2019
Gazetka iSpot - Ding poleca w iSpotGazetka wygasła 01-12-2019
Gazetka promocyjna iSpot - iPhone 11 Pro - ważna do 30-09-2019
Gazetka iSpot - iPhone 11 ProGazetka wygasła 30-09-2019
Gazetka promocyjna iSpot - Taki prezent, to as w rękawie! - ważna do 31-12-2015
Gazetka iSpot - Taki prezent, to as w rękawie!Gazetka wygasła 31-12-2015
Gazetka promocyjna iSpot - Milion prezentów w jednym  - ważna do 30-12-2014
Gazetka iSpot - Milion prezentów w jednym Gazetka wygasła 30-12-2014
Gazetka promocyjna iSpot - Pełne prezentów - ważna do 01-01-2014
Gazetka iSpot - Pełne prezentówGazetka wygasła 01-01-2014

Więcej o iSpot

iSpot - innowacje dla ludzi z klasą

 

iSpot jest oficjalną polską siecią autoryzowanych sklepów marki Apple. Historia Apple rozpoczęła się w 1976 roku, kiedy Ronald Wayne, Steve Wozniak i Steve Jobs podjęli decyzję o utworzeniu firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją i sprzedażą elektroniki użytkowej oraz usług. Firma z siedzibą w Cupertino w Kaliforni początkowo zajmowała się głównie projektowaniem i sprzedażą kompletnych, zmontowanych komputerów osobistych, które dzięki wysokiej jakości i oryginalnemu designowi szybko zyskały popularność. Dynamiczny rozwój rynku elektronicznego i postępująca cyfryzacja stworzyła okazję do szybkiego rozwoju firmy. Jednym z przełomowych momentów było wydanie przez Apple własnego systemu operacyjnego - Mac Os X, który stał się jednym z flagowych produktów firmy. Jest to rok 2001, kiedy debiutuje również pierwszy odtwarzacz muzyczny iPod.

 

Kolejny wielki przełom to rok 2007, w którym Apple wprowadza na rynek pierwszy iPhone, który zrewolucjonizował rynek telefonów komórkowych i stał się sztandarowym produktem firmy, a jego kolejne odsłony do dziś biją rekordy popularności.

 

Apple to nie tylko rozmaite urządzenia elektroniczne, to również innowacyjne usługi. Internetowa platforma iTunes umożliwia dostęp do niezwykle szerokiej oferty utworów muzycznych i filmów, a specjalna przystawka do telewizora - Apple TV - pozwala na bezpośrednią transmisję treści z iTunes na ekran. Apple zyskał renomę i pozycję absolutnego lidera na rynku innowacji w obszarze elektroniki użytkowej i usług internetowych.

 

Wszystkie produkty firmy dostępne są w sklepach iSpot, które na polskim rynku pojawiły się w 2005 roku. Salony odznaczają się nie tylko szerokim asortymentem produktów firmowych Apple. Firma dba o design w każdym aspekcie swojej działalności, również w swoich salonach. Sklepy odznaczają się więc wyjątkowym wystrojem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły ekspozycji.

 

Asortyment dostępny w salonach iSpot obejmuje sztandarowe produkty firmy Apple - komputery, telefony, odtwarzacze muzyczne oraz ogromne ilości akcesoriów komputerowych. Znajdziemy tutaj najpotrzebniejsze dodatki do komputerów - myszki, klawiatury ale również wysokiej klasy drukarki, nowoczesne monitory, tablety i wszystko to, czego potrzebujemy do obsługi komputera. Dostaniemy tutaj również specjalne zegarki iWatch, który posiada wiele ciekawych opcji i może np. służyć jako pilot do iPhona.

 

Wszystkie markowe urządzenia Apple można połączyć ze sobą za pomocą specjalnej usługi iCloud umożliwiającej dostęp do plików - zdjęć, filmów i dokumentów - z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

 

Gazetka promocyjna iSpot - bądź na bieżąco z ofertą!

 

Firma Apple organizuje wiele promocji na swoje produkty. Dostępna w internecie gazetka promocyjna iSpot stanowi doskonałe źródło informacji o wszystkich atrakcyjnych ofertach, przecenach i wyprzedażach. Warto być na bieżąco z gazetką iSpot, dzięki której kupisz najlepszy sprzęt na rynku w atrakcyjnej cenie.