Gazetki Intermarche Super

( 3.68 )
liczba ocen: 330

Gazetki promocyjne Intermarche Super

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Intermarche Super - Bierz okazje w Intermarche! - ważna do 22-06-2022
Gazetka Intermarche Super - Bierz okazje w Intermarche!Gazetka wygasła 22-06-2022
Gazetka promocyjna Intermarche Super - Festiwal rabatów w Intermarche Super - ważna do 13-06-2022
Gazetka Intermarche Super - Festiwal rabatów w Intermarche SuperGazetka wygasła 13-06-2022
Gazetka promocyjna Intermarche Super - Deska serów w Intermarche - ważna do 13-06-2022
Gazetka Intermarche Super - Deska serów w IntermarcheGazetka wygasła 13-06-2022
Gazetka promocyjna Intermarche Super - Intertanie zakupy w Intermarche Super   - ważna do 08-06-2022
Gazetka Intermarche Super - Intertanie zakupy w Intermarche Super Gazetka wygasła 08-06-2022
Gazetka promocyjna Intermarche Super - Dzień Matki i Dzień Dziecka w Intermarche! - ważna do 01-06-2022
Gazetka Intermarche Super - Dzień Matki i Dzień Dziecka w Intermarche!Gazetka wygasła 01-06-2022
Gazetka promocyjna Intermarche Super - Dzień Dziecka w Intermarche - ważna do 01-06-2022
Gazetka Intermarche Super - Dzień Dziecka w IntermarcheGazetka wygasła 01-06-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Intermarche Super w różnych miastach

Zobacz Sklepy Intermarche Super w całej Polsce »

Więcej o Intermarche Super

Intermarche - świeże produkty w dobrych cenach

Intermarche to francuska sieć supermarketów. Oferuje produkty spożywczo-przemysłowe w konkurencyjnych cenach. Marka powstała już w 1969 roku. Wtedy to właśnie powstał pierwszy sklep we Francji. Początkowo prosperował pod nazwą EX Offices de distribution, jednak w 1972 zmieniono nazwę na Intermarche, która funkcjonuje do dzisiaj.

Pierwszy sklep Intermarche w Polsce został otwarty w 1997 roku, w Zielonej Górze. Rok wcześniej w Poznaniu została uruchomiona baza zakupowo-logistyczna. Był to początek ekspansji sieci Intermarche na rynek Polski. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 230 sklepów Intermarche. Są one rozsiane na terenie całej Polski. Znajdują się zarówno w dużych, jak i w mniejszych miastach. Najczęściej są to sklepy wolnostojące i zlokalizowane w dużych centrach handlowych.

Sklepy Intermarche dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszy z nich to Intermarche Contact. Są to sklepy mniejsze, o maksymalnej powierzchni do 749m2, oferujące do 12 tysięcy artykułów. Drugim rodzajem są sklepy Intermarche Super. Są to sklepy większe, z szerszym asortymentem i liczbą artykułów. Ich powierzchnia sprzedażowa wynosi powyżej 750m2, a w ich ofercie znajduje się ponad 15 tysięcy produktów.

 

Intermarche posiada w swojej ofercie artykuły spożywcze i przemysłowe. Można u nich kupić świeże warzywa i owoce oraz mięso i wędliny, sery i produkty mleczne, pieczywo i słodycze. Ponadto na półkach sklepowych w Intermarche znajdują się przetwory i konserwy, przyprawy, soki i napoje, gotowe dania, różnego rodzaju mrożonki oraz chemia gospodarstwa domowego i artykuły papiernicze. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi Intermarche to idealne miejsce na dokonywanie codziennych zakupów dla całej rodziny. Możliwość kupienia tak różnorodnych produktów w jednym miejscu ułatwia prowadzenie gospodarstwa domowego i pozwala zaoszczędzić czas.

Specjalne oferty w gazetkach promocyjnych

Sieć sklepów Intermarche dla swoich klientów regularnie przygotowuje liczne promocje. Każdy, kto chce zapoznać się z nimi na bieżąco powinien śledzić nowe wydania ich gazetek promocyjnych. W każdej z nich pojawiają się atrakcyjne oferty na wybrane artykuły z asortymentu sklepu.

Intermarche to sieć znana z niskich cen oraz świeżych i dobrych jakościowo produktów. Nic więc dziwnego, że w jednym tygodniu pojawia się u nich nawet kilka gazetek promocyjnych z różnymi ofertami. Posiadają oni specjalną gazetkę promocyjną Super Start Tygodnia, która obowiązuje od poniedziałku do środy. Pojawia się ona co tydzień i znaleźć w niej można różnego rodzaju produkty spożywcze w bardzo dobrych cenach. Dodatkowo w każdy czwartek pojawia się nowa gazetka obowiązująca cały tydzień. Co ważne, produkty w jednej i drugiej gazetce nie pokrywają się.

Sieć supermarketów Intermarche prowadzi również specjalne katalogi produktów przecenionych. Są to specjalne oferty promocyjne, które obowiązują przez dłuższy czas, np. przez dwa tygodnie lub jeszcze dłużej. Katalogi są uzupełnieniem ofert z gazetek promocyjnych.

Zarówno katalogi, jak i gazetki promocyjne Intermarche są dostępne w wersji papierowej oraz w formie elektronicznej, na ich stronie internetowej. Można na niej znaleźć również przepisy Intermarche, które pokazują jak w ciekawy sposób wykorzystać produkty objęte specjalną ofertą z gazetek.