Gazetki IKEA

( 3.97 )
liczba ocen: 575

Gazetki promocyjne IKEA

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna IKEA - Ikea Warszawa- Święta tuż, tuż! - ważna do 31-12-2021
Gazetka IKEA - Ikea Warszawa- Święta tuż, tuż!Gazetka wygasła 31-12-2021
Gazetka promocyjna IKEA - Świteczne inspiracje w Ikea Łódź! - ważna do 31-12-2021
Gazetka IKEA - Świteczne inspiracje w Ikea Łódź!Gazetka wygasła 31-12-2021
Gazetka promocyjna IKEA - Znajdź prezent w IKEA - ważna do 30-11-2021
Gazetka IKEA - Znajdź prezent w IKEAGazetka wygasła 30-11-2021
Gazetka promocyjna IKEA - Świętuj z IKEA Łódź - ważna do 30-11-2021
Gazetka IKEA - Świętuj z IKEA ŁódźGazetka wygasła 30-11-2021
Gazetka promocyjna IKEA - Przygotuj dom na święta IKEA Lublin - ważna do 24-12-2021
Gazetka IKEA - Przygotuj dom na święta IKEA LublinGazetka wygasła 24-12-2021
Gazetka promocyjna IKEA - Zimowe święta w IKEA - ważna do 21-11-2021
Gazetka IKEA - Zimowe święta w IKEAGazetka wygasła 21-11-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o IKEA

IKEA - szwedzka jakość w każdym domu

 

Przedsiębiorstwo IKEA zajmuje się głównie sprzedażą detaliczną i produkcją mebli oraz artykułów dekoracyjnych i wyposażenia domu. Firmę, w 1943 roku założył Ingvar Kemprad. Nazwa wywodzi się od pierwszych liter jego imienia i nazwiska oraz farmy Elmtaryd i miejscowości Agunnaryd, z której pochodzi założyciel. Wszystkie spółki tworzące grupę IKEA wchodzą w skład holenderskiego koncernu INGKA Holding należącego do fundacji Stichting INGKA.

Co ciekawe, Polska jest drugim po Chinach największym na świecie producentem mebli dostępnych w sklepach IKEA. Firma w 1961 roku zawarła pierwszy kontrakt na produkcję mebli z państwowym przedsiębiorstwem Fameg, a w roku 2010 współpracowała już z 60 polskimi producentami mebli.

 

Pierwszy sklep założono w Almhult, jednak sieć szybko się rozrosła i obecnie prowadzi działalność w 42 państwach, a w 26 z nich posiada własne domy handlowe. Poza sklepami IKEA posiada również 27 biur handlowych, 15 biur obsługi klienta, 33 centra dystrybucji oraz 43 jednostki produkcyjne.

 

Na terenie naszego kraju znajduje się dziewięć sklepów IKEA ulokowanych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Bydgoszczy. Dopracowanie produktów i oryginalny, skandynawski design sprawiają, że oferowane przez sklepy IKEA produkty trafiają w gusta nawet najbardziej wybrednych odbiorców. Szeroki asortyment i bogaty wybór wzorów sprawiają, że znajdziemy tu wszystko, co potrzebne do wyposażenia domu. Dostępne meble występują w rozmaitych stylach i posiadają wiele funkcji. Duży wybór łóżek, kanap, systemów przechowywania, biurek i innych mebli gwarantuje, że z łatwością znajdziemy to, co najbardziej odpowiada naszym potrzebom i stylowi. Projektanci nie zapomnieli również o przestrzeniach biurowych i usługowych, w ofercie znajdziemy więc akcesoria i produkty pozwalające urządzić oraz wyposażyć naszą firmę.

 

Szczególną uwagę warto zwrócić na atrakcyjną ofertę kuchni. Wysokiej klasy zabudowa w atrakcyjnych cenach, a także przebogata oferta wyposażenia i akcesoriów kuchennych pozwala zaaranżować kuchnię w dowolnym stylu. Pomocna w wyborze produktów będzie specjalna aplikacja udostępniana przez salony IKEA, dzięki której zaprojektujemy pomieszczenie z wykorzystaniem dostępnego asortymentu.

 

Oferta sklepu nie kończy się na meblach i wyposażeniu domu. IKEA to również szeroki wybór oryginalnych skandynawskich produktów żywnościowych, których nie znajdziemy nigdzie indziej. To również popularna wśród klientów restauracja serwująca szwedzką kuchnię, która przypadnie do gustu posiadaczom nawet najbardziej wybrednego podniebienia. Smaczne przekąski w postaci hot-dogów, czy frytek w bardzo niskiej cenie skutecznie zaspokoją nasz głód, dając siłę na zakupy.

 

Gazetka promocyjna IKEA - inspiracja w niskiej cenie

 

Katalogi regularnie wydawane przez firmę zawierają informacje na temat dostępnego w sklepach asortymentu. Specjalna gazetka promocyjna IKEA uwzględniona w katalogach pełna jest atrakcyjnych promocji, dzięki którym wyposażysz swój dom. Gazetki IKEA to nie tylko świetne okazje do tanich zakupów, to również bogate źródło inspiracji dla każdego.