Gazetki Hebe

( 4.03 )
liczba ocen: 269

Gazetki promocyjne Hebe

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Hebe - Zawsze w niskiej cenie w Hebe - ważna do 21-11-2020
Gazetka Hebe - Zawsze w niskiej cenie w HebeGazetka wygasła 21-11-2020
Gazetka promocyjna Hebe - Produkty do włosów -40% w Hebe! - ważna do 04-11-2020
Gazetka Hebe - Produkty do włosów -40% w Hebe!Gazetka wygasła 04-11-2020
Gazetka promocyjna Hebe - Zawsze w niskiej cenie w Hebe - ważna do 21-10-2020
Gazetka Hebe - Zawsze w niskiej cenie w HebeGazetka wygasła 21-10-2020
Gazetka promocyjna Hebe - Zawsze w niskich cenach w Hebe! - ważna do 07-10-2020
Gazetka Hebe - Zawsze w niskich cenach w Hebe!Gazetka wygasła 07-10-2020
Gazetka promocyjna Hebe - Promocje w sklepach Hebe - ważna do 23-09-2020
Gazetka Hebe - Promocje w sklepach HebeGazetka wygasła 23-09-2020
Gazetka promocyjna Hebe - Trendy jesień/zima 2020 w Hebe! - ważna do 31-10-2020
Gazetka Hebe - Trendy jesień/zima 2020 w Hebe!Gazetka wygasła 31-10-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Hebe w różnych miastach

Zobacz Sklepy Hebe w całej Polsce »

Więcej o Hebe

Oferta marki Hebe jest skierowana do tych kobiet, które podejmują jednocześnie wiele wyzwań, jakie stawia przed nimi nowoczesna rzeczywistość. To sieć drogerii, w której kupuje zarówno biezneswoman, nauczycielka, jak i matka, babcia, czy żona. Dlaczego wybierają one Hebe? Bo wiedzą, że znajdą tam najlepsze artykuły w najniższych cenach, a dzięki licznym promocjom, czekającym na robiących zakupy w sieci Hebe, klientki zaoszczędzą jeszcze więcej, bez konieczności sięgania po produkty gorszej jakości.

Nazwa Hebe pochodzi od pierwszych liter słów „health” i „beauty”, oznaczających piękno i zdrowie. Już samo rozwinięcie skrótu wskazuje na to, co można znaleźć na sklepowych półkach sieci i jakie są priorytety firmy. Bo przecież zdrowie i piękno idą ze sobą w parze. Jednak Hebe to również grecka bogini, która reprezentuje wieczną młodość. Korzystając z produktów, które znajdziesz w ofercie drogerii, zadbasz o zdrowie i piękno swojego ciała i – niczym grecka bogini – będziesz zawsze czuć się młodo.

Jakie produkty znajdują się w asortymencie sklepu? Dla większej przejrzystości oferta podzielona jest na szereg kategorii. Ich listę otwierają artykuły przeznaczone do makijażu, dzięki którym podkreślisz naturalne zalety Twojej twarzy. W Hebe pomalujesz oczy, usta i paznokcie – a wszystko przy użyciu produktów najlepszych marek. Jednak uroda to nie tylko makijaż. Nic tak nie przyciąga uwagi jak piękne, zdrowe włosy. Pielęgnacja, stylizacja, koloryzacja – wszystko to, czeka Twoje włosy dzięki zakupom w Hebe. Dobry wygląd idzie w parze z pięknym zapachem. W Hebe znajdziesz szeroki wybór perfum damskich i męskich. Ważna jest również pielęgnacja ciała. Kremy do twarzy, maseczki, produkty przeznaczone do stóp, dłoni, twarzy, depilatory – a wszystko dostępne w atrakcyjnej cenie. Dla tych, którzy cenią sobie zdrowie, drogeria przygotowała specjalną ofertę dermokosmetyków. To dzięki nim osoby o wrażliwej skórze, będą mogły korzystać z produktów kosmetycznych, bez obawy o reakcje alergiczne i zmiany skórne. Warto też pamiętać o tym, że w Hebe każda matka znajdzie odpowiednie produkty dla swoich pociech (w tym pieluszki, kosmetyki, zabawki, czy zupki przecierowe), a każda żona wybierze coś dla swojego mężczyzny. Niektóre z produktów, którymi wypełnione są półki drogerii, sprzedawane są tylko i wyłącznie w drogeriach Hebe – próżno szukać ich u konkurencji.

Czym jest Hebe gazetka?

Gazetki promocyjne Hebe to źródło wiedzy o najnowszych produktach, dostępnych w asortymencie sklepu, jak również o trwających właśnie promocjach. A o tych przeczytasz w Hebe gazetka wiele. Poza regularnymi obniżkami cen, drogeria posiada również własny program lojalnościowy, który pozwoli Ci jeszcze więcej zaoszczędzić. Posiadanie specjalnej karty Hebe, otwiera bowiem drogę ku nowym rabatom! Hebe gazetki to nie jedyne, co wydaje drogeria. Te z klientek, które interesuje tematyka lifestylowa, mogą sięgnąć po magazyn sieci. To w nim czekają ciekawe artykuły, wartościowe porady i newsy ze świata mody. Dzięki temu Hebe to nie tylko drogeria, w której od czasu, do czasu zrobisz zakupy dla siebie i swojej rodziny – to również Twoja partnerka na drodze do piękna.