Gazetki H&M

( 1.99 )
liczba ocen: 475

Brak aktualnych gazetek H&M.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Moda

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna H&M - Halloween w H&M - ważna do 11-10-2020
Gazetka H&M - Halloween w H&MGazetka wygasła 11-10-2020
Gazetka promocyjna H&M - Sukienki z recyklingu w H&M - ważna do 30-09-2020
Gazetka H&M - Sukienki z recyklingu w H&MGazetka wygasła 30-09-2020
Gazetka promocyjna H&M - Obniżki cen w H&M - ważna do 13-08-2020
Gazetka H&M - Obniżki cen w H&MGazetka wygasła 13-08-2020
Gazetka promocyjna H&M - Wyprzedaż w H&M - ważna do 24-07-2020
Gazetka H&M - Wyprzedaż w H&MGazetka wygasła 24-07-2020
Gazetka promocyjna H&M - Letnia wyprzedaż w H&M - ważna do 30-06-2020
Gazetka H&M - Letnia wyprzedaż w H&MGazetka wygasła 30-06-2020
Gazetka promocyjna H&M - Pomysł na stylizację w H&M! - ważna do 29-05-2020
Gazetka H&M - Pomysł na stylizację w H&M!Gazetka wygasła 29-05-2020

Więcej o H&M

H&M - Jakość i styl w najlepszej cenie

Szwedzka marka odzieżowa H&M posiada w swojej ofercie ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, jak i kosmetyki oraz różnego rodzaju akcesoria domowe.

Historia firmy związana jest z Erlingiem Perssonem, który po powrocie ze Stanów Zjednoczonych w 1946 roku wpadł na pomysł otwarcia sklepu z wysokiej jakości odzieżą w korzystnej cenie. Pierwszy sklep, zajmujący się sprzedażą odzieży damskiej, powstał w szwedzkim Vasteras i nazywał się “Hennes”, co po szwedzku oznacza ‘dla niej’. W maju 1952 roku otworzono pierwszy sklep w Sztokholmie - stolicy kraju, a szesnaście lat później Persson wykupił sztokholmski sklep “Mauritz Widforss”. Po połączeniu obu sklepów poszerzono ofertę o dział męski, a nazwę zmieniono na “Hennes & Mauritz”.

Kolejnym krokiem było stworzenie sklepu dla całej rodziny przez poszerzenie asortymentu o dział dla dzieci. W 1969 roku firma mogła pochwalić się 42 salonami na terenie Szwecji i mogła rozpocząć ekspansję poza granice kraju, wchodząc na rynek norweski, duński, szwajcarski i brytyjski. Dalszy rozwój sklepu wiązał się z wprowadzeniem w 1973 roku działu “beauty” z bielizną. Rok później firma Hennes & Mauritz wchodzi na szwedzką Giełdę Papierów Wartościowych i zmienia swoją nazwę na H&M.

Popularność marki i szybko rosnąca sprzedaż doprowadziły w 1998 roku do poszerzenia oferty o możliwość zakupów online. W roku 2000 przychodzi czas największej ekspansji poza granice Europy, kiedy otwiera się pierwszy salon przy prestiżowej Piątej Alei w Nowym Jorku. Kolejne sklepy powstają w Szanghaju i Hong Kongu. W Polsce pierwszy salon H&M pojawia się w roku 2003 w warszawskim centrum handlowym Wola Park.

Kolekcje ubrań H&M tworzone są przy współpracy ze światowej klasy projektantami. Takie nazwiska jak Karl Lagerfeld, Donatella Versace, Alber Elbaz, Sonia Rykiel, Stella McCartney, Roberto Cavalli, Alexander Wang, Jimmy Choo, czy Isabel Marant są znane wszystkim entuzjastom mody. Kreacje tych projektantów wydawane są co roku jako ekskluzywne kolekcje dostępne w wybranych salonach i w korzystnych cenach.

W latach 90 firma zasłynęła z szeroko zakrojonej kampanii reklamowej z udziałem najbardziej znanych światowych supermodelek i gwiazd. Na billboardach promujących H&M pojawiały się takie nazwiska, jak Cindy Crawford, Naomi Campbell, Claudia Schiffer, Christy Turlington, Czy Linda Evangelista. Współpraca z celebrytami nie zakończyła się jednak w latach 90 i trwa do dziś. Firma co roku wybiera najpiękniejsze kobiety ze świata mody i show-biznesu na swoją “Twarz Roku”. W 2012 zaszczyt ten przypadł znanej piosenkarce Lanie Del Ray, w kolejnym była to Jennie Runk, rok 2014 należał do Mirandy Kerr. Najnowszą Twarzą H&M została natomiast ikona modelingu - Natalia Vodianova.

 

Gazetki promocyjne H&M - Jakość i moda w najniższej cenie

Dostępny w atrakcyjnych cenach asortyment sklepów umieszczany jest w specjalnie wydawanej przez H&M gazetce. Gazetka promocyjna H&M zawiera informacje o aktualnych promocjach i przecenach, dzięki którym uzupełnisz swoją garderobę bez szkody dla portfela.