Gazetki Gatta

( 4.55 )
liczba ocen: 44

Brak aktualnych gazetek Gatta.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Odzież, Obuwie i Dodatki

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Gatta - Magazyn Gatta - ważna do 01-07-2014
Gazetka Gatta - Magazyn GattaGazetka wygasła 01-07-2014
Gazetka promocyjna Gatta - Magazyn - ważna do 22-03-2014
Gazetka Gatta - MagazynGazetka wygasła 22-03-2014
Gazetka promocyjna Gatta - Gatta - ważna do 01-11-2012
Gazetka Gatta - GattaGazetka wygasła 01-11-2012
Gazetka promocyjna Gatta - Gatta - ważna do 03-07-2012
Gazetka Gatta - GattaGazetka wygasła 03-07-2012
Gazetka promocyjna Gatta - Gatta - ważna do 01-06-2012
Gazetka Gatta - GattaGazetka wygasła 01-06-2012
Gazetka promocyjna Gatta - Gatta - ważna do 30-04-2012
Gazetka Gatta - GattaGazetka wygasła 30-04-2012

Więcej o Gatta

Gatta - rozpieszcza kobiety modną odzieżą

Właścicielem marki Gatta jest firma Ferrax pochodząca ze Zduńskiej Woli. Firma rozpoczęła działalność w 1993 roku, a jej główną siłą stał się nowoczesny, rozbudowany park maszynowy. Firma wyrosła na produkcji rajstop, obecnie jednak oferta obejmuje szeroką gamę odzieży dostarczanej przez rozmaite submarki.

Sztandarowym produktem firmy pozostają rajstopy Gatta Laura, które istnieją na rynku już ponad dziesięć lat. Rajstopy Gatta Laura dostępne są w ponad dwudziestu kolorach, co sprawia, że firma ma jeden z najszerszych asortymentów na rynku. W promowanie produktów firmy zaangażowani są znani i lubiani w Polsce celebryci, w reklamach występowała na przykład piosenkarka Justyna Steczkowska.

W 2004 roku firma poszerzyła swoją działalność, wprowadzając na rynek odzież i bieliznę bezszwową. Produkty sprzedawane są pod nazwą Gatta Bodywear. Kolejna marka - Gatta Cottoline działa na rynku produktów bawełnianych, oferując bawełniane rajstopy, podkolanówki i skarpetki dla dzieci.

W 2005 roku firma wprowadza kolekcję odzieży sportowej pod nazwą Gatta Active. Oferta modnej odzieży sportowej skierowana jest do osób dbających o zdrowie, kondycję fizyczną i wygląd zgodny ze współczesnymi trendami. Kolejne submarki to Gatta Collant, która oferuje damskie rajstopy i pończochy oraz Gatta Underwear For Man obejmująca modną bieliznę dla mężczyzn.

Gatta elastycznie reaguje na potrzeby współczesnych kobiet, dostosowując swoją ofertę do ich wymagań. Poza klasycznymi rajstopami i pończochami, oferta obejmuje modele wyszczuplające, chłodzące, poprawiające krążenie i przeciwdziałające powstawaniu żylaków. Dodatkowo znajdziemy tu asortyment odzieży sportowej, kolekcję pończoch i rajstop ślubnych oraz bogaty wybór modnych kostiumów kąpielowych. Wszystkie produkty są wysokiej jakości i doskonale trafiają w gusta wymagających kobiet, dla których liczy się staranność wykonania i komfort użytkowania.

Szeroka oferta firmy Gatta skierowana jest nie tylko do odbiorców z Polski, ale również na eksport. Produkty docierają do wielu krajów Unii Europejskiej i są szeroko rozpoznawalne poza granicami naszego kraju.

Starania firmy zaowocowały zaufaniem i przywiązaniem klientów do marki, czego wyrazem jest wielokrotne odznaczenie Złotym Laurem Konsumenta. Świadczy to tym, że marka Gatta nieodmiennie kojarzy się z wysoką jakością, modnym wzornictwem i trwałością produktów.

Sklepy Gatta to również doskonała jakość obsługi klienta. Profesjonalny personel, który jest doskonale zaznajomiony z asortymentem służy radą w doborze odpowiednich produktów. Wysokie standardy obsługi sprawiają, że zakupy w sklepach Gatta zawsze są udane.

 

Luksus w niskiej cenie tylko z gazetką promocyjną Gatta

W trosce o zadowolenie klientów firma Gatta organizuje liczne promocje, podczas których można kupić firmowe produkty w okazyjnych cenach. Wyjątkowe okazje zawiera gazetka promocyjna Gatta, w której regularnie zamieszczane są informacje o przecenionym asortymencie. Gazetka Gatta to idealny sposób na udane zakupy bez nadszarpnięcia Twojego budżetu!