Gazetki Galeria Sfera

( 0.0 )
liczba ocen: 0

Brak aktualnych gazetek Galeria Sfera.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Moda

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Galeria Sfera - Wiosna/Lato 2020 Galeria Sfera - ważna do 31-08-2020
Gazetka Galeria Sfera - Wiosna/Lato 2020 Galeria SferaGazetka wygasła 31-08-2020

Więcej o Galeria Sfera

Galeria Sfera znajduje się w stolicy Podbeskidzia. Wpisuje się w architekturę miasta i już od prawie 20 lat przyciąga gości. Mamy tam połączenie tradycji razem z modowym światem. W Galerii znajdziemy bardzo wiele różnorakich atrakcji.

Otwarta została w 2001 roku i od samego początku miała być takim rozwiązaniem, które pozwoli na stworzenie miejskiej przestrzeni, która będzie wtłoczona w nastrój Małego Wiednia. Uzupełnieniem dla tego miejsca stała się również Galeria II, która została otwarta w 2009 roku. Obiekt na terenie dawnej fabryki, który zachwyca swoim wyglądem i historią.

W Galerii mamy również świetną ofertę handlową oraz usługową i rozrywkową. Można liczyć na najlepsze ekskluzywne marki sklepów, kawiarnie, restaurację czy klub muzyczny. Na miejscu jest także kino z siedmioma salami.

Dla gości przygotowane są 2 parkingi, które mieszczą w sumie 2000 aut. Obok jest też luksusowy hotel Qubus, który daje okazję na nocleg w centrum. Lokalizacja jest świetna, blisko dworca PKP oraz PKS. Do bielskiej starówki można dotrzeć w 10 minut.

Tygiel kulturalnych emocji

Galeria Sfera to także dynamiczny rozwój artystyczny i społeczny. Na miejscu organizowane są koncerty polskich i zagranicznych gwiazd, wystawy, przedstawienia teatralne, ekologiczne happeningi.