Gazetki Freshmarket

( 3.67 )
liczba ocen: 340

Brak aktualnych gazetek Freshmarket.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Markety

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Freshmarket - Gazetka promocyjna - ważna do 02-07-2019
Gazetka Freshmarket - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 02-07-2019
Gazetka promocyjna Freshmarket - Takie smaki tylko u nas! - ważna do 17-06-2019
Gazetka Freshmarket - Takie smaki tylko u nas!Gazetka wygasła 17-06-2019
Gazetka promocyjna Freshmarket - Gazetka promocyjna - ważna do 04-06-2019
Gazetka Freshmarket - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 04-06-2019
Gazetka promocyjna Freshmarket - Gazetka promocyjna - ważna do 21-05-2019
Gazetka Freshmarket - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 21-05-2019
Gazetka promocyjna Freshmarket - Gazetka promocyjna - ważna do 07-05-2019
Gazetka Freshmarket - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 07-05-2019
Gazetka promocyjna Freshmarket - Gazetka promocyjna - ważna do 23-04-2019
Gazetka Freshmarket - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 23-04-2019

Wszystkie Sklepy Freshmarket w różnych miastach

Zobacz Sklepy Freshmarket w całej Polsce »

Więcej o Freshmarket

Freshmarket - codziennie świeże produkty

Freshmarket jest siecią detalicznych sklepów spożywczych typu convenience. Sieć prowadzona jest w konwencji proximity, co oznacza, że placówek jest dużo i skupione są w pobliżu miejsca zamieszkania, czy pracy klientów tak, by każdy miał tutaj blisko. Działająca od 2009 roku sieć posiadała 500 placówek w roku 2014, do końca roku 2016 liczba ta wzrosła dwukrotnie, a firma nadal dynamicznie się rozwija.

O sukcesie firmy świadczy nie tylko zaufanie klientów, ale również prestiżowe nagrody. W 2010 Freshmarket otrzymał Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku, w roku następnym sieć uznano za Market Roku w plebiscycie miesięcznika Wiadomości Handlowe. Tego samego roku sklepom przyznano tytuły: Najwyższa Jakość oraz Złote Godło QI 2011. W roku 2013 sieć ponownie zdobyła nagrodę Market Roku.

Freshmarket osiągnął sukces nie tylko dzięki dobrej lokalizacji sklepów, ale również dzięki zaopatrzeniu w dobrze dobrane i starannie wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości. Szczególny nacisk położono na asortyment produktów świeżych. Doskonałej jakości warzywa, owoce, wędliny i mięso dostarczane są do sklepów 6 razy w tygodniu, dzięki czemu klienci mają dostęp do produktów przychodzących bezpośrednio od dostawców. Część sklepów posiada własne piekarnie, gdzie na miejscu wyrabiane jest chrupiące, ciepłe pieczywo - bułki, bagietki, ciabatty, wieloziarnisty chleb i smaczne paszteciki.

Szeroki wybór regionalnych, rzemieślniczych piw i alkoholi, to kolejna mocna strona sklepów Freshmarket. Większośc produktów dostępnych na półkach sklepów pochodzi od lokalnych dostawców, co gwarantuje wysoką jakość i świeżość produktów, a także wsparcie lokalnej gospodarki. Miejscowi dostawcy są również źródłem tradycyjnych produktów lokalnych, które zachwycają smakiem i zadowolą najbardziej wybredne podniebienia.

W sklepach sieci Freshmarket działają także minikawiarnie pod nazwą Freshcafe. Jest to doskonałe miejsce na wypicie doskonałej, świeżo zmielonej kawy, czy na szybką, ciepłą przekąskę w postaci hot-doga.

Sklepy Freshmarket wyróżniają także długie godziny otwarcia. Każdy punkt czynny jest dla klientów od godziny 6 rano, aż do godziny 23. Tym, którzy zaczynają pracę wcześnie rano umożliwia to kupno śniadania lub wypicie porannej kawy. Natomiast tym, którzy nie zdążą w ciągu dnia zrobić zakupów w markecie, albo zwyczajnie mają ochotę na późną kolację, czy małą przekąskę, sklep zapewnia dostęp do produktów aż do późnego wieczora. To nie jedyny sposób, w jaki Freshmarket dba o wygodę klientów. Sieć oferuje również szeroki wachlarz usług. Można tutaj bezproblemowo opłacić rachunki, doładować telefon na kartę, czy wypłacić gotówkę z karty przy pomocy opcji Cashback.

 

Najlepsze oferty dostępne w gazetce promocyjnej Freshmarket

Sieć oferuje całą gamę regularnie zmieniających się promocji i korzystnych obniżek cen, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją ofertę. Wszystkie informacje na temat aktualnych okazji zawiera wydawana przez Freshmarket gazetka promocyjna. Dzięki niej Twoje zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze.