Gazetki Fotojoker

( 3.66 )
liczba ocen: 112

Brak aktualnych gazetek Fotojoker.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

RTV i AGD

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Fotojoker - Tydzień  z Sony w Fotojoker - ważna do 02-02-2020
Gazetka Fotojoker - Tydzień z Sony w FotojokerGazetka wygasła 02-02-2020
Gazetka promocyjna Fotojoker - Najlepszy prezent na święta - ważna do 31-12-2019
Gazetka Fotojoker - Najlepszy prezent na świętaGazetka wygasła 31-12-2019
Gazetka promocyjna Fotojoker - Rabaty na sprzęt fotograficzny! - ważna do 01-12-2019
Gazetka Fotojoker - Rabaty na sprzęt fotograficzny!Gazetka wygasła 01-12-2019
Gazetka promocyjna Fotojoker - Zdjęć +500 - ważna do 15-09-2019
Gazetka Fotojoker - Zdjęć +500Gazetka wygasła 15-09-2019
Gazetka promocyjna Fotojoker - Zdjęć +500 - ważna do 15-08-2019
Gazetka Fotojoker - Zdjęć +500Gazetka wygasła 15-08-2019
Gazetka promocyjna Fotojoker - Gazetka promocyjna - ważna do 31-07-2019
Gazetka Fotojoker - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 31-07-2019

Więcej o Fotojoker

Fotojoker - utrwal swoje wspomnienia

Fotojoker powiązany jest z założoną w 1961 roku firmą CEWE. Nazwa firmy pochodzi od inicjałów Carla Wölte - ojczyma założyciela firmy, Heinza Neumullera. CEWE jest spółką należącą do CEWE Stiftung & Co KG, która jest liderem na europejskim rynku fotograficznym i druku cyfrowego. Obecna w 24 krajach i zatrudniająca 3200 pracowników firma posiada najnowocześniejsze maszyny drukarskie w Europie. Rocznie firma produkuje miliardy zdjęć oraz miliony fotoksiążek i fotoprezentów najwyższej klasy.

W Polsce siedziba firmy mieści się w Kędzierzynie-Koźlu i swoim zasięgiem obejmuje nie tylko rynek rodzimy, ale również europejski, eksportując produkty do Niemiec, Czech i Węgier. Możliwości produkcyjne polskiego oddziału CEWE w Kędzierzynie-Koźlu osiągają około miliona zdjęć, 4 tysiące fotoksiążek i ok. 10 tysięcy fotokubków na dobę.

 

Od roku 1995 na polskim rynku działa sieć autoryzowanych sklepów CEWE pod nazwą Fotojoker. Można tu kupić nie tylko fotoprodukty, ale również profesjonalny sprzęt fotograficzny. Fotojoker to ponad 50 placówek w całej Polsce. Firma działa w oparciu o samodzielne salony ulokowane w niezwykle atrakcyjnych lokalizacjach handlowych, między innymi w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Gliwicach, Bydgoszczy i Gdyni. Salony Fotojoker spotkać można również w największych sieciach supermarketów, między innymi w Auchan, Carrefour, Kaufland, M1, Tesco i innych.

 

Fotojoker jest największą siecią handlową na polskim rynku fotograficznym oraz bezsprzecznym liderem we wdrażaniu nowoczesnych technologii w sektorze usług fotograficznych. Firma posiada najszerszy zakres usług z dziedziny fotografii cyfrowej, które opiera o najnowsze technologie. W sklepach Fotojoker znajdziemy niezwykle szeroki, wyselekcjonowany i profesjonalny asortyment produktów z branży fotograficznej. Dostępne są wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe marki - Canon, Nikon, Sony, Panasonic, Samsung i wiele innych.

 

Poza usługami fotograficznymi i profesjonalnym sprzętem, sklepy Fotojoker oferują bogaty wybór gotowych i robionych na zamówienie fotoproduktów. Dostaniemy tutaj różnego rodzaju fotoobrazy, fotokalendarze, fotokubki i wiele innych. Na specjalne okazje zamówić możemy produkty z wybranym przez nas zdjęciem, co może być doskonałym pomysłem na prezent. Można tu także zamówić flagowy produkt firmy - CEWE Fotoksiążkę, w której na trwałe utrwalimy nasze wspomnienia w postaci zdjęć. O jakości produktu świadczy pół miliona zadowolonych klientów rocznie oraz wiele prestiżowych nagród w Europie.

 

Ponad 50 lat doświadczenia firmy CEWE zapewnia pełen profesjonalizm i najwyższą jakość produktów i usług dostępnych zarówno w stacjonarnych sklepach Fotojoker, jak i za pośrednictwem sklepu internetowego.

 

Gazetka promocyjna Fotojoker - sposób na tanie zakupy

 

Sieć sklepów Fotojoker regularnie organizuje ciekawe promocje i przecenia swoje produkty. Aby klienci byli zawsze na bieżąco, cyklicznie wydawana jest specjalna gazetka promocyjna Fotojoker, z którą bez trudu złapiemy najlepsze okazje!