Gazetki Forte

( 3.58 )
liczba ocen: 181

Gazetki promocyjne Forte

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Forte - Meble - ważna do 17-12-2019
Gazetka Forte - MebleGazetka wygasła 17-12-2019
Gazetka promocyjna Forte - Meble - ważna do 31-12-2020
Gazetka Forte - MebleGazetka wygasła 31-12-2020
Gazetka promocyjna Forte - Tworzymy mebLOVE historie - ważna do 31-12-2019
Gazetka Forte - Tworzymy mebLOVE historieGazetka wygasła 31-12-2019
Gazetka promocyjna Forte - Wybrane meble 15% taniej - ważna do 11-09-2018
Gazetka Forte - Wybrane meble 15% taniejGazetka wygasła 11-09-2018
Gazetka promocyjna Forte - Tworzymy meblowe historie - ważna do 31-12-2018
Gazetka Forte - Tworzymy meblowe historieGazetka wygasła 31-12-2018
Gazetka promocyjna Forte - 30 rat 0% - ważna do 27-03-2018
Gazetka Forte - 30 rat 0%Gazetka wygasła 27-03-2018

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Forte w różnych miastach

Zobacz Sklepy Forte w całej Polsce »

Więcej o Forte

FORTE  to więcej niż meble

Fabryka Mebli “Forte” S.A. jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją mebli od 1992 roku. Firma ma swoją siedzibę w Ostrowi Mazowieckiej oraz cztery zakłady - w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku i Hajnówce. Całkowita powierzchnia produkcyjna fabryk wynosi 120 tysięcy metrów kwadratowych, dzięki czemu firma może wprowadzić na rynek 1500 nowych wzorów rocznie. Firma posiada również 70 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej umożliwiającej przechowywanie produktów i szybką wysyłkę do odbiorców.

Forte sprzedaje nie tylko na rynku rodzimym, jest również jednym z największych eksporterów mebli. Produkty firmy są dostępne w 40 krajach świata poprzez sieć ponad 4,5 tysiąca odbiorców i partnerów biznesowych. Dzięki tak rozwiniętej sieci sprzedaży zagranicznej, aż 82% całej produkcji firmy trafia do innych krajów. Meble firmy Forte można kupić we wszystkich liczących się sieciach handlowych, a także w szeregu najlepszych salonów meblowych na świecie.

Najwyższa jakość produktów gwarantowana jest przez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Firma zatrudnia najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, nieustannie też dba o modernizację parku maszynowego poszczególnych fabryk, aby zawsze być na bieżąco z innowacjami technologicznymi. Wykorzystanie najnowocześniejszych systemów informatycznych pozwala na zwiększenie kontroli nad procesem produkcyjnym oraz działaniami logistycznymi. Wszystko to prowadzi do powstania produktów wysokiej jakości w niskiej cenie.

Forte to jednak nie tylko biznes i nastawienie na zyski. Firma angażuje się w działania społeczne na rzecz dzieci pracowników, współpracuje z uczelniami wyższymi i wspiera inicjatywy lokalnych społeczności. W praktyce przejawia się to funkcjonowaniem fundacji AMF “Nasza Droga”, czy na przykład prowadzeniem przyzakładowego przedszkola “Żółty Słonik”. Firma angażuje się także w działania kulturalne, czego dowodem jest otrzymana w 2017 roku statuetka i honorowy tytuł Mecenasa Suwalskiej Kultury. Nagroda przyznawana jest osobom fizycznym i podmiotom, które finansowo wspierają działalność kulturalną, angażują się w ochronę suwalskich zabytków, czy też promują działania na rzecz ochrony lokalnego dziedzictwa kulturowego.

Produkty firmy cechuje niebanalna forma i wzornictwo dostosowane do aktualnych trendów. Dbałość o szczegóły i solidne wykonanie zapewniają meblom Forte trwałość i piękny wygląd przez lata użytkowania. Asortyment sklepów Forte obejmuje meble do wszystkich pomieszczeń - salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, młodzieżowego, jadalni i kuchni. Doskonałe propozycje znajdą tu zarówno posiadacze małych mieszkań, jak i dużych rezydencji. Bogaty wybór praktycznych i pojemnych meblościanek, eleganckich witryn, komód, szafek i szaf, czy pięknych stołów, krzeseł i rozmaitych innych mebli sprawi, że każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

Kupuj mądrze z gazetką promocyjną Forte

Forte organizuje niezwykle atrakcyjne promocje na swoje produkty. Okazyjne ceny na najlepsze meble zawiera gazetka promocyjna Forte, dzięki której zawsze będziesz na bieżąco.