Gazetki Esotiq

( 3.79 )
liczba ocen: 273

Gazetki promocyjne Esotiq

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Esotiq - Bikini na lato z Esotiq - ważna do 31-05-2022
Gazetka Esotiq - Bikini na lato z EsotiqGazetka wygasła 31-05-2022
Gazetka promocyjna Esotiq - Moda i wiele więcej w Esotiq - ważna do 24-04-2022
Gazetka Esotiq - Moda i wiele więcej w EsotiqGazetka wygasła 24-04-2022
Gazetka promocyjna Esotiq - Nowości w Esotiq! - ważna do 24-03-2022
Gazetka Esotiq - Nowości w Esotiq!Gazetka wygasła 24-03-2022
Gazetka promocyjna Esotiq - Wyprzedaż do 70% w Esotiq - ważna do 22-02-2022
Gazetka Esotiq - Wyprzedaż do 70% w EsotiqGazetka wygasła 22-02-2022
Gazetka promocyjna Esotiq - Esotiq - świąteczne kreacje - ważna do 22-01-2022
Gazetka Esotiq - Esotiq - świąteczne kreacjeGazetka wygasła 22-01-2022
Gazetka promocyjna Esotiq - Esotiq - kup 2, trzeci gratis! - ważna do 12-12-2021
Gazetka Esotiq - Esotiq - kup 2, trzeci gratis!Gazetka wygasła 12-12-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Esotiq w różnych miastach

Zobacz Sklepy Esotiq w całej Polsce »

Więcej o Esotiq

ESOTIQ - wydobądź swoje piękno

Spółka ESOTIQ & HENDERSON powstała w 2010 roku po przejęciu od spółki LPP S. A. działalności na rynku bieliźniarskim, prowadzonej głównie w oparciu o marki Henderson i  ESOTIQ. Od tego momentu firma bardzo dynamicznie się rozwija, otwierając kolejne salony w Polsce i prowadząc intensywną sprzedaż eksportową.

Głównym profilem działalności firmy jest sprzedaż odzieży z przewagą bielizny damskiej pod szyldem ESOTIQ i męskiej - HENDERSON. Salony oferują również asortyment kosmetyków i perfum sygnowanych markami własnymi.

Wśród punktów handlowych znajdują się zarówno salony własne, jak i te, oparte o franczyzę. Partnerzy franczyzowi otrzymują pełne wsparcie firmy począwszy od wyboru lokalizacji sklepu, przez negocjacje warunków wynajmu przestrzeni sklepowych, po wystrój i wyposażenie salonu.

ESOTIQ & HENDERSON współpracuje także z uznanymi postaciami świata modowego. Posiada w swoim asortymencie kolekcje tworzone przez Ewę Minge, która jest najbardziej uznaną polską projektantką, a jej kolekcje prezentowane są w najbardziej prestiżowych domach mody na świecie.

ESOTIQ to jednak przede wszystkim marka damskiej bielizny, która jest obecna na rynku od 2006 roku. Produkty tej marki dostępne są w 200 salonach ulokowanych głównie w galeriach handlowych na terenie kraju i za granicą.

W ofercie ESOTIQ poza bielizną znajdują się również koszulki, piżamy, szlafroki i stroje kąpielowe. Firma posiada największą w Polsce sieć sklepów z damską bielizną i aspiruje do pozycji lidera w branży. ESOTIQ ma także unikalną technologicznie linię bazową Special Effect Collection stworzoną zgodnie z wymogami brafittingu, czyli profesjonalnego doboru i konstrukcji bielizny. Ogólnokrajowa sieć sklepów z damską bielizną i obsługą przeszkolona w dziedzinie brafittingu stanowi ewenement w tej części Europy.

Produkty ESOTIQ skierowane są do kobiet eleganckich i nowoczesnych, ale przede wszystkim świadomych możliwości modelowania sylwetki poprzez odpowiedni dobór bielizny.

Poza kolekcjami bielizny, firma posiada również markę ESOTIQ Formula odpowiedzialną za produkcję specjalistycznych kosmetyków do modelowania biustu i pośladków. Kosmetyki te tworzone są przy współpracy z Joanną Krupą - znaną na całym świecie modelką z Polski. Z kosmetykami ESOTIQ będziesz wyglądać młodo i pięknie.

ESOTIQ dba o komfort i piękny wygląd kobiet w całej Polsce i poza jej granicami. Celem firmy jest wydobywanie tego, co w każdej kobiecie najlepsze, podkreślanie jej wdzięków i sprawienie, by każda poczuła się piękna i wyjątkowa. Zmysłowość, elegancja i wygoda - takie właśnie jest ESOTIQ.

 

Piękno za niewielką cenę z gazetką promocyjną ESOTIQ

Wcale nie musisz wydawać wiele, by o siebie zadbać i wyglądać pięknie. Doskonałą bieliznę kupisz w okazyjnych cenach, a pomoże Ci w tym gazetka promocyjna ESOTIQ. Znajdziesz w niej aktualne promocje i super okazje dostępne w sklepach firmy. Z gazetką ESOTIQ znajdziesz najlepsze oferty gwarantujące satysfakcję z zakupów.