Gazetki E.Leclerc

( 3.79 )
liczba ocen: 376

Gazetki promocyjne E.Leclerc

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna E.Leclerc - Tłusty Czwartek w E.Leclerc Rzeszów - ważna do 22-02-2020
Gazetka E.Leclerc - Tłusty Czwartek w E.Leclerc RzeszówGazetka wygasła 22-02-2020
Gazetka promocyjna E.Leclerc - Słodkości bez liku w E.Leclerc Lublin! - ważna do 22-02-2020
Gazetka E.Leclerc - Słodkości bez liku w E.Leclerc Lublin!Gazetka wygasła 22-02-2020
Gazetka promocyjna E.Leclerc - Jubileuszowa oferta E. Leclerc - ważna do 15-02-2020
Gazetka E.Leclerc - Jubileuszowa oferta E. LeclercGazetka wygasła 15-02-2020
Gazetka promocyjna E.Leclerc - Oferta promocyjna E.Leclerc - ważna do 24-02-2020
Gazetka E.Leclerc - Oferta promocyjna E.LeclercGazetka wygasła 24-02-2020
Gazetka promocyjna E.Leclerc - Jubinalia w E.Leclerc! - ważna do 15-02-2020
Gazetka E.Leclerc - Jubinalia w E.Leclerc!Gazetka wygasła 15-02-2020
Gazetka promocyjna E.Leclerc - Promocje dla pizzomanów w E.leclerc - ważna do 08-02-2020
Gazetka E.Leclerc - Promocje dla pizzomanów w E.leclercGazetka wygasła 08-02-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o E.Leclerc

E.LECLERC - tanie zakupy na co dzień

E.LECLERC to francuska sieć supermarketów i hipermarketów spożywczo-przemysłowych. Początek firmie dał niewielki dyskont spożywczy założony w 1949 roku w Landerneau w Bretanii przez Michela Eduarda Leclerca. Po kilku latach otworzono pierwszy sklep sieci w Paryżu, a w 1964 powstał pierwszy hipermarket pod szyldem E.LECLERC. Do Polski sieć zawitała w 1995 roku za sprawą sklepu na Ursynowie, od tego czasu nastąpił dynamiczny rozwój marki na terenie naszego kraju. To właśnie w Polsce, dokładnie w Ostrowcu Świętokrzyskim otworzono w 2010 roku setny sklep E.LECLERC poza granicami Francji.

Obecnie spółka posiada ponad 580 hiper- i supermarketów we Francji, 44 markety w Polsce, 41 we Włoszech, 20 w Portugalii, 18 w Hiszpanii i 2 w Słowenii oraz w Andorze. Od 1979 roku firma inwestuje również w stacje benzynowe, których ma już 480.

Mottem firmy E.LECLERC jest “Kupować taniej, by sprzedawać taniej”. Potwierdzają to bardzo korzystne ceny produktów, których koszt redukuje eliminacja pośredników. E.LECLERC kupuje bezpośrednio od producentów, tym samym obniżając cenę produktu trafiającego na półki.

Firma ma na uwadze społeczne dobro i pokazuje to, nie tylko oferując wysokiej klasy asortyment w korzystnych cenach. Angażuje się również w różnego rodzaju działania społeczne, jak sponsorowanie drużyn sportowych i organizacja imprez kulturalnych.

Asortyment sieci E.LECLERC jest niezwykle bogaty i obejmuje nie tylko produkty spożywcze, ale również sprzęt AGD i RTV, czy odzież i obuwie. Firma dba o to, by zapewnić klientom świeży i wysokiej jakości towar. Funkcjonujące w marketach piekarnie co dzień wypiekają pyszne bagietki, croissanty, pieczywo i ciasta. E.LECLERC jest również pierwszą w Polsce siecią, która uruchomiła własne wędzarnie zapewniające klientom wyśmienitą ofertę wędzonych ryb i wędlin. Zadowoleni będa także fani zdrowej żywności, którzy mogą wybierać w bogatej ofercie produktów ekologicznych i fit dostępnych w specjalnie oznakowanych strefach, a więc łatwych do znalezienia. We francuskiej sieci nie mogło oczywiście zabraknąć wyjątkowych specjałów prosto z tego kraju - bogata oferta serów i win, to dokładnie to, z czego znamy Francję i E.LECLERC.

Jednak zakupy w E.LECLERC to również gwarancja wspierania rodzimych producentów i gospodarki Polski. Za sprawą programu “Producenci Lokalni” realizowanego w sklepach sieci, klienci mają okazję do nabycia najwyższej jakości specjałów pochodzących od pobliskich wytwórców. Lokalne przysmaki są jedną z najmocniejszych stron oferty E.LECLERC.

 

Gazetka promocyjna E.LECLERC pozwala na jeszcze tańsze zakupy!

E.LECLERC od zawsze dba o to, by oferować najlepsze produkty w najniższych cenach, regularnie więc organizuje promocje i specjalne obniżki cen na wybrane rzeczy. Wydawana minimum raz w tygodniu gazetka promocyjna E.LECLERC pozwala na zapoznanie sie ze specjalną ofertą sklepów. Ponieważ markety E.LECLERC stawiają na produkty lokalne, gazetka E.LECLERC jest inna w każdym mieście. Tak, abyś zawsze był na bieżąco.